prodloužení zbrojního průkazu



jenikw
Příspěvky: 86

Příspěvek#121 » pon 15. dub 2024, 20:11

Ale ten, kdo vyrobil tu ceduli na dveře, nechal mozek asi někde v šuplíku.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#122 » úte 16. dub 2024, 09:11

Carloss píše:Ono by to chtělo použít mozek... Tím vstupem na vyzvání je myšlena ona místnost. V Soukalce mají několik otvorů ve stropě. Tak se nedivte.


Ani ne, na hlavních vstupních dveřích je napsáno že je zakázany vstup se zbraní s vyjímkou že jsem vyzván ji donest ke kontrole (a přeškrtnutá zbran jako je u vstupu na poštu třeba) ... ve středu jsem si tam byl podat žádost o prodloužení, nenesl jsem nic na kontrolu ani jsem nebyl vyzván k předložení šel jsem si vypsat žádost ... pokud bych teoreticky měl za pasem tak vstupem tu ceduli poruším. Je to přinejmenším zvláštní.



cipis
Příspěvky: 2134

Příspěvek#123 » úte 16. dub 2024, 09:37

Je to hlavně kravina. Pokud chtějí omezit vstup se zbraní (vyjma těch vyžádaných kontrol), tak musí zajistit uložení, mají to zákonem nařízeno.



Jokinen
Příspěvky: 42

Příspěvek#124 » stř 24. dub 2024, 07:46

Jen pro zajímavost: Zbraně Brno: prodloužení platnosti - kontrola zbraní se provádí při vyzvednutí ZP. :o



MojeTikka
Příspěvky: 1613

Příspěvek#125 » stř 24. dub 2024, 08:15

iloveguns píše:Když tam půjdu zbraň registrovat, tak to není na výzvu ke kontrole ani k odevzdání. Tak to fakt nevím....


Ten proces, ktery probiha pri registraci zbrane, je jeji kontrola, zda-li souhlasi cisla a zda-li jsou tak, jak maji byt tam, kde maji byt. Takze to je taky kontrola.



milanvpg
Příspěvky: 101

Příspěvek#126 » stř 24. dub 2024, 08:55

Nejde o to, jestli to je nebo není kontrola, ale že není “vstup na výzvu”, jak to mají na té ceduli…



iloveguns
Příspěvky: 1456

Příspěvek#127 » stř 24. dub 2024, 09:08

MojeTikka píše:
iloveguns píše:Když tam půjdu zbraň registrovat, tak to není na výzvu ke kontrole ani k odevzdání. Tak to fakt nevím....


Ten proces, ktery probiha pri registraci zbrane, je jeji kontrola, zda-li souhlasi cisla a zda-li jsou tak, jak maji byt tam, kde maji byt. Takze to je taky kontrola.


Registrovat zbraň se nechodí na výzvu. Na té ceduli je napsáno, že vstup se zbraní je pouze na základě výzvy. Nakoupím a do deseti dnů registruji. Nikdo mne k tomu nepošle žádnou výzvu ke kontrole.



MojeTikka
Příspěvky: 1613

Příspěvek#128 » stř 24. dub 2024, 09:20

A je to v tomto smyslu? Neni to spise vyzva ke vstupu, nez k dostaveni se?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: FiBe, Lonestar, Redd a 3 hosti