Návrhy a diskuze ke změnám pravidel 2020

Moderátor: LOS vedení



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#166 » úte 25. srp 2020, 11:13

Nech si ty kecy na koledu. Jestli pohár je nebo není. Způsob kvalifikace na MČR se nijak nemění.
Změna pravidel se řeší už téměř 2 měsíce s vedením LEX, které je poslalo někam dál k připomínkám. O tom již přehled nemám. Na nutnost vyvěšení pravidel s předstihem jsem upozornil.
Jen tak na okraj rezignace byla podána na začátku července a je k 30.8. Takže mi dejte svátek...



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#167 » úte 25. srp 2020, 12:52

Tak a schválně, kolik současných kritiků se toho ujme, jistě bude z čeho vybírat :roll:



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#168 » úte 25. srp 2020, 18:41

coffee píše:Nech si ty kecy na koledu. ……………. Jen tak na okraj rezignace byla podána na začátku července a je k 30.8. Takže mi dejte svátek...


No, jestli bylo zrušení Poháru 2020 jen výhřezem nechuti to dál dělat, tak stačilo říct, s čím je třeba pomoct... :roll:
Každý máme své priority a LOS je přes všechen význam, který pro některé z nás má, jen koníčkem. Takže, Pavle, díky za to co jsi pro LOS udělal, i když ten závěr mohl být důstojnější. Ale několik let jsi tu káru táhl dál, což je nutno ocenit. :wave:

Tak komu máme teď adresovat svoje návrhy? Představenstvo LEX, někdo ze současné rady LOS, …?



mholec
Příspěvky: 18

Příspěvek#169 » ned 6. zář 2020, 07:05

Od 1. září začala další sezona, za týden bude první pohárovka a nová pravidla nejsou nikde vyvěšena.



LB171
Příspěvky: 37

Příspěvek#170 » pát 11. zář 2020, 22:01

Ahoj všem, LOS střílím druhým rokem...náhodou jsem se připletl k jednomu závodu na "kukačku" a vzalo mě to, protože to bylo takové "lidové - normální"..A vzalo mě to tak, že jedu i na závody od Plzně až do Znojma nebo Otrokovic.....Pročetl jsem si teď celou tuto diskuzi a nestačím se divit....jsem si do teď myslel, že LOS jsou sice závody, ale ne na krev...koho z nás nových střelců zajímá nějaký faktor PF 100 nebo 125 nebo plasťák vers železo ??!! Upozorňuji všechny místní odborníky, že nás nové to vůbec nezajímá !! Nechte ty závody pro lidi... Jak chcete dál pokračovat bez lidí ??!!



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#171 » sob 12. zář 2020, 00:03

2LB171. Řekl bych to asi takhle :-) Střílím LOS víc let, zbroják mám podstatně déle, ale vidím to stejně. Na závodech má jen výjimečně někdo u pasu cosi, co by si vzal běžně do MHD, 5 pouzder na zásobníky taky asi nenosí leckdo, ale nestarám se o to. Beru jako každého věc, za jakých podmínek chce vyhrát, pro mě je to skvělý koníček, zábava a naprosto s tebou souhlasím :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů