Zmena pravidel LOS platná od 1.11.2013

Moderátor: LOS vedení



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#181 » čtv 2. led 2014, 13:10

jojo osobně jsem dojel za každym členem rady a pod pohružkou mučením jsem každého přesvědčil :)



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#182 » čtv 2. led 2014, 13:19

Příba - předpokládám, jak již konstatoval cmk,za poslední dva ročníky jsi měl 5 startů v Pohárových závodech v Pi, tudíš si troufám tvrdit ,že nemáš relevantní infirmace ze závodů,o čem se střelci mezi sebou baví. V žádném případě se změna nedělala pro první desítku střílejících, s tím jsi vedle.Vzhledem k Tvému postoji, je pro Tebe zřejmě zbytečná informace,že tuto změnu uvítalo velké spektrum strelců,a nejen ta ,,desítka,, Los je dynamická střelecká disciplína a jako i jiné sportovní odvětví se jej vývoj dotkl - myslím si osobně,že je to jen dobře...Ostatně zájem střelců to jen potvrzuje.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#183 » čtv 2. led 2014, 21:46

No nevim, jestli ma koeficientove pravidlo aspoň 10 zajemcu? :) Dost o tom pochybuju. Je to tak??? Je vas aspon 10?



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#184 » čtv 2. led 2014, 22:54

PaF - jak tak sleduji,tak změna v hodnocení je přijímána negativně především u vás. Nabízí se otázka - proč asi...... :lol:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#185 » pát 3. led 2014, 08:31

Zcela subjektivne musim rict, ze kdybych si mel vzpomenout, kolik lidi se mi ozvalo, ze jsou proti zmene a kolik se jich ozvalo, ze se jim zmena libi, bylo by tech nespokojenych vice. Ale zduraznuji, ze se jedna o subjektivni pocit (nepsal jsem si to) a obecne se ozyvaj lidi spis ve chvili, kdy se jim neco nelibi, nez kdyz se neco libi (nikdo z tech asi 5 lidi, pro kterybylo vypousteni pres palec zivotne dulezity pred rokem se ted neozval, ze uz jako OK).
Takze jedine, co by ten spor rozsoudilo by byla anktea, ale nikoliv na foru, kde je cilova skupina "lidi ctouci fora" nikoliv "lidi jezdici na LOS", ale primo na nekolika zavodech za sebou. A tu beztak nikdo neusporada... Tudiz - nema cenu se tim zabyvat...



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#186 » pát 3. led 2014, 09:09

ian..
No, mne se ta změna netyka, protože pistoli nestrilim, tak se mi tezko bude podsouvat osobní zajem. Mne se ta uprava nelibi, protože znevyhodnuje strelnice, kam jste lini jezdit, nebo Vam jejich pojeti nevyhovuje. A zejména proto, ze to nesmyslne podporuje tu "soutezni soumeritelnost", která LOS odvadi z cesty. Ale to by byla ohrana deska.... :roll:

btw, co odpověď na otázku, zda je vas aspoň 10? (klidne jmenovite :lol: )



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#187 » pát 3. led 2014, 15:03

PaF - Nějak mě uniklo,že bych tobě něco podsouval :lol: Nevím,koho míníš tím ,,že jsou líní ,,někam jezdit - asi máš na mysli těch 60 - 100,někdy i více,kteří se účastní závodu tady ? Nenech se vysmát !! . A čím se ještě znevýhodňují ty Tvé střelnice kromě hloupého tlachání o lenosti druhých ? Pravda je zřejmě někde jinde. Pozitivní na novém hodnocení je především to,že Pohár LOS,který má být a je prezentován jako celorepublikový, je spravedlivější v hodnoceni, pokud nemají na předních místech figurovat střelci,kteří vyhrávají především na jedné střelnici, a to ještě se zlomkem střílejících :shock: A také se zřejmě ukazuje,o jaké pojetí a typ závodu mají současní střelci zájem.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#188 » pát 3. led 2014, 17:10

jj, mas jiste svoji pravdu :!: A co tech 10 jmen??? Ze by jich ani 10 nebylo? :lol: Ptam se jenom po tretí...



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#189 » pát 3. led 2014, 18:35

zeptej se pafe na zavodech v cechach jestli jim to vadi :) imho psat na net jmena lidi neni uplne slusne. a bohuzel, nebo mozna bohudik tu na forum prispiva tak kolik 10-20lidi co se aktivne zapojuji do zavodu? takže nesmíš to forum brát za moc velkou míru..

ps: když si vezmu že se to odhlasovalo v radě plus si vem nás 5 co jezdíme v růžovém tak už máš svejch 10 lidí :)



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#190 » pát 3. led 2014, 18:53

Pánové,

opravdu je nutné se v tom "lejnu" ještě vrtat? Jak tu napsala nějaká chytrá hlava, nechme tomuto pravidlu jednu sezonu a uvidíme jestli se osvědčí nebo ne.
Spíš se raději každý zamysleme kolik jsme nadělali LOSu škody touto diskusí. Dle mého ani 10 změn pravidel LOSu tolik neuškodí než to "poměřování přirození" co tu proběhlo. :(

A nováčky, co to tady čtou a o účasti na LOSu přemýšlí, bych chtěl ubezpečit, že každé závody jsou vlastně velmi přátelskou událostí, kde se člověk může hodně naučit a dozvědět z oblasti zbraní a světa kolem nich. Takže zapoměňte, prosím, co jste tady četli a dorazte na LOS! ;)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#191 » pát 3. led 2014, 19:46

Kuba vyjmenoval 10 lidí, já jsem další, to už je 11... stačí ?



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#192 » pát 3. led 2014, 20:08

Obrázek

takhle to vypadá v názorném obrázku :)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#193 » pát 3. led 2014, 20:54

Ale hosi, klid... Necekejte, ze budu mlcet kvůli tomu, ze si myslite, ze skodim LoSu. Zametani hoven pod koberec nikdy nicemu neprospelo. Na jedne strane pisete, ze sem chodi 10-20 lidi, na druhé, jak to odrazuje.

Na prikladu Priby je zjevne, ze nejen reci na foru ale i skokove nepromyslene zmeny pravidel na cilenou objednavku skodi zajmu o LOS.

Ze někdo není proti, neznamena, ze je pro. Podle mne v Rade nebyla jednomyslna shoda a nevim, kolik a kdo byl pro a kdo se třeba zdrzel. A samozrejme mne to zajima...

Po nikom nechci, aby zverejnoval jmena, ikdyz u clenu Rady LOS by to snad ani nemelo vadit. Existuji SZ atd., a taky myslim, ze je fajn, když každý mluvi sam za sebe :lol: (a hodlam si to pravo ponechat).

Jinak Priba ma pravdu ještě v jednom. LEX pustil LOS ze zretele, coz umožnilo posun, dle mého nechteny. Třeba se k tomu, jakym smerem prosazovat svůj vliv LEX vrati, třeba ne. Varianta 1 by mela vest k navratu k obrannemu charakteru, var. 2 povede k "IPSC B". Jak kuba trefne znazornil obrazkem, jsme před volbou nového reditele LOSu na rozcesti. Druhého takového sjednocovatele, jako byl cmk budeme hledat tezko. Ale mozna uz je cas na to, aby většinu vlivu měli reditele zavodu z jednotlivých strelnic. Pak by asi bylo dobře predefinovat pohar, když jeho zruseni podporu nemá.

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#194 » pát 3. led 2014, 21:59

2gastly:
kuba píše:... plus si vem nás 5 co jezdíme v růžovém...
Vidíš a ty pořád že fuchsiová... Houno, růžová to je... :mrgreen:

A ještě drobná poznámka k počtu závodníků. V Čechách se vždy účastní větší počet střelců, bez ohledu diciplíny, než na obdobných závodech na Moravě. Fuk, jestli je to malorážná odstřelovačka, či westernová akční střelba... Důvod netuším. Jestli je na Moravě střelců méně, nebo jsou líní jezdit, netuším... Ale hodnotu % závodů LOS neurčuje počet střelců, ale nejlepší střelec... Takže počet startujících není relevantním měřítkem...



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#195 » pát 3. led 2014, 22:08

kuba

Registrován: 05/2011
Příspěvky: 348

sided píše:
Copak, nechtěl bys být osobním maskotem hochů v růžovém? :lol:

Označit příspěvek za nepřečtený Odpovědět s citací
Příspěvek
FUCHSIOVÁ!!!!


Naposledy upravil kuba dne pon 15. říj 2012, 12:43, celkově upraveno 1


pon 15. říj 2012, 12:21
Ohlásit tento příspěvek
Profil Poslat soukromou zprávu

V říjnu 2O12 TO byla Fuchsiová.(Družstva do losu)
Neumím to líp zkopírovat Pepa.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů