Zkouška na skup.B - z čeho budu střílet



LadyKate
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » ned 10. říj 2010, 18:32

Dobrý den, chystám se na zkoušku na skupiny B a E. V zákoně jsem našla jen to, že při zkoušce na skup. B je možno střílet z více druhů zbraní, mezi nimiž bylo slůvko "nebo". Rozumím tomu tedy správně, že když dělám zkoušku na B a E, budu střílet jen z krátké kulové zbraně podle přísnějších pravidel, tj. podle pravidel pro skup. E? Děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#2 » ned 10. říj 2010, 18:51

Budeš střílet z pistole, malorážky a brokovnice.



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 10. říj 2010, 19:31

Můžeš a nemusíš. Já na B, E střílel jen z pistole. Nejlepší ale bude si zavolat a zeptat se z čeho se bude střílet. Většinou ochotně odpoví.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 10. říj 2010, 20:52

Zákon si z každého vybírá to přísnější. Měla by jsi tedy střílet ze všech tří zbraní pro skupinu B, jak říká Albert, přičemž pistole bude posuzována podle toho přísnějšího pravidla, tj. podle skupiny E, stejně tak teoretický test.

Že se to ale odvíjí hlavně od komisaře, to je věc druhá, přesně jak píše memphisto.

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#5 » čtv 14. říj 2010, 10:49

U nás jsem dělal B a střílel jsem jen z pistole.



milan
Příspěvky: 16

Příspěvek#6 » čtv 14. říj 2010, 11:38

Delal jsem B a E a taky jsem strilel pouze z pistole

Uživatelský avatar
mara
Příspěvky: 8

Příspěvek#7 » čtv 14. říj 2010, 14:38

Ja dělal ABDE a strilel jsem z pistole a malorážky. Takže je videt, že jiny kraj jiny.....střelby.

Uživatelský avatar
*serafin*
Příspěvky: 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pát 15. říj 2010, 13:38

Já dělal ABE a střílel jsem z pistole a malorážky. Kamarád se skupinou D jen z pistole. Asi opravdu záleží na každém komisaři.



LadyKate
Příspěvky: 3

Příspěvek#9 » sob 16. říj 2010, 13:57

Zdravím všechny, zkoušku mám za sebou (úspěšně :lol: ). Střílela jsem z pistole, malorážku i brokovnici jsem musela rozebrat, ale nestřílela jsem z nich. Je to tedy skutečně na komisaři, ten můj byl strašně sympatický a férový ;) A ještě mě pochválil :-)

Uživatelský avatar
alessio shooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#10 » sob 16. říj 2010, 14:26

Great work 8-).Záleží vždy na komisaři z čeho vás prověří proto je dobré si to zjistit z jaké zbraně vás bude zkoušet u mě to bylo tak že jsem si zaplatil přípravný kurz na praktickou část a instruktor byl přímo komisař té zkoušky takže jsme přesně věděl z čím budu pracovat při rozborce a sborce+střelba jelikož tady není nejspíš nikdo z Opavy tak takhle to funguje tady u nás na pe Bois.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: cray, fifal a 54 hostů