Novela evropske smernice o zbranich



iloveguns
Příspěvky: 1433

Příspěvek#3811 » pon 8. čer 2020, 17:06

A co vymyslí, až jím někdo předvede, že ty kvéry s pevnými zásobníky může mít někdo např. tři a k tomu pomocníka na jejich nabíjení, který bude nabíjet tu druhou, zatímco z jedné se bude střílet?

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#3812 » pon 8. čer 2020, 17:07

GOGAN:

LenkaMa
Příspěvky: 73
Kontaktovat uživatele: Kontaktovat uživatele LenkaMa

Ohlásit tento příspěvek
Citace

Příspěvek#3783 » pon 8. čer 2020, 12:24
No tady je to podobně jak by to vypadalo. ve 3:50 minutě je to přibližně ukázáno.
Toto video ale není to co sem chtěla původně a tedy to berte jen jako informativní. originál dodám jak to najdu cca zítra nebo ;) pozítří

Video od Amy Jane z Los Angeles

https://www.youtube.com/watch?v=aeQuj1WuyRo


Tady to začalo a koukám že tys to začal upravovat, ona řekla vyměnit zásobník pomocí jiného předmětu a ty že to bude na pevno a už to jelo a pak se tu hádáš že ono něco blbě pochopila , zamysli se co píšeš.

Tím tuto diskusi končím

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#3813 » pon 8. čer 2020, 17:26

Kečup: To děláš dobře, když nerozumíš významu psaného textu.
1. Nic jsem nezačal upravovat, dal jsem Lence za pravdu, že jsem o té navrhované úpravě slyšel a jako ad absurdum jsem napsal, že se v budoucnu dočkáme zbraní které si budeš chodit nabíjet k puškaři.
2. aToM fórek pochopil a adekvátně reagoval "ať se toho někdo nechytne".
3. Lenka napsala, že už se toho někdo chytnul a je to v návrhu úpravy směrnice...

Nestojím o to, aby začalo kolovat, že tu ve fóru tvrdíme, že se chystá úprava kdy uživatel nebude moci svépomocí vyndat zásobník z kvéru.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#3814 » pon 8. čer 2020, 17:55

Jestli nemáte žádné podklady k tomu, čím tady strašíte, nebylo by lepší vést ty řeči v hospodě a tady to nechat faktům? Kdo sem nakoukne, nebude tušit, co je aktuální a co jsou "vize".



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3815 » pon 8. čer 2020, 18:39

Nevim úplně jestli to sem patří, ale tak v důsledku snad ano... Na stránkách CZUB když se podíváte na civilní řadu Brenu, už jsou vyobrazený s 10ti rannym zásobníkem a je to uvedeno i ve specifikacích. A vypadá to s tim opravdu hnusně...



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#3816 » pon 8. čer 2020, 18:46

To teda jo, tuhle zbraň to vzhledově "zabilo", zkusil jsem si na netu najít fotku 858 tactical a tam to vypadá přece jen snesitelněji
Obrázek

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#3817 » pon 8. čer 2020, 18:51

Vždyť můžete ve zbrani nechat dlouhý zásobník a koupit a nebo si do něj udělat omezovač na 10 ran. Ty omezovačese prodávaj třeba v německu normálně ale tady jsou taky třeba na :
https://eshop.bestpatron.eu/magpul-omez ... -ks-cerny/
Jinak každej zručnej si ho doma udělá sám a je klid .



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#3818 » pon 8. čer 2020, 19:01

jo, ale novou "B" Bren2 pušku už s ním nekoupíš
Naposledy upravil(a) rumburak18 dne pon 8. čer 2020, 19:03, celkem upraveno 1 x.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3819 » pon 8. čer 2020, 19:02

Kečup: Ano, vim že to jde i "estetičtěji" a lépe. Ale bylo zajímavý prostě sledovat jak to v CZUB dali na web v postatě hned jak se to u nás schválilo. Před tim tam byly fotky se standardním zásobníkem.

A taky nevim jestli ty omezovače jsou k dispozici i pro Bren ve verzi 7.62x39.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3820 » pon 8. čer 2020, 19:05

Předpokládám že ten návrh na to povolení dlouhých zásobníků (a dalších výhod) po absolvování těch akreditovaných kurzů se ještě neprojednával? Omlouvám se, pokud to teď tady někdo už psal. To vlákno je malinko přeplněný...



Piggy
Příspěvky: 1885

Příspěvek#3821 » pon 8. čer 2020, 19:11

Myslíš ten "nadstavbový zákon" - prošel prvním čtením spolu s novelou. Schválně to projednávali jedním vrzem.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3822 » pon 8. čer 2020, 19:14

Piggy: Super. Má tady někdo odkaz na tu relevantní schválenou část? Někde sem asi viděl ten návrh ale tam bude zase určitě spousta změn.

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#3823 » pon 8. čer 2020, 19:15

Ted se to má projednávát a dávat pozměnovací návrhy.

TOF: Na 7,62x39 jsem si je udělal sám z plastu:

jinak :

https://www.armed.cz/omezovac-zasobniku ... erny-3-ks/

ale jsou i na 7,62x39 najdu a dám odkaz

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#3824 » pon 8. čer 2020, 19:36

ToF píše:Předpokládám že ten návrh na to povolení dlouhých zásobníků (a dalších výhod) po absolvování těch akreditovaných kurzů se ještě neprojednával? Omlouvám se, pokud to teď tady někdo už psal. To vlákno je malinko přeplněný...

Je to součástí návrhu novely ZoZ, viz § 11a.



LenkaMa
Příspěvky: 74

Příspěvek#3825 » úte 9. čer 2020, 13:32

Kečup: To děláš dobře, když nerozumíš významu psaného textu.
1. Nic jsem nezačal upravovat, dal jsem Lence za pravdu, že jsem o té navrhované úpravě slyšel a jako ad absurdum jsem napsal, že se v budoucnu dočkáme zbraní které si budeš chodit nabíjet k puškaři.
2. aToM fórek pochopil a adekvátně reagoval "ať se toho někdo nechytne".
3. Lenka napsala, že už se toho někdo chytnul a je to v návrhu úpravy směrnice...

Nestojím o to, aby začalo kolovat, že tu ve fóru tvrdíme, že se chystá úprava kdy uživatel nebude moci svépomocí vyndat zásobník z kvéru.


GOGAN ..........................
uznávám že sem přehlédla to co sis tám sám doplnil a pak mě tím osočil, jestli takle pozměňuješ fakta všude nedivým se lidem jak roznášjí paskvily po různých tématech -------------- Nejsi novinář ??? Ty dělají to samé, nepatrně vloží svůj pozměněný text a auž to frčí ........... si fak třída a ještě to tady pak házíš na mě..... Fakt si Frajer

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Piggy a 36 hostů