Praktická část zkoušky OZ – co Vás může potkat

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#2401 » sob 30. led 2016, 19:18

Uncle : A to je presne ta druha strana mince, podle me daleko horsi, nez kdyz je nekdo vyhozen za drobnost. Ta zkouska se da zopakovat ale clovek se zbrani, kterou neumi bezpecne ovladat je tragedie predevsim pro nej sameho ale i pro jeho okoli a potazmo celou streleckou verejnost. To by si meli uchazeci ale i nekteri majitele ZP uvedomit predevsim.

Uživatelský avatar
LUMPIK.78
Příspěvky: 33

Příspěvek#2402 » sob 30. led 2016, 19:33

Tak to musi bejt radost delat zbrojak v Brne :-) Vitejte na strelnici v Hovoranech :-) Pat a mat :-)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#2403 » sob 30. led 2016, 19:40

LUMPIK.78 píše:Diky za radu priteli, to znamena ze celou knizku muzu hodit do hajzlu a splachnout. Kazdej pise neco jinyho a kazdej mysli ze ma pravdu. Myslim ze ty se v tom fakt vyznas, ale zkus se vzit do my situace a pochop, jak a komu mam teda verit ze zrovna jeho verze je pravda. Uz toho mam fakt plny zuby. Proste se to naucim tak jak me to nauci instruktor a jestli me za to pak komisar zjebe tak mu reknu at se obrati na nej a at si utridej v palicich co je spravne a co ne. Tvl to jsem se nasr...!!


Dám ti zadarmo radu. Hoď se do klidu a nerozčiluj se. To by tě mohla na sřelnici u zkoušek potopit. Zároveň na komisaře nevytahuj žádný moudra vyčtený z knížek (ať je napsal kdo chtěl) a co ti povídal někdo na kurzu. Stačí prostej a holej základ.
Selhač= čekám 30sek., zásobník ven, náboj z komory, odevzdám správci (řídícímu střelby). Nic nepitvat, nic nekrášlit omáčkou navíc. Když bude komisař chtít, tak se s tebou tak rozpovídá a rozebere jak starou TV, že zkoušku ukončíš dřív, než se rozkoukáš.

Rozhodně u zkoušky neuspěješ, když budeš říkat, ten a ten mi říkali něco jinýho.
Takže klid, na všechno se pořádně zeptat (klidně 2x) a dělat a říkat jen to co po tobě komisař chce.

Uživatelský avatar
LUMPIK.78
Příspěvky: 33

Příspěvek#2404 » sob 30. led 2016, 20:32

No takhle si predstavuju vecnou radu a ne ty zvasty. Nic jinyho nemam v planu nez bedlive poslouchat co bude chtit komisar a tak to udelat. Nekterym hlupakum se tu zapaloval ohynek u zadku a to jsem jen citoval to co bylo v ucebnici. To v te knizce od Komendy rovnou mohli napsat poznamku : Pozor jde pouze o demo verzi, v zadnem pripade nezkousejte tyto praktiky u ZOZ :-) V nejhorsim si opatrim zbran nekde v Albanii a nebudu potrebovat zadnej car papiru.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#2405 » sob 30. led 2016, 21:01

LUMPIK.78 píše:No takhle si predstavuju vecnou radu a ne ty zvasty. Nic jinyho nemam v planu nez bedlive poslouchat co bude chtit komisar a tak to udelat. Nekterym hlupakum se tu zapaloval ohynek u zadku a to jsem jen citoval to co bylo v ucebnici. To v te knizce od Komendy rovnou mohli napsat poznamku : Pozor jde pouze o demo verzi, v zadnem pripade nezkousejte tyto praktiky u ZOZ :-) V nejhorsim si opatrim zbran nekde v Albanii a nebudu potrebovat zadnej car papiru.



Za tu poslední větu si dej pár facek :roll: díky takovým BORCŮM dělá pak EU návrhy který jdou proti zákona dbalým držitelům ZP

Uživatelský avatar
LUMPIK.78
Příspěvky: 33

Příspěvek#2406 » sob 30. led 2016, 21:10

Me nezajima EU.

Uživatelský avatar
LUMPIK.78
Příspěvky: 33

Příspěvek#2407 » sob 30. led 2016, 21:13

EU se hrouti do anarchie a pak bude jedno jestli mas zbran na papiry nebo bez. Naopak vam je seberou . Vzdycky to odskacou ti poctivi. Ja uz rezignoval na tenhle zkurvenej system. Lovu zdar, strileni opic povoleno :-D

Zdá se že jedno upozornění nestačilo, měsíc pauza.

sided

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#2408 » sob 30. led 2016, 21:30

Tak mám pocit, že by se přece jen měly zavést povinné psychologické testy než se někomu umožní mít zbraň.......

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#2409 » sob 30. led 2016, 21:34

*
Naposledy upravil(a) marinakus dne sob 30. led 2016, 21:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LUMPIK.78
Příspěvky: 33

Příspěvek#2410 » sob 30. led 2016, 21:36

Nebudes tomu verit ale psychotesty uz mam hotovy. Inteligentni clovek je dokaze ochcat. Navic co ti pripada psycho ? To ze vidim veci realne a objektivne. Z toho snu uz se brzo probudite. Hodne brzo naivky :-)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2232

Příspěvek#2411 » sob 30. led 2016, 22:19

1. Internet není anonymní ....
2. Nevěř tomu, že to nečtou ....
3. Nevěř tomu, že po Tobě nejdou ...

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#2412 » sob 30. led 2016, 22:25

Bůh nás ochraňuj. :(



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#2413 » sob 30. led 2016, 22:53

já mám dojem, že už by tu měl bejt pan Banán.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#2414 » sob 30. led 2016, 23:04

Jsem stejneho nazoru :( Pleveleni vlakna a napadani ostatnich clenu...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2981

Příspěvek#2415 » sob 30. led 2016, 23:14

já se Lumpikovi78 nedivím. Má bohužel pravdu ve všem. Dále bohužel, co komisár, to jiný výklad příkazů. Ano je to špatně. Ale dá se před tím poměrně dobře chránit "dělat jen co se řekne, přeptat se předem, přeptat se předem i když komisár udělal školeníčko předem". Bohužel. Bohužel, bohužel, bohužel. Překousni to, nejhorší je srážka s blbcem! V tomto případě chce to elegantně smykem všech 4 kol se srážce vyhnout tak, aby si toho komi---, ehm blbci nevšimli.

V mnohých západních zemích je penetrace zbraní mezi obyvatelstvem nižší a přístup k nim horší, jsou na to články. Dále např. ptal jsem se francouze v létě 2015, jestli obyvatelé můžou mít pistole nebo střelné zbraně. Koukal na mě jak puk. A to jsem se ptal víckrát a vysvětloval jsem proti čemu tam u nich ve francii. To pochopil správně! Ale bud nevěděl co má odpovědět (byl to obchodní zástupce na návštěvě u nás ve firmě), nebo fakt to tam mají tak omezené, že si pamatuje jen "nelze", nebo tamní mentalita to nedovoluje ani pomyslet.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů