SEMINÁŘ „ZÁKLADY NUTNÉ OBRANY A KRAJNÍ NOUZE“ v Praze

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 15. zář 2013, 15:40

Nevím kam to napsat tak jsem to napsal sem :D
Dneska jsem navštívil zmíněný seminář a musím uznat , že jsem se tam dozvěděl spoustu praktických a zajímavých a hlavně životně důležitých informací , které při použití zbraně by mě určitě chyběli. Musím zde poděkovat Sdružení LEX , že takovéto přednášky organizuje protože je to fakt dobrá práce.
Zdenda



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#2 » ned 15. zář 2013, 17:01

A nepodělíš se alespoň o to nejzajímavější ze semináře ;) ?



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#3 » ned 15. zář 2013, 19:36

Taky jsem se zúčastnil a opravdu to bylo hodně zajímavé.Spousta důležitých informací.A podělit se tady by bylo na román :) Doporučuju takový seminář navštívit.



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#4 » ned 15. zář 2013, 19:40

Nejlepší byla diskuze na konci o aktivní asistenci sebevrahovi .... :lol:



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#5 » ned 15. zář 2013, 20:10

Jo to o tom sebevrahovi bylo vtipný :D Ale někde na fóru už jsem takovou diskuzi četl.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#6 » ned 15. zář 2013, 21:14

KlokanXM píše:Nejlepší byla diskuze na konci o aktivní asistenci sebevrahovi .... :lol:


Jo jo, někdo přede mnou se zeptal, jestli smí použít zbraň při tomhle dotazu. :D

Jinak vřele doporučuji všem, koho zajímá problematika NO a KN, aby se účastnili dalšího takového semináře.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#7 » ned 15. zář 2013, 21:16

Alesh31 píše:Jo to o tom sebevrahovi bylo vtipný :D Ale někde na fóru už jsem takovou diskuzi četl.


Jj, hned mě napadlo, jestli to nezakládal právě tazatel.

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#8 » ned 15. zář 2013, 22:30

Netuší někdo kdy bude opakování tohoto semináře, ideálně opět v Praze? Nějak jsem se tam dnes prostě nedostal :(



Blazenka
Příspěvky: 8

Příspěvek#9 » pát 20. zář 2013, 21:53

Taky by mě tohle téma zajímalo, ale ideálně mimo Prahu...Co třeba Brno či jiné město u nás na Moravě? :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ExplosiveCZ, harald, ondrush, Patton a 2 hosti