Vybavení pro IPSC

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » ned 13. led 2019, 22:04

Tisíc lidí, tisíc chutí.. :) Na Leiku budu ve středu na tréniku.. :)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#32 » pon 14. led 2019, 06:26

Na mé rekreační použití amatéra mi ty držáky zásobníků zatím naprosto vyhovují ;-) přesně jak říkáš, každý má to svoje.

Jezdím pouze na různé klubovky a pak to používám i na další soutěže např. KVZ apod.

Kouknu tedy po jednom ze dvou jmenovaných. Díky :-)



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#33 » čtv 30. pro 2021, 09:30

Ahoj mám v plánu pořídit čtyři magnetická pouzdra na zásobníky od Ghost abych mohl používat jedno i dvouřadý zásobník na jednom opasku. Pouzdro Ghost Thunder 3G pro 1911 a Shadow2 s klipem a jen prohazovat na opasku. Myslíte že je to použitelné? Drží dobře ty magnety? Chtěl bych mít jeden opasek s pouzdry na zásobník pro dvě zbraně. Díky za odpověď Richard

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » čtv 30. pro 2021, 09:36

držej dobře, ale vezmi ten s křídlama at se ti ty magy samovolně při pohybu neotáčej..



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#35 » čtv 30. pro 2021, 09:46

Přesně ty antirotační mám v hledáčku. Jen jsem nevěděl jestli to není blbost a nevzít radši dva opasky pro každou zbraň zvlášť ale tohle je skladnější a i trochu levnější varianta. Díky.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#36 » čtv 30. pro 2021, 09:49

Len tam je rozdiel v puzdre na jednoradak pre 1911 a dvojradovy Shadow 2. Magnet s kridelkami pouzivam len na nabijaci zasobnik a mam ho ako posledny, na chrbte. Ostatne mam DAA alu. Pri magnete zavadis o barieru a si bez magu. Radsej kup cinske kopie DAA ako sa snazit mat univerzalne magnety. A ak chces striedat 1911 a Shadow 2 tak radsej dva opasky. Presrobovavat vzdy holstre a nastavovat si vzdy uhly aby sa ti dobre tahali je hardcore.



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#37 » čtv 30. pro 2021, 09:55

S tímhle https://ghostinternational.com/product/ ... -3g-elite/ je to jen o přecvaknutí a běhání mezi bariérami zatím nehrozí chci to hlavně na klubovky na IPSC se zatím nechystám.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#38 » čtv 30. pro 2021, 10:28

Myslel som puzdra na zasobniky. Tie sa srobuju a chvilu trva kym si nastavis rozostupy a uhly aby ti to sedelo. A ak chces aj magnet kde ti bude mag dobre sediet, tak je rozdiel medzi magnetom na jednoradovy a dvojradovy zasobnik. A jednoradovych zasobnikov potrebujes mat aj viac, aby ti vysli naboje, prebitia na stage.
Jednoradak 1911
https://www.4shooters.cz/DAA-magneticke ... k-d745.htm
Dvojradak S2
https://www.4shooters.cz/DAA-magneticke ... G-d466.htm



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#39 » čtv 30. pro 2021, 10:59

Já měl na mysli toto https://ghostinternational.com/product/ ... ion-wings/ s tím že bych to nastavil dle potřeby a jen měnil pouzdro na pistoli.



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#40 » čtv 30. pro 2021, 11:53

Mám několik opasků. Neustále předělávat a nastavovat pouzdro na zbraň, to tedy ne.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#41 » čtv 30. pro 2021, 12:09

Vzhladom na kapacitu zasobnika 1911 vs. S2 ked das rozostupy na dvojradovy zasobnik, aby si ho v poho vytiahol a nevyzrhol si spolu s nim dalsi z vedlajsieho puzdra, tak pri pocte putdier pre 1911 (6 je asi minimum pri 9x19, pri .45 mozno 8) tak posledne budes mat niekde pri pistoli, na druhom boku. Preto niektori Classici maju puzdra priecne, zasobnik chrbatom k opasku



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#42 » čtv 30. pro 2021, 12:51

Můj plán je prvotně používat na klubovky. Situace co byla zatím max 28 ran a to může být jeden zásobník ve zbrani. 1911 mám 5x8 což je s velkou rezervou. IPSC přijde snad časem a hlavně nevím jestli budu primárně používat 1911 nebo S2? Takže pro začátek mi to přijde ideální 1xopasek s možností rychlé výměny pouzdra na zbraň a k tomu ty magnety. Všechno podle mě věci které se dají dál kombinovat a používat na dalších opascích když bych se rozhodl to ještě rozšířit. Když vezmu jen pouzdra k danému typu zbraně tak se může stát že je pak nevyužiju když se rozhodnu jen pro jednu zbraň 1911/S2. Dejme tomu že to beru jako startovací set a myslím si že s Ghostem chybu neudělám. Teď mám kydex jen pro S2 od RH Holster s klipem to sportovní a nevyhovuje - je moc vysoko a nejde naklonit. Chci to trochu níž a lehce dozadu což Ghost umí.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#43 » pon 17. led 2022, 21:30

Richard1978 píše: Teď mám kydex jen pro S2 od RH Holster s klipem to sportovní a nevyhovuje - je moc vysoko a nejde naklonit. Chci to trochu níž a lehce dozadu což Ghost umí.


staci koupit jinej zaves na to pouzdro a nastavit si to jak bude potreba.

https://www.rhholsters.cz/owb-sportovni-pouzdro/



Richard1978
Příspěvky: 116

Příspěvek#44 » pon 17. led 2022, 22:48

Díky za tip už jsem na to koukal. Vybral jsem ale nakonec komplet set od Ghost a pouzdra na zásobníky se dají díky pružinovým vložkám použít i pro jednořadé zásobníky takže stačí jen prohodil případně kydex na zbraň ale zatím se budu věnovat S2 a jestli začnu s 1911 tak možná dokoupím ještě jeden set přímo pro 1911.



aifel55
Příspěvky: 29

Příspěvek#45 » pát 21. led 2022, 20:22

Za mě je rozumnější koupit fakt víc opasků. V současné době mám čtyři, ke každýmu kvéru jeden opasek. Dojde i na situaci, že budeš střílet třeba dvě disciplíny dvěma různýma kvérama. Jen přehodíš venkovní opasek včetně zásobníků a pokračuješ. Časem tě přestane bavit pořád něco přehazovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti