Hodnocení Poháru LOS u střelců stejného jména

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz


SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 22. říj 2018, 09:50

Ahoj

Všimnul jsme si dnes zajímavého "bugu". Ten je možná známý, ale nikde jsem na to nenarazil, tak na něj pro jistotu upozorním.

Pokud na závody jezdí dva střelci stejného jména, tak se v poháru LOS jejich výsledky počítají společně.

Problém by samozřejmě nastal i tam, kde by přijeli oba na stejný závod.

Aktuálně se to týká jména

Kód: Vybrat vše

Richter Tomáš
a závodů v Olomouci a teď v Otrokovicích :).
Každý z těch závodů střílel jiný Tomáš :-)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#2 » pon 22. říj 2018, 09:54

Ve prospech strelce, ne? :)
Taky uz me to napadlo, jestli je tam nejaky match treba na zaklade mailu v prihlasce

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 22. říj 2018, 18:51

To samozřejmě dotyčný musí kdyžtak ohlásit. Proto je tam ve formuláři kolonka "doplnění jména".

Když se sejdou v jednom závodě, tak se to samozřejmě pozná, ale jinak ten kdo uploaduje výsledky na web bohužel nemá věsteckou kouli :-).



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 22. říj 2018, 18:59

OK a jak si to představuješ, to nahlášení? :-D



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#5 » úte 23. říj 2018, 08:38

Ti, kterých se to týká, ozvěte se a napište, které závody jsou ty vaše. Podobných duplicit nebude moc, ale začínají se objevovat. Další je např. Jiří Špaček. Z moci úřední budou v takových případech rozlišeni římskými číslicemi a bude na nich toto rozlišení dodržovat.

Díky za spolupráci



Rychty
Příspěvky: 3

Příspěvek#6 » úte 23. říj 2018, 09:04

Zdravím, já jsem Tomáš Richter kterej střílel ten LOS v Olomouci 6. 10. 2018

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » úte 23. říj 2018, 12:42

2 SlashKO: co třeba napsat pořadateli závodu nebo to oznámit u registrace? :-)



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 23. říj 2018, 13:01

Zkus se nad tím zamyslet.

Teď už samozřejmě ano, pokud to ten člověk ví, že LOS jezdí střílet někdo jinej se stejným jménem, tak to nahlásí (uvede římskou číslici).
Tady to kluci nevěděli, přišel jsem na to náhodou já, protože shodou okolností z nich jednoho znám.

Ale dopředu to přece odhalit (nahlásit) nejde / nešlo.

Ty taky nejezdíš na závody a do registrace na ZK, nebo při registraci na místě neříkáš "Ahoj, já jsem ten Kuba Dražan ... "

Uzavřel bych to tím, že je dobře, že je nastavená nějaká metodika a teď už je jen potřeba, aby si to střelci hlídali sami.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » úte 23. říj 2018, 13:08

Pokud se pokusí střelec registrovat pod stejným jménem do jednoho závodu, tak tam ho to odhalí a nepustí. To je samozřejmě vyřízené.

V poháru se to odhalí až většinou nesrovnalostí ve výsledcích, podobně jako jsi si toho všiml nyní, protože na začátku sezony se v tom ještě dá orientovat.

Sám jsem tohle řešil, když jsem se zapisoval jako "Jakub 'Hawk' Dražan" a jednou mě tam napsali s přezdívkou a podruhé bez. To mi pak řekli přímo v Otrokovicích na závodě, do té doby jsem to vůbec neregistroval.

Jak si napsal. Nějaká metodika jak to rozeznat je. Zlepšení v podobě párování podle mailu nebo zbrojáku by bylo fajn, ale má též svá úskalí (změna). Sám jsem to řešil u svého registračního systému na NCH a i tak se mi tam občas objeví duplicita.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti