Závody, dotazy, pravidla a to další..

Moderátor: LOS vedení



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#196 » čtv 16. čer 2022, 18:47

Jak můžu zadat závod LOS do seznamu, aby se na něho šlo přihlásit přes stránky???http://los.zbranekvalitne.cz/rocniky/2022/#k

Díky



skagerak
Příspěvky: 972

Příspěvek#197 » pát 17. čer 2022, 18:05

a opravdu je to LOS?



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#198 » čtv 23. čer 2022, 08:02

není to LOS, chtěl jsem zorganizovat turnaj v pokeru, Texas holdem, ale když mi nikdo neporadí, tak nic, díky

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#199 » čtv 23. čer 2022, 12:41

Kuba :
lidí pořádající závody je málo a já bych to dělat nemohl. A ocenuju co se snaží něco udělat. Nejsem správce los závodů.
Po reakci Skagerak jsem si říkal wtf? To je nestoudne takhle reagovat.

Edit : poptal jsem ředitele los (Cmk) zda by neodpověděl. Třeba bylo jen prehlednuto. Nevím. Vydrž prosím.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#200 » čtv 23. čer 2022, 19:31

No, jestli jsi myslel, že bez snahy vše dostaneš na zlatém podnose, tak asi ne. Stačilo alespoň zapátrat na ZK na odkazech pro pořadatele a máš informací dost. Ovšem přístup - vyhlásím závod, nepodívám se ani, jaké informace jsou zpravidla zveřejňovány, a teď mi řekněte, co mám dělat, je poněkud zvláštní. Začíná se zpravidla tím, že se zájemce přihlásí a absolvuje školení pro rozhodčí.

KubaDostal píše:není to LOS, chtěl jsem zorganizovat turnaj v pokeru, Texas holdem, ale když mi nikdo neporadí, tak nic, díky

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#201 » pát 24. čer 2022, 08:47

Když se podíváte sem http://kvzhodkovice.cz/?pg=info, tak je spousta závodů, kde to není LOS a pořadatelé a rozhodčí nemají to správné proškolení a stejně se to střílí a je s tím spousta zábavy.

Takže trochu klidu a tolerance by nezaškodilo ....

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#202 » čtv 7. črc 2022, 11:13

Teď jsem ten dotaz zaregistroval...

Obecně - chceme, aby pořadatele závodů dělal někdo, kdo má sám se závodama LOS dostatek zkušeností jako střelec. A vede k tomu ne úplně nahlas popsaná, ale poměrně přirozená cesta. Jezdit na závody. Tam člověk nasaje, co se tam vlastně dělá a proč, pozná lidi, dozví se cosi o personálním složení vedení, toho, jak to funguje, koho se zeptat.
Obecně (a to slovo "obecně" zdůrazňuji) je to pojistka proti tomu, aby přišel někdo, kdo to nikdy neviděl, uspořádal závod, stal se tam nějaký průser tím, že se něco nějak blbě postavilo/hodnotilo a svezla se vina po LOSu potažmo po Lexu. Až na základě osobních zkušeností se s tím hýbe dál.

Nechceme z organizátorů LOSu dělat "ligu vyvolených", na to už tu jedna podobná střelecká disciplína dojela, ale krejeme si vlastní prdel, takže aspoň nějaké minimum, aby aspoň jeden člověk od pořadatele klubového závodu byl regulérní rozhodčí nebo aspoň zkušený střelec disciplíny, tu bychom rádi udrželi. A takový člověk ví, na koho se obrátit.

Koukal jsem na toho 9.7. - bude tam pomáhat/stavět/pískat někdo, kdo už má zkušenosti s LOSem?



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#203 » pát 19. srp 2022, 15:48

Nemůžu za boha najít nějaký odkaz, kde bych se mohl omluvit/odhlásit ze závodů. Na fóru v seznamu závodů viewforum.php?f=8 puška v Žalanech není, nebo jsem slepej. Potvrzovací maily už mi nějakou dobu nechodí a tak ani nemám možnost se pomocí něj odhlásit. Že bych prostě jenom nepřijel se mi úplně nelíbí, rád bych se ze závodu prostě zmizel. Nemám jak. A mám dojem, že chyba není na mém přijímači... :( protože nejsem sám, komu se potvrzovací maily vyhýbají.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#204 » pát 19. srp 2022, 16:54

Mně na los potvrzení mail vč odkazu k odhlášení chodí. Do složky spam jsi se jistě díval. Nemáš mail na centrum nebo tiscali? Protože mám u kolegy odpozorovano, že mu bez jeho vědomí maže maily obsahující řetězce znaků, které byly popsány na alternativních webech. A dále mu nechodí maily ode mě, ačkoliv zpráva dané řetězce neobsahuje. Centrum = tiscali skodici uživateli.



Tomak
Příspěvky: 457

Příspěvek#205 » pát 19. srp 2022, 18:42

Léta používám stejnou adresu na gmailu. Blbne to cca poslední půl rok...



Zulda
Příspěvky: 211

Příspěvek#206 » pát 19. srp 2022, 20:18

U mě na Gmailu to samý, poslední 2 přihlášky nedorazily. Naposled na MČR.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#207 » pát 19. srp 2022, 20:34

Stejný problém



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#208 » pon 22. srp 2022, 09:01

Ne identický, ale podobný problém. Potvrzení o registraci na LOS mi i tento rok přišlo na gmailovou adresu např. z Čekanic. Ale z Žalanských LOSích akcí mám potvrzovací e-mail naposledy z roku 2020. Od té doby ani jeden. Zkoušel jsem to i přes organizátory, i zde, ale bez vyřešení.



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#209 » pon 22. srp 2022, 09:13

PS: Na webu jsem ještě nenašel výsledky letošní Jarní pušky ze Žalan. Bylo by možné dodatečně vystavit, spolu s výsledky poslední Letní pušky?

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#210 » pon 22. srp 2022, 10:34

Žalany - Grimpo: Výsledky jsou na stránkách kvzteplice.cz od včerejška, cca 18 hodin. A dá se řící, že všechny výsledky všech jimi pořádaných závodů mají vystavené výsledkovky. Většinou v řádu hodin po dokončení. Kdy to jejich SO dá sem, to netuším. Pokud je výsledků třeba sem, stránky Žalan mají kontaktní formulář. Měl by fungovat.

Potvrzovací e-mail o registraci LOS snad odesílá kód na straně ZB. Žalany ani další pořadatelé s tím nemají nic společného. Tedy podle mých skromných znalostí. G-mail je obecně velmi přísný. Ano, ani na Volný to není mnohdy paráda. Zjistil jsem, že největší pravděpodobnost doručení je na @seznam.

Škoda, že mažu staré e-maily. Mohl jsem se podívat na hlavičku z poslední registrace. Hned by se vidělo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host