Nákupní povolení přes datovou schránku



pocikr
Příspěvky: 8

Příspěvek#556 » čtv 4. kvě 2023, 16:37

No vidiš a já to poslal do Prahy ulice Sdružení 24.4.2023 a do dnes nemám nic. Praha je nějaká pomalá



Jarair
Příspěvky: 8

Příspěvek#557 » čtv 4. kvě 2023, 17:05

Odeslána žádost datovkou PFO v pondělí po půlnoci, ráno v devět vyřízeno. Děkuji a poklona do Plzně a Domažlic. Co se týče různých datovek, tak už se nerozlišuje FO a PFO. Někdo na ministerstvu prý pochopil, že mít několik datovek na člověka není úplně výhra.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#558 » čtv 4. kvě 2023, 18:50

Jarai : Je zajímavé, že na FO se vede vše pod rodným číslem a PFO pod IČ.



Jarair
Příspěvky: 8

Příspěvek#559 » čtv 4. kvě 2023, 21:15

Marinakus: Vyplnil jsem obojí, samozřejmě bez čísla zbrojní licence. To info mám od kamaráda, který se na tomto poli pohybuje a prý všechno začalo nějakým návrhem na povinnou datovku u všech spolků, lidí atd.
A když je prý jednoznačná identifikace, což v tomto případě je, tak je to možné. Důvod prý byla systémová obava.



ThePointForward
Příspěvky: 9

Příspěvek#560 » stř 7. čer 2023, 12:13

Taky můžu přispět vlastní zkušeností, žádal jsem v Brně o povolení pro B, zásobníky a A-I střelivo.

V pondělí odpoledne posláno (po konci úředních hodin kraje). Zprávy označeny jako přijaté v úterý ráno.
Dnes (ve středu) ráno přišlo schválení všech tří. Takže doba vyřízení byla cca 1 pracovní den.

Jo a při vyzvednutí ZP jsem se ptal a preferují poslat každou žádost zvlášť. Takže jsem posílal 3 zprávy.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 766

Příspěvek#561 » stř 7. čer 2023, 14:51

Ano, na každou věc potřebují jiné číslo jednací, proto vždy jednotlivé žádosti odděleně.



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#562 » stř 7. čer 2023, 18:44

Posílal jsem vždy všechny žádosti v jedné zprávě (defakto, ten samý soubor) a nikdy s tím problém nebyl. Jen jsem do předmětu zprávy napsal dvě, příp. tři žádosti (o NP) a do zprávy přiložil tolikrát ten samý soubor.



ante
Příspěvky: 41

Příspěvek#563 » stř 7. čer 2023, 21:36

KŘP Plzeň, střelivo A-I - o půlnoci posláno, druhý den ráno v 9 hotové rozhodnutí v DS.

(Nákupko osobně na počkání, PZ také na počkání, ZP do tří dnů. Všude příjemní profesionálové, funguje to k mému úžasu na 100%)



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#564 » čtv 8. čer 2023, 09:02

Žádosti, ale ne datová zpráva. Přesně, jak píše risa2000. Tj. jednou datovou zprávou kolik žádostí se mi tam vleze na MB, co je limit zprávy.

Sobiho píše:Ano, na každou věc potřebují jiné číslo jednací, proto vždy jednotlivé žádosti odděleně.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 766

Příspěvek#565 » čtv 8. čer 2023, 09:52

U nás v PAKu to na dvou odborech takto chtěli. Co žádost to čj... Nemám s tím problém DZ je zadarmo, tak pošlu dvě, tři... na OSZBM a naopak mám v tom přehled. A jsme zase u toho co odbor, co kraj to jiný pohled.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#566 » čtv 8. čer 2023, 12:40

Nicméně to mě jako uživatele absolutně nezajímá, to je jejich problém, že si to neumí pořešit spisovou službou/podatelnou/co tam mají (někde to tisknou a ještě jen čb první stránku a pak se další oddělení diví a chce "originál" :D ). Dle zákona je to podání v pořádku a oni se s tím musí popasovat.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 766

Příspěvek#567 » čtv 8. čer 2023, 14:17

Tohle je pro mne to nejmenší, naopak mám s OSZBM nejlepší zkušenosti a "holky" jsou tam super, tak nevidím důvod jim nevyjít vstříc. :-) Nákupka mám v rámci hodin a PZ odcházím na počkání, tak proč bych jim tu radost neudělal, nic mne to nestojí.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#568 » čtv 8. čer 2023, 14:53

Já ten důvod vidím, až budou (neoprávněně) chtít, abys přišel v obleku, tak také přijdeš v obleku, jen abys jim udělal radost?
Mají tam prehistorický systém, no a když je nic nenutí to změnit, tak to měnit nebudou. Takže defacto tímto postupem je jen utvrzuješ v tom, že to mají "dobře".

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 766

Příspěvek#569 » čtv 8. čer 2023, 20:43

U nás bych to holkám pro tu prdel udělal a klidně bych si vzal i slavnostní uniformu! ;-) Je to o lidech, jsou to holky slušný a hodný a cokoliv potřebuji tak zařídí...
Nemám problém poslat dvě datovky zadarmo místo jedné zadarmo.
Ale pokud chceš vysírat, tak věř, že se Ti to vrátí.



Haluziak
Příspěvky: 278

Příspěvek#570 » pát 9. čer 2023, 07:01

cipis jenže oni to nevyžadují, oni slušně poprosili a je jen na Tobě jestli vyjdeš vstříc. Taky se ti pak může stát, že budeš na nákupko a PZ čekat 30dní :)

OT: Vzhledem k tomu, že dělám na úřadě, je strašně vtipné vidět jak se změní lidi co chtějí něco po Tobě a když pak Ty chceš něco po nich :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: trojda33 a 18 hostů