PROMO klubovka pro revolvery a jednorade pistole

Moderátor: LOS vedení



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#16 » pát 2. srp 2013, 07:12

Musim sem napsat, ze jsem z napadu nadseny. ;-) izo, napsal jsem to dobre? :-D
Budu tam i se svym Alikem.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#17 » pát 2. srp 2013, 10:07

Přátelé, mohl bych se případně taktéž zúčastnit a od nějaké dobré duše si revolver půjčit, jelikož jej nevlastním? Samozřejmě počítám s úhradou střeliva plus nějakého "úplatku" ve formě jaké si řeknete :-)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#18 » pát 2. srp 2013, 10:24

Samozrejme bych mohl nektery ze svých mnoha mazlu pujcit. Ale nemyslim, ze závod, jakkoliv promo, je mistem pro seznamovani s novou zbrani...



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#19 » pát 2. srp 2013, 11:09

Primluvila bych se za Fixfokuse. At si to zkusi. Treba nam pribude revolverar, je nas malo... A jaka je situace na LOSich zavodech s PDW? Oficialne se tam pujcuje Evo, a mnozi z toho strili az na zavode. A zrovna jsem premyslela, ze bych nekoho poprosila (MZ), jestli bych si mohla vyzkouset revolver s venecky, abych si porovnala a pomerila rychlost prebiti :-)

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#20 » pát 2. srp 2013, 11:42

PAF: To máš samozřejmě pravdu, rozhodně nemám žádné vítězné ambice. Nemusím vlastně ani soutěžit, stačlo by mi se dívat, a střelit si po skončení závodu mimo soutěž, jenom aby to člověk vyzkoušel.
Z revolveru jsem si práskl pár ran na srazu, po revolverech pošilhávám, neb se mi líbí, ale nedávno jsem investoval do získání ZP, pistole střeliva a dalších věcí, a ten revolver v podstatě nepotřebuju. Akorát se mi líbí a rád bych ho vyzkoušel.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#21 » pát 2. srp 2013, 12:52

Tak mám pro všechny příznivce malých zbraní dobrou zprávu. Revolverova klubovka bude 12. Října v Čelákovicích.

Odesláno z mého GT-N5100 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#22 » pát 2. srp 2013, 13:13

Super, pro koho teda bude přístupná? MRe, Re, záložka jednořadá, velká jednořadá?

FixFokus: revolver Ti klidně půjčím, myslím že na to bude prostor ale lepší by bylo kdyby sis řek na srazu ;) tam bylo času a prostoru mraky. Tedy než mi došly patrony :mrgreen:

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#23 » pát 2. srp 2013, 13:22

sided: No právě že jsem si řek... ale víš jak to bylo hektický. Celý sobotní odpoledne zabral Ivošův rychlokurs a najednou byl večer, lidi se rozjeli, přestalo se střílet a šlo se na pivo. No a druhý den už zbyl jenom jeden revolver (ale zato pořádný) a asi 3 náboje :-)
Jinak samozřejmě dík za nabídku, pokud mi vyjde čas rád se zúčastním.

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#24 » pát 2. srp 2013, 13:31

do haje. 12. rijna mame sraz gymlu a protoze je po 25 letech tak to nejde odrict. Uzijte si to :(
12.10 je ale podle kalendare LOS pohar - Celakovice.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#25 » pát 2. srp 2013, 14:38

Ve stejný den, ve stejném čase, na té stejné střelnici je dle kalendáře LOS pohárový závod ?????



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#26 » pát 2. srp 2013, 15:02

Podle informace od CMK tento závod nebude a termín byl dán k dispozici pro tuto klubovku.

Odesláno z mého GT-N5100 pomocí Tapatalk 2



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#27 » pát 2. srp 2013, 19:47

A aby nedošlo k mylce, docela bychom si měli zastřílet. Celý závod by mohl byt odhadem na nějakých 60-70 ran.

Odesláno z mého GT-N5100 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#28 » sob 3. srp 2013, 18:30

Ja to v terminovce predelam... Uvolnil jsem misto Ptakovi pro klubovku.
Jako reditel koncim. Nikdo neprojevil zajem "postarat se o poradani", takze udelam MCR, Ples v Opere a pak se dej vule bozi.

Lidi, kteri naprosto spickove presne vedi, co a jak se ma delat, jsou plne internetove diskuze, takze se vubec nebojim, ze by LOS upadal :-)



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#29 » pon 5. srp 2013, 08:40

Ohledně toho co jsi psal se obávám,že upadat bude.Už jen z důvodu,že nikdo nebude pořádat akce(pohárové závody)pod LEXem jako doposud.Jesli jsem dobře počítal,tak doposud jich bylo 8.Nepředpokládám,že příští rok pokryjou jen standartní pořadatelé střelecký rok jako je to nastavený nyní.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#30 » pon 5. srp 2013, 10:22

To nepis me :-) Ja tu vidim nekolik nadejnych poradatelu, potencionalnich clenu rady a potencionalnich reditelu, kteri dovedou LOS na Olymp obranne strelby. Staci, aby pulku toho, co propisou, provedli v praxi a LOS se posune o hezkej kus dal.
I kdyby Lex pristi rok poharovky neporadal, povedlo se stabilne zvysit za posledni rok pocet zavodu tak, aby jich i bez LEXu bylo 20 a vic.
Spis si rikam, jestli ostatni poradatele nebudou premotivovani tou neutuchajici chvalou vsech tech, co o tom neco vedi :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů