Ochrana soukromí střelců - výsledková listina závodů

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz
Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#61 » pát 10. črc 2020, 14:13

To fakt není paranoia. Mám zkušenost, že používám služeb lidí, kteří jsou "protizbraňově" naladěni a kdyby se dozvěděli, že jsem držitel zbraně, nebo "nedejbože" mám zbraň u sebe v okamžiku jejich společné přítomnosti, byl by to velký probém.
Takže se snažím, aby to "nikdo" nevěděl .....
V práci je to super, máme dokonce na dveřích "LEX zonu", ale v jiných případech jinde vím, že byl řev, kdyby se zjistilo, že mám železo ....



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#62 » pát 10. črc 2020, 14:34

Ono je spíš tragické, že se to může poměrně rychle rozšířit ze střelců na jiné lidi, co se věnují něžádoucím aktivitám (grilují maso!) nebo mají nežádoucí názory (nenávistné nebo rasistické - třeba že jen ženy menstruují) a že se čím dál víc lidí cítí oprávněno to nejen posuzovat, ale rovnou ty lidi trestat, omezovat a pořádat na ně hon.

Jasně, že první krok je nedávat jim zbytečně příležitost na zlatém podnose, aby mohli zasadit oni úder jako první a nečekaně pro nás. Na straně druhé to samozřejmě není žádné řešení. Problémem jsou ti zdivočelí fanatici a ne výsledkové listny LOSu nebo fotka z maškarního, kde jsem za Alibabu.



GreatLama
Příspěvky: 155

Příspěvek