Čelákovické klubovky a 10 ran a dost

Moderátor: LOS vedení



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#16 » sob 11. led 2020, 13:41

S tím Oleškem to není špatný nápad i když chápu, že z Brna je to trošku z ruky. A spojení s IDPA je taky ok.
Sám tam jezdím ze Svitav večer den před závodem s přespáním poblíž a nemá to chybu. Takže se tam třeba s PaF zase po letech setkáme?



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#17 » sob 11. led 2020, 13:42

Ještě pro Paf: Ryft=Viklan



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#18 » sob 11. led 2020, 17:22

jj. taky tam mám zázemí, ale ta cesta je fakt opruz. Ťokův průsmyk... Ale třeba to půjde, až sleze jinovatka. :lol:
Rád Tě samozřejmě uvidím, ale co ta změna identity, jdou po Tobě? ;)



Ryft
Příspěvky: 47

Příspěvek#19 » sob 11. led 2020, 20:37

Nejdou, alespoň doufám.Prostě jednou tak a jednou jinak.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#20 » sob 11. led 2020, 20:46

Ahoj lidi, tak mám dobré zprávy. Závody jako "10 ran a dost" a další, které jste ode mě znali z Čelákovic, budu nově pořádat na krásné střelnici Malý Újezd u Mělníka https://www.strelnicemu.cz/. Střelnice má proti Čelákovicím skvělé zázemí v nově postavené klubovně, kde bude k dispozici teplé jídlo a nápoje a jsou tam samozřejmě záchody a umývárna. Parkování je na zpevněných plochách a střelnice je přímo u silnice, takže si své motorové miláčky ani nezmažete. Střelnice je navíc kousek za Prahou. No a to hlavní je, že první závod tam budu pořádat již 7. března! Tak sledujte stránky, ať nezmeškáte registraci!



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#21 » sob 11. led 2020, 20:51

Jo a ještě malé upřesnění. Střelnice má 4 samostatné plochy (100 m, 50 m, 45 m a 25 m) a na jedné z nich se dají udělat 2 nezávislé situace. Dohromady se dá tedy udělat 5 nezávisle střelitelných situací a celkem až 7 nebo 8 (pokud se využijí široké plochy střelnic 50 m a 25 m pro více situací). Jsou tam i kovy, takže také milovníci poprů nebudou o nic ochuzeni.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#22 » ned 12. led 2020, 13:47

No 5 hod. v autě, když to dobře půjde, 8 stages, to bude chtít rozhodně ubytování. Sem s tipy, je možno třeba i na střelnici, pokud je tam zázemí? Klidně pro přívěs nebo stan... za rozumnou úplatu by to možná využilo rádo víc lidí.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#23 » pon 13. led 2020, 15:26


Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#24 » stř 15. led 2020, 13:32

Super, díky moc, že to dopadlo! Byl jsem tam jednou a pěkná střelnice, na LOS perfektní. Teď už jen zbývá doufat, že se stihnu zaregistrovat :-)

Odesláno z mého Mi A2 Lite pomocí Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů