Volby do Evropského parlamentu 2009 - diskuse

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » čtv 21. kvě 2009, 22:38

Já jí napsal přímo... :mrgreen: Odpověd žádná...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pát 22. kvě 2009, 13:17

Mimochodem, to, že ve výčtu vedle nenajdete komunisty, není úmyslem LEXu, ale mým - prostě tu zločinecké spolky nebudu podporovat.
Jen bych to rád uvedl na pravou míru, aby to někdo nesvaloval na LEX.
Kdo touží po jejich odpovědi, něchť si ji najde na stránkách LEXu.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#18 » pon 25. kvě 2009, 09:28

MarKu - neberu ti nazor a ve sve podstate s nim souhlasim, nicmene musim dodat, ze to byli nekteri poslanci KSCM, kteri nas na rozdil od jinych stran nepodrazili, kdyz se prohlasovavala posledni novelizace.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » pon 25. kvě 2009, 10:29

Ano, vím, nicméně tohle nemá nic společného s jejich přístupem ke zbraním (určitě všichni víme, jak jednoduchá byla možnost mít před Listopadem zbraň), ale prostě celou tou zvrácenou ideologií.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » pon 25. kvě 2009, 14:07

Nikdo z KSČM kandidátů nedostane můj hlas, právě proto že se jedná o koministu. Přestože jsou proti Lisabonské dohodě což mě teší a přestože bude mít kandidát kladný vztah ke zbraním, tak je u mne na černé listině právě proto, že je to zástupce "komunismu" :blicismajlik: Pokud by ten dotyčný člověk byl v jiné straně (jako třeba i jiní bývalí komunisti) nebo se jejich strana přejmenovala a nehonosila se komunismem v názvu, tak bych na to nahlížel jinak.

Podporuju MarKa v jeho antikomunistické cenzuře ;)

Stejně tak bych navrhnul cenzuru každého kdo dal ANO podpisu Lisabonské dohody, případně to k jeho jménu alespoň výrazně uvedl.

Sám jsem si členy parlamentu a senátu vyfiltroval všechny podle vzorce pokud nebyl proti (ano/zdržel se/nepřítomen) - škrtám a pokud je komunista, socan, lidovec nebo zelenej - škrtám a zůstal pouze užší seznam lidí, kteří mají v budoucnu šanci na mojí podporu a můj hlas.

Zatím to vypadá že můj hlas ve volbách do europarlamentu dostane František Matějka nebo případně Filip Černoch. Oba jsou kandidáti za Stranu Svobodných občanů.

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pon 25. kvě 2009, 17:57

Vidím, že jste velcí demokrati... :roll: Cenzura, moc pěkné... Dokud nebude KSČM postavena mimo zákon, je to strana, která je součástí demokratického parlamentu. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu psát petice atd., ale prozatím je to tak a vy svým postojem popírát princip demokracie... :roll:

A pro ty, které to zajímá, byt jen pro "informaci"
http://www.strelectvi.cz/forum/eurovolb ... 33-20.html

p.s. - To, že jsem napsal tento příspěvek neznamená, že jsem je volil, či podporoval. Jen mi vadí tento přístup. Je to stejná "totalita" jen z druhé strany.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pon 25. kvě 2009, 18:05

To není o demokracii ani o cenzuře. Já jim nic nezakazuji, ani jim nebráním se veřejně projevovat. Ale osobně je odmítám jakkoli podpořit. Demokracie je i o tom, že na svém můžu nastavovat svoje pravidla.
KSČM je sice součástí demokratického systému, ale demokratická ve své podstatě není.

(mimochodem jsem spíš z těch, kteří odmítají zákaz KSČM - domnívám se, že bohužel když tu nebudou otevřeně, budou tu o to více skrytě, bude se méně mluvit o zločinech komunismu a lidem se po nich začne více stýskat; raději bych aby ze scény plynule vymizeli, namísto zákazu - zakázané ovoce chutná nejvíce...)

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 25. kvě 2009, 19:48

Kdyz to reknu lidsky, tak komunisti tady budou, dokud je nekdo vsechny nevystrili. Takze jak rika Mark - kdyz je zakazete, budou proste existovat jinde, UPLNE STEJNE jako kdyz zakazete delnickou stranu. Zmrdi jako zmrdi.



Jovah
Příspěvky: 22

Příspěvek#24 » pon 25. kvě 2009, 22:42

Tak tuhle propagaci násilí, která už je téměř na hraně trestnosti, řekne člověk, který vlastní zbraně? To je úmyslné nabourání všech snah LEXu a lobování ve prospěch střelectví, nebo jen postpubertální výkřik vymytého mozku? Tohle byste admini měli okamžitě smazat protože ať si přečte někdo z politiků z levice nebo pravice, tak nás svorně pošlou do prdele a zbraně nám seberou.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » úte 26. kvě 2009, 08:04

To neni postpubertalni vykrik, to je proste fakt :lol: Driv jsem si myslel, ze komunisti brzo vymrou prirozenou smrti, ale bohuzel se jim docela dari ziskavat nove cleny mezi mladejma blbeckama :(

P.S.: Vim, ze vystrilet komunisty je nerealny, tolik naboju nikdo nema :lol:



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » úte 26. kvě 2009, 08:25

Jovah: admix je forum-spammer, není to vlastnost ale diagnóza. Dělá mu evidentně potěšení, když může napsat do každýho vlákna aspoň 5 příspěvků. Kdo ho známe i z jiných fór tak víme že obsahy některých jeho příspěvků nelze v žádném případě chápat doslovně. Občas prostě na fóru provokuje a zasupluje pomyslné přispěvatele s extrémními názory z obou stran. :lol: Ale máte pravdu, že když si ten jeho příspěvek přečte někdo kdo neví s kým má tu čest, mohl by z toho vyvodit úplně špatné závěry. ;)

2admix: sorry, už sem si nemohl pomoct :mrgreen:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » úte 26. kvě 2009, 09:01

Steiner: v pohode, vicemene mas pravdu, spamer jsem odjakziva :D Ale jinak jestli vas muj prispevek o strileni verbeze pohorsuje, tak ho smazte, holt si musim zvyknout, ze tyhle extremni nazory z obou stran ne kazdy snese :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » úte 26. kvě 2009, 10:49

Mě víc pohoršujou ty vaše další kecy mimo, k věci!



sincityman
Příspěvky: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » čtv 28. kvě 2009, 06:51

Tak letáky LEXu jsem zatím umístil u Brymové a v BVS, Pavel Klozík slíbil, že zkusí dojednat jejich umístění v Opletalce,další stihnu obejít až příští týden, ale do úterka obejdu všechny pražské krámy. Jeden leták jsem dokonce propašoval i na nástěnku v tělocvičně Městské policie na Kundratce :P



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#30 » pát 5. čer 2009, 22:57

I když jsem dorazil domů z montáže později, vzhledem k tomu, že soused prohodil, že jde a koho bude volit, tak jsem šel taky hned aby mi do toho náhodou zítra nic nevlezlo. Snad poprvé jsem volil někoho jiného než ODS (a NEI :lol: )

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 6 hostů