10 ran a dost 20. února 2016

Moderátor: LOS vedení



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#46 » stř 17. úno 2016, 19:23

Budu tam s malým obytným autem tak může tvoje fanynka rozmrzat s mojí fanynkou u nás... :-)
Akorát jsme ve stejné kategorii, tak jak mě budeš porážet, budu postupně vypínat topení... :lol:

Uživatelský avatar
Alex Bratt
Příspěvky: 46

Příspěvek#47 » čtv 18. úno 2016, 09:19

Vzhledem k tomu, ze je stejne "přerozhodčováno" tak se odhlasuji a uprednostnim jinou streleckou akci :) 16 rozhodcich na 6 stage bude urcite stacit ;)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#48 » čtv 18. úno 2016, 11:01

Odhlásil jsem lidi, kteří mi to nahlásili a doplnil do závodu 2 první náhradníky (podle pořadí). Pan Morawski a pan Plach Zbyněk jsou tedy v závodu. Panu PLachovi ale nepřijde oznamovací mail, protože ho nenahlásil. Pokud případně němá o start zájem, prosím o zprávu.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#49 » čtv 18. úno 2016, 11:02

Alexi Bratte, prosím prozraď mi do SZ své celé jméno, abych tě mohl odhlásit (pokud jsi to již neudělal).



Návštěvník

Příspěvek#50 » pát 19. úno 2016, 17:08

Jsem ve squadu 5, můžete se se mnou prosím prohodit někdo z 1? Mám tam kamarády a v jedničce už místo nebylo. Předem děkuji za vstřícnost!



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#51 » pát 19. úno 2016, 19:49

Smazano.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#52 » sob 20. úno 2016, 01:30

Bohužel nemůžu dorazit. Odhlásit se již nejde. Jakub Dražan



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#53 » sob 20. úno 2016, 16:07

Chtěl bych poděkovat organizátorům, byl to můj první LOS a bylo to super. Pěkné situace a i to počasí vydrželo skoro do konce.



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#54 » sob 20. úno 2016, 16:59

Děkuji jménem celého velkého týmu organizátorů (16 lidí !) za hojnou účast a hladký průběh akce. Měl jsem malinko obavy, zda se to zvládne, ale dopadlo to skvěle. Pršet začalo až při rozdávání medailí. Těší nás hojná účast nováčků a pevně věřím, že se jim závod líbil a něco užitečného si odnesli. Udělená DQ prosím vnímejte jako cennou školu. Každý aktivní střelec ho minimálně jednou dostane :-) Věřím také, že jste si užili experimentální způsob hodnocení jednou zónou. Byl to takový test v hledání limitu, kde je hranice bezpečného zásahu. Doufám, že jste si na tu hranici každý šáhli :-)))
Všem rozhodčím děkuji za pomoc a pečlivé hlídání bezpečnosti!!

Ivo Strnad



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#55 » sob 20. úno 2016, 23:37




mph1
Příspěvky: 41

Příspěvek#56 » ned 21. úno 2016, 07:25

Diky Dukatovi za video a pripojuji se k podekovani za organizaci zavodu.
Za sebe pridavam podekovani rozhodcim za mimoradnou shovivavost k nam, novackum.
Co se tyka otazek zde na foru, pridam vlastni cerstvou zkusenost:

