Závody, dotazy, pravidla a to další..

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#1 » úte 23. dub 2013, 21:43

Neberte mne v tomto případě a vlákně: viewtopic.php?f=8&t=3204&start=60 , tolik vážně, jasně píšu, že jsem LOSem nepolíbený.
Zajímalo mne jak to tedy je a cmk, je přesně ten co může správně odpovědět.
Pokud bych do LOSu šel, tak právě proto, že je to jistá simulace boje, či chcete li obranné střelby, pokud bych dostal chuť na sport, budu se zajímat o něco jiného. Bohužel jsem postavou, jak koukám spousty mužských účastníků, heh, pistole se, alespoň dobře schovává :-)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#2 » ned 28. dub 2013, 16:13

Po pravde nevim - poloz konkretni otazku... V ty diskuzi se resi asi 100 veci, z toho 50 volovin. Takze na otazku: "jak to teda je" neumim odpovedet.
Prijed na LOS a uvidis.
Kazdopadne na nem plati standardni bezpecnostni pravidla, ktera plati u vsech standardnich dynamickych disciplin.
Vsude, kde se meri cas a pocitaj zasahy, tak je to sport a musi to mit nejaky pravidla a pokud mozno stejny podminky pro vsechny.
Necekej nahradu kurzu obranny strelby nebo toho, co zazijes, kdyz v Afghanistanu na uzemi ovladanem Talibanem zarves "jesus forever".



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#3 » ned 28. dub 2013, 20:47

Predem se omlouvam za OT.
cmk:
Mohu si pujcit to o Talibanu a Jezisi?

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#4 » ned 28. dub 2013, 22:36

Jasne :-)



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#5 » úte 30. dub 2013, 15:15

Heh, diky



Soldier
Příspěvky: 23

Příspěvek#6 » pon 8. črc 2013, 12:16

Zdravím,
můžu s sebou vzít na zítřejší LOSík (Guncentrum - Brno) kolegu nestřelce, který se chce jen podívat? (Nemá ZP - Plánuje ho.)
Pokud ano, musí platit příspěvek ?
Díky, S.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 536
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 8. črc 2013, 13:46

JEstli myslíš LOSík na Triggeru, tak jo, vzít ho můžeš.



Soldier
Příspěvky: 23

Příspěvek#8 » pon 8. črc 2013, 13:53

Jooo, Sorry, Guncentrum není v Brně, moje chyba. :-D



Carloss
Příspěvky: 2905

Příspěvek#9 » ned 15. zář 2013, 08:48

Ahoj... Dobrý název tématu.
Tedy se můj dotaz sem vcelku hodí: Vejde se mi W-PPK do MPi?? Pořád v tom nemám zcela jasno.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#10 » ned 15. zář 2013, 10:58

Malá pistole (MPi)
Pistole ráže min. .22 LR smí mít maximální délku hlavně 3,6“ (t.j. 91,4 mm).

co je v pravidlech nejasné? :roll:
Standardne pepek v MPi střílí, tak jestli nemáš nějakého exota, jsi bez problémů (nevím, jaké rozměry hlavně má US pepek PPK-S, ale evropští pepci jsou O.K.)



Carloss
Příspěvky: 2905

Příspěvek#11 » ned 15. zář 2013, 12:51

PaFe, pravidla mám, znám a čtu a co mi na tom stále není jasné jsme probírali jinde, proto to tu nehodlám dále rozebírat a tvořt nějaký flame. Ale dík za odpověď. :-)



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 17. bře 2014, 08:06

Zdravím všechny účastníky fóra.
Přemýšlím že bych jednou na LOS zajel a chtěl bych se zeptat, kolik je tak v průměru (vím že to je strašně těžké odhadnout a liší se se závod od závodu) vystříleno nábojů na jednu situaci? Vlastním PPS s dvěma 6ti ranými zásobníky a LOS na který chci jet nemá divizi MPi, tak bych chtěl vědět váš názor, jestli to má vůbec cenu,nebo je to už výraznější handicap.
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#13 » pon 17. bře 2014, 09:07

odpovím zdánlivě nelogicky
začátečník trpí obvykle úplně jiným handicapem, než je kapacita
neřeš to, jeď si prostě zastřílet

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#14 » pon 17. bře 2014, 09:13

Maximální počet ran na situaci je 12, takže i když bude někde procedura start s prázdnou komorou tak když budeš strefovat dva zásobníky stačí. Na Přebití je v LOSu vždycky času a prostoru dost. Jak píše Mike, přijeď a střílej ;)

Uživatelský avatar
fishero
Příspěvky: 18

Příspěvek#15 » pon 17. bře 2014, 09:14

Konkretne ted v Otrokovicich, by sis pri 100% strelbe, s dvema 6ti rannyma zasobnikama na stage, vystacil. Na 1a2 situaci bez prebijeni, 3a4situace 10 a 11 ran. Ale tam byla i divize MPi. Jinak treti zasobnik se samozrejme hodi

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti