První zbraň na IPSC



Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 86

Příspěvek#46 » úte 31. črc 2018, 09:01

Pánové, nechci bejt zlej, ale čtete proboha o čem tady mluvíme.

Vogel měnil divizi! V roce 2011 v Řecku vyhrál Production, kdežto v roce 2014 byl v Divizi standard druhej a pak v roce 2017 byl opět v divizi Standard také 2.

Tedy jeho vítězství v Productionu, o kterém jsem tady mluvil, bylo již před 7 lety.

Glockem 35 (který je v ráži .40SW) střílí teď samozřejmě Standard divizi, protože tam se rozděluje Major a Minor. Musí tedy střílet .40, aby byl v Majoru. V Productionu je (a pokud vím, vždy byl) Glock 35 a 34 zakázán. Vogel vyhrál v Řecku normálním Glockem 17 v ráži 9mmL.

Honzajan píše:Vogel pise, ze strilel z G35. Cili special od Glocku na ipsc s jinou stojinou,zachytem zaveru,miridlama.
Me se strasne libi, jak chytraci porad dokola omylaji, jak to neni ve zbrani, ale pak jsou to ti sami, co kvici, ze nemaji sanci proti kolimatorum. Viz debata LOS.


Mně se zase hrozně líbí chytráci, co si přečtou, čím Vogel střílí teď a mají hned jasno, přitom vědí bačkoru. Mimochodem - můžeš mi říct, kde jsem já křičel kvůli kolimátorům?

Je pěkné, že se postupnými reakcemi dostávám ke své původní větě:
Já vím, že to stejně asi nemá cenu(...)

Holt jsou prostě na světě lidé, kteří doufají, že jim výkon zajistí dobrá výbava. Pak jsou tu lidé, kteří věří, že to není ve výbavě ale v člověku samotném. Která skupina nakonec obývá třídy Master a GrandMaster v našem sportu, nechám na posouzení každého :)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#47 » stř 1. srp 2018, 08:45

Pozlatit.



dobrman
Příspěvky: 1

Příspěvek#48 » ned 18. říj 2020, 12:21

Zdravím pistolníci, řeším otázku jakou pistoli koupit.Chtěl bych střílet IPSC soutěže. Vybral jsem si SHADOW 2 nebo Grand Power x caliber, máte někdo zkušenosti s x calibrem. Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů