startovní pozice se shadowem



picha42
Příspěvky: 80

Příspěvek#1 » čtv 29. zář 2022, 08:18

Zdravím , pořidil jsem si shadowa a plánuji střílet divizi PRD. Po hodně diskusích jsem se dozvědel, že se startuje s vypuštěným kohoutem a tím si defakto zbraň zajistím a první ránu budu mít v režimu DA. Mohu místo toho použít pojistku a hned jet v režimu SA ?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#2 » čtv 29. zář 2022, 08:29

Ne Nemůžeš. PRD první rána DA. Ale jestli chceš střílet IPSC tak je dobrý si ty pravidla přečíst.



DEE
Příspěvky: 8

Příspěvek#3 » čtv 29. zář 2022, 08:36

Já teda IPSC nestřílím, ale otevřel sem si pravidla.

Krátká, divize production:
Zbraně vybavené vnějším kohoutem musí mít při startovním signálu kohout plně vypuštěný do přední
polohy (viz. pravidlo 8.1.2.5). První rána musí proběhnout ve dvojčinném režimu. Závodníkům v této divizi,
kteří po startovním signálu a před první ranou natáhnou kohout na zbrani s nábojem v nábojové komoře,
bude udělena jedna procedurální penalizace za každý takovýto výskyt. Procedurální penalizace nebude
udělena u takové střelecké situace, v níž je stavem připravenosti zbraně požadováno, aby byla závodníkova
zbraň připravena bez náboje v nábojové komoře. V takovýchto případech může závodník vystřelit první ránu
v jednočinném režimu



picha42
Příspěvky: 80

Příspěvek#4 » čtv 29. zář 2022, 08:56

Aha to jsem přehlídnul.. děkuju

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#5 » čtv 29. zář 2022, 09:17

picha42 píše:......plánuji střílet divizi PRD. Po hodně diskusích jsem se dozvědel, ..........

vys.... se na diskuse a podrobně si přečti pravidla !!!

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 29. zář 2022, 11:07

Co dodat, pokud chceš střílet sportovní disciplínu, první co by jsi měl udělat je studium pravidel, zjistit v jaké divizi chceš být a tomu podřídit výbavu. I na LVL1 doporučuji být v obraze, protože jinak se ti může stát, že tě přesunou do openu (třeba díky nepovolené modifikaci zbraně), nebo hůř když porušíš nějaká pravidla bezpečnosti odejdeš s dekou po první stagi.. Osobně se snažím jako rozhodčí nováčky spíš vést a upozorňovat než trestat, ale jsou věci přes které "vlak nejede"

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů