LEX Východní Čechy

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#1 » čtv 28. úno 2019, 15:20

LEX z.s. se rozrůstá do regionů. Začátkem roku 2019 vznikla pobočka Sdružení LEX pro Východní Čechy s cílem sdružovat držitele zbrojních průkazů v regionu, pořádat aktivity k tématu a současně být kontaktním bodem pro zájemce o zbrojní průkaz. Oblastní spolek LEX Východní Čechy má oslovit členy LEX i další zájemce ze střelecké komunity především na Pardubicku, Chrudimsku a okolí Hradce Králové.

Bližší informace o aktivitách Obs LEX Východní Čechy můžete získat na facebooku LEX Východní Čechy http://www.facebook.com/LEXPardubice), členském fóru LEX nebo na valné hromadě LEX konané 23.03.2019, kde budou v rámci programu koordinátoři Obs krátce hovořit.

V případě zájmu o zapojení do aktivit Obs kontaktujte přímo mne jako koordinátora buď zde v tématu, přes SZ nebo na jakub.engelmajer@gunlex.cz..

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#2 » čtv 28. úno 2019, 16:59

Zdravím, děkuji za to co děláte.

Dotaz přednáška 6. Dubna: počet účastníků omezen a je třeba někde (kde? Fb nemam neregistrovaný) registrace předem? Cena 100 Kč vidím na Fb. Děkuji za pokyny.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#3 » sob 23. bře 2019, 23:03

audis píše:Zdravím, děkuji za to co děláte.

Dotaz přednáška 6. Dubna: počet účastníků omezen a je třeba někde (kde? Fb nemam neregistrovaný) registrace předem? Cena 100 Kč vidím na Fb. Děkuji za pokyny.

Původně to bylo naplněno, ale Jakub navýšil počet účastníků. Je třeba se zaregistroval, stačí mu napsat mail.

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#4 » pát 11. říj 2019, 12:17

K aktuálnímu dění v Obs LEX Východní Čechy. LEX VČ porada pravidelne cca 1x mesicne strelecke cviceni pro drzitele ZP (prozatim strelnice Dasice) + několikrát ročně odborné přednášky k tématu držení zbraní a cca 2-3x ročně kurz manipulace se zbraní se zkusebnim komisarem jako přípravu na zkousku odborne zpusobilosti k ziskani ZP.

Pokud by měl někdo zajem dostávat informacni email o planovanych akcich a nesleduje Facebook tak mi napiste SZ pripadne mi napiste email s kontaktnimi udaji na jakub.engelmajer@gunlex.cz. a já vás rád pridam do mailing listu. Samozrejme clenstvi v LEX neni nutne, aktivity jsou otevreny pro vsechny zajemce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lonestar a 9 hostů