Ucast s malorazkou
Tedy - jde to, ale dre to. Byl jsem ve ctvrtem squadu, ktery zacinal na 4. stagi, ktera zacinala 2 poppery, ktere byly podle rozhodcich asi 15-18m daleko. Vypalil jsem 14 naboju, trefil nejmene 2+2 (slysel jsem cinknout), ale ty mrchy nepadly. Po dohode s rozhodcimi jsem stagi absolvoval znovu (jeste jednou diky!), ale vsechnu strelbu jsem mel s "procedurou" za ty neshozene poppery ("levnejsi", nez neresena cela stage). Krome toho, ze jsem strilel do mrtvoly (mel jsem pocit, ze se jeste hejba :-D) a posledni terc netrefil vubec (cemuz nerozumim ;-)) to celkem uslo.
Na 6. stage jsem pod dojmem 4. stage prvniho poppera po 3 ranach vzdal, druheho sundal. Podle rozhodciho jsem to vzdavat nemel, ze ten prvni byl fakt nalehko, a ze kdybych ho trefil, tak urcite pujde.
Ve stagi 1 a 2, kde byly poppery vzdalene 5-10m jsem je sundal prvni ranou. Druhy na 2. stagi se po me rane rozpadl ve svaru, za coz se omlouvam :-D
Krome tech silenych procedur za neshozene poppery a nejake kryti (ruka pred zabranou) jsem trefil jenom jednou babu, bylo to v lese (1. stage) a jen do vnejsi perforace. Takze aspon jsem bezpecny strelec pro civilisty ;-)

Naboje
Pouzival jsem vyzkousene CCI Blazer, mel jsem s sebou 200 ks. Spotreboval jsem presne 80 ks. Nemel jsem s sebou silnejsi naboje, takze jsem nemohl zkusit, jak by si poradily s temi poppery na 15-18m na 4. stagi.
Pouceni pro priste: 100 ks naboju postaci, ale vzit vice druhu, pro vsechny pripady.

Ucast s Walther P22Q
Je o usta kvuli vestavene zasobnikove pojistce. To je neskutecny opruz a opet dekuji rozhodcim, ze pri kontrole zbrane a rane jistoty zachovali vlidnou tvar i pri me nutne manipulaci - kontrola komory, prazdny zasobnik dovnitr, rana jistoty, zasobnik ven, holster. Desny!

Mozna, ze se pokusim priste jeste zucastnit se svou P22Q a silnejsim strelivem - pak by se ten opruz se zasobnikem (diky ochote rozhodcich) dal snest. Ale pokud to nepujde, tak dalsi zavody uz jedine s "normalni pistoli".

Jeste jednou diky vsem za super den, a nekdy priste nashle!

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#57 » ned 21. úno 2016, 08:15

Video super. Na 2 stage to byla asi procedurka za len popper vlevo ze? :)

mph1: ty vogo respekt. Já o startu s W P22 přemýšlel loni, po rade mistnich to radsi nezkusil, prave kvuli tem poprum. Je videt, ze to opravdu jde, ale jen pokud si clovek soutezi pro sve zlepseni. Na umisteni to fakt neni. Nicmene urcite dobra zkusenost. Rikam si, zda by se nekdo nepustil aspon jednou rocne do LOSu "rimfire accepted". Vlastne by stacilo, nezaradit poppery a jit jen na papirove terce.



Prcek
Příspěvky: 296

Příspěvek#58 » ned 21. úno 2016, 09:27

I já přidávám pochvalu, vše klapalo, jak má, byl to fajn rozjezd před sezonou, paráda ;)



mph1
Příspěvky: 41

Příspěvek#59 » ned 21. úno 2016, 11:00

to Blacky: Poppery at tam klidne jsou, ale ne 15m daleko ;-)



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#60 » ned 21. úno 2016, 13:55

Ahoj,
taktéž to byla moje první zkušenost s LOS a můžu říct, že jsem tím zážitkem nadšený! :mrgreen:
Organizace na jedničku, rozhodčí velmi ochotní, příjemní a shovívaví k drobným chybám. Vždy mi poradili jak se ještě mohu zlepšit. Mezi závodníky taky fajn atmosféra, prostě pohoda. Potkal jsem několik supr lidí, se kterými budeme dál v kontaktu.
Skutečně velké díky!
Kdo teprve uvažuje, zda jít do LOS nebo ne, doporučuji! Ve výsledcích asi nebudu vysoko, ale nejel jsem pro body. Chci se hlavně zlepšovat v tom, k čemu mi zbraň primárně slouží a to je doplňkové životní pojištění. :D A to tato zkušenost naprosto splnila.

@ Dukat: Díky za video. Můžu i doma ukázat, jaké situace jsem řešil ;)

A ještě jeden dotaz... Kdy tu budou viset výsledky, prosím?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů