Novela evropske smernice o zbranich

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#3766 » ned 7. čer 2020, 07:22

Pro upřesnění, A-I budou i dnešní béčkové, pokud je do nich vložen zásobník s kapacitou vyšší než 10 nábojů.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#3767 » ned 7. čer 2020, 08:36

Ale pokud bude třebas do čtyřiceti raného zásobníku vložen omezovač na kapacitu deset, bude to rázem hodný zásobník. (Tedy jestli jsem dobře pochopil to co taky zaznělo v předchozí diskuzi.) Fakt rozumné chtít omezovat zásobníky. Tedy ne že by ten zbytek rozumný snad byl, ale tohle ční jak maják.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3768 » pon 8. čer 2020, 09:35

Buďme radi za to co je teď i když to co udělala vláda teď je pěknej podraz ale zase na druhou stranu to bylo 1 čtení a teprve teď začne připomínkoví řízení a návrhy změn takže se to může ještě hodně změnit.

Kdyby jste viděli co je v Německu, Anglii atd. Bude štěstím bez sebe co je tady a bude....
Problém nastane ale dalším ukrajovám kdy vláda na 75% dá přednost před placením a skloní se před EU jelikož ty dotace a podobně by tu pak neměl kdo rozkrádat a tím nemyslím Babiše ale všechny co na ně dosáhnou a tedy hlavně zemědělci a podobně ........



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#3769 » pon 8. čer 2020, 09:47

tvl to je argumentace ve stylu: "buď rád, že ještě dejcháš"... :roll:

Upřímně, mně je jedno co mají v DE, UK, US. Co si tam odhlasovali, resp. nechali líbit, to jim patří. To by jsme taky za rok mohli říkat, buďme rádi, že nám nechali alespoň flobertky.



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#3770 » pon 8. čer 2020, 09:47

My víme, co tam je a to znamená, že to budou tlačit Němci přes totalitní EU - takže moc důvodů k radosti opravdu nemám.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3771 » pon 8. čer 2020, 09:55

mission píše:tvl to je argumentace ve stylu: "buď rád, že ještě dejcháš"... :roll:

Upřímně, mně je jedno co mají v DE, UK, US. Co si tam odhlasovali, resp. nechali líbit, to jim patří. To by jsme taky za rok mohli říkat, buďme rádi, že nám nechali alespoň flobertky.


Co si proto udělal Ty ? podepsal si petici ? poslal si peníze na pomoc klukům LIGA LIBe ne na LEX . ono je tady dost pisálků co víc kecá než střílí a 90% času trávý tady nesmyslnejma řečma ale když se má něco udělat tak nic, jen tady o tom psaát jak je to špatný

Já sem aspoň s pavlem Černým lítala po vládě a sháněla lidi co nás podpoří narozdíl od tebe co tu sedíš nad PC



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#3772 » pon 8. čer 2020, 09:58

A jak se k tomu staví konkrétní lidi v té vládě.. ať tedy máme insider info.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3773 » pon 8. čer 2020, 10:02

Jak to si vyděl jak to dopadlo teď. Co se týče lidí tak nejvíc do toho křičí Okamura ale to je zase za mě nevolitelnej člověk.

Vše jsem popsala s kolegou na :

https://ligalibe.cz/2020/06/04/vyjadren ... -3-6-2020/



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3774 » pon 8. čer 2020, 10:07

pavelg píše:My víme, co tam je a to znamená, že to budou tlačit Němci přes totalitní EU - takže moc důvodů k radosti opravdu nemám.


Němci ne, spíš Francie. Teš EU stratila v tomto silného spojence a to UK a v Německu se to liden taky přestává líbit a už se také ozývají. Problém je stejně jako u nás a to ti koho jsme Volili :(



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#3775 » pon 8. čer 2020, 10:10

No nic konkrétního o postojích lidí ve vládě se tam nepíše.



mission
Příspěvky: 280

Příspěvek#3776 » pon 8. čer 2020, 10:16

LenkaMa píše:
Co si proto udělal Ty ? podepsal si petici ? poslal si peníze na pomoc klukům LIGA LIBe ne na LEX . ono je tady dost pisálků co víc kecá než střílí a 90% času trávý tady nesmyslnejma řečma ale když se má něco udělat tak nic, jen tady o tom psaát jak je to špatný

Já sem aspoň s pavlem Černým lítala po vládě a sháněla lidi co nás podpoří narozdíl od tebe co tu sedíš nad PC


tak hlavně, že od toho PC víš, co kdo dělá / udělal pro "naši věc".



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3777 » pon 8. čer 2020, 10:30

To ne to nevím ale když si po dlouhé době čteš příspěvky hned vidíš kdo tu je 20 hodin denně a v příspěvcích má tolik nastříleno že se divíš jak to může stihnout.
Tím samozřejmě nemyslím tebe ale některé zde .............................

Jestli jsem Tě nějak napadla omlouvám se , nebylo to tak myšleno, jsem prostě taková



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#3778 » pon 8. čer 2020, 11:33

Napadla si tady vicero lidi. Chapu snahu a dekuji.
Na druhou stranu asi uz tusis proc cast lidi zustala jen u petice, pripadne prispevku. Je to stejne nakonec podraz. Co si troufnu rict vetsi cast znas tlachalu cekala.
Pavelg to tady driv psal a za me i spravne. Mame mit plan boje, ne ustupovat. Coz se celou dobu deje. Plody ustupu si muzete/s sledovat uz i zive :)

V tomhle zneni to nemelo vubec projit. Pripominky budou mit i zakazovatele...

Nejvic mi vadi ze jednou je vyjimka narokovatelna a pak o ni rozhoduje PCR.
Druhak ze se resi platnost nakupu pred a po. Kdyz to vezmou jednem, ti druzi sou na rade pak.. Tahat musime za vsechny spolu, jinak nemame sanci.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3779 » pon 8. čer 2020, 11:49

Jo je to přesně tak, všichni musíme spolu, jinak je to bez šance



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#3780 » pon 8. čer 2020, 12:09

Tak kromě triviálního poznatku, že nemá cenu, aby se kousala Liga s LEXem, je potřeba mít pokryto víc strategií, než jen "implementace po česku".
Já chápu, že sluníčkáře je těžké pokrýt, ale i to někteří umí. A pak si taky myslím, že není úplně dobré si otírat huby o Okamuru, protože i jeho můžeme jednou potřebovat, až se bude hlasovat proti vůli EU.
Tj. musíme umět pokrýt taky oblast, která se politicky staví vůči EU do opozice. Já si dokonce od samého počátku myslím, že toto je jediná cesta, která má šanci na nějaký stabilní výsledek. Suverenita.

V různých fázích jsou potřeba různé strategie, někdo umí Piráty, někdo Komunisty, někdo s tím běhá na fora, někdo vede ruce ze zákulisí, aby svoje lidi nekompromitoval nebo aby ti hloupější nebyli vystaveni dilematu "on se baví i s XXX".

Takže já bych se přimlouval za velkou racionalitu s vědomím, že naše zbraně jsou jen špičkou ledovce a půjde nám brzo o mnohem víc. Ale tady to můžeme nacvičit a na zcela konkrétních datech a událostech si i prakticky ověřit, jaká jsou skutečná pravidla moštárny.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Karlos81, Seznam.cz a 30 hostů