Volby do Evropského parlamentu 2009 - diskuse

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pát 5. čer 2009, 23:00

Taky se chystám. Mám to sice z ruky a naknap, ale půjdu, musím. K vůli svému svědomí...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pát 5. čer 2009, 23:50

Budu sice jeden z posledních, ale to úsilí a stovky kilometrů které kvůli tomu najedu snad o něčem vypovídají :)
Akorát mě štve, že výsledky budou až o den později. To klidně mohli sobotní "otevírací dobu" protáhnout až do večera, nemusel bych svůj program tak hrotit. A dnes jsem se mohl víc opít :( (nakonec jsem to udržel na jednom pivku - tak cenné mi ty volby jsou!!! :D )



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#33 » sob 6. čer 2009, 00:15

Kdybych nešel tak bych se asi hambou propad, mám to 50m od domu. 8-)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » sob 6. čer 2009, 01:02

Také jsem dnes dal poprvé hlas někomu jinému než ODS a obávám se, že to nebylo naposled :(

Trochu jsem se ale vytočil asi hodinu poté co jsem odvolil, když jsem zjistil, že se mají (mohou) zakroužkovat dva kandidáti a že přednost má ten s menším pořadovým číslem na volebním lístku, čímž je mi jako voliči znemožněno upřednostnit zvolení kandidáta, který je na posledním místě volebního lístku :evil:

Jelikož jsem zakroužkoval pouze jednoho (Svobodní - František Matějka), tak jsem tím vlastně dal hlas i prvnímu na volebním lístku (Svobodní - RNDr. Jiří Payne), čímž jsem zvýšil jeho šanci před p.Matějkou :(

Tento systém se mi tedy moc nezamlouvá :( Byla to moje chyba, měl jsem si to nastudovat dřív a zakroužkovat i druhého, kterého bych vybral a ne dát takto hlas zdarma prvnímu v pořadí :( Na druhou stranu se zase tak moc nestalo, je to pořád člověk, který má moji důvěru.

Pro ty kdo jste ještě svůj hlas neutratili, dejte si na to pozor...

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » sob 6. čer 2009, 06:16

nazdar já to měl stejně - večer 21:30 cestou z montáže špinavej spocenej utahanej jako prase, ale šel jsem - přeci jen je potřeba vyjádřit názor a ne se chovat jako OVČAN, který na všechno kálí a pak v hospodě u piva plánuje revoluce a vykládá jak se všechno dá dělat kdyby .... .

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » sob 6. čer 2009, 13:22

Tak mám za sebou vstávání v pět, tři hodiny v autě, odstřílená puška v Táboře :D půldruhý hodiny v autě, ve volící místnosti půl hodiny před zavíračkou.
A ještě jsem převážel tři voličky, které si spletly volební místnost (a jedna měla zlomenou nohu) k té správné (moje bývalá základka) :D Jedna z nich je prý vojenský novinář a právě se vrátila z Kábulu :D

Akorát mě docela naštvalo, že doma jsem našel tři obálky (včetně mojí, vyzvedl jsem si listy znovu na místě, abych nemusel domů) na stejném místě jako před týdnem :( :roll:

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » sob 6. čer 2009, 16:36

MiRaS píše:Jelikož jsem zakroužkoval pouze jednoho (Svobodní - František Matějka), tak jsem tím vlastně dal hlas i prvnímu na volebním lístku (Svobodní - RNDr. Jiří Payne), čímž jsem zvýšil jeho šanci před p.Matějkou :(


No kurva, ja taky :evil: Blbej system

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » sob 6. čer 2009, 17:13

Alespoň že nejsem sám :-)

Ten systém je ale fakt nepovedenej, zmenšuje šance kandidátů s vyšším pořadovým číslem :evil:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » sob 6. čer 2009, 18:39

Holt vnitrostranická věc.
Já si přečetl návod a zakroužkoval dva ;)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » sob 6. čer 2009, 19:13

Njn, takhle to dopadne, když to někdo nečte a členové volební komise to nepřipomenou :-)

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » sob 6. čer 2009, 19:38

Tak jsem zjistil, ze mati nakonec se segrou taky volily SSO :)



sincityman
Příspěvky: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » sob 6. čer 2009, 21:39

Zřejmě slušnej oddíl.... :P

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » sob 6. čer 2009, 22:13

už aby pondělí ráno a a věděli se alespoň předběžné výsledky - jsem docela zvědav jak to všechno dopadne

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » sob 6. čer 2009, 23:09

Ja taky. Kokoti to nemuzou secist ted :roll:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » ned 7. čer 2009, 00:42

na idnesu to hezky zdůvodnili proč to tak je - že by se to u nás vykecalo jako vždycky a všechno :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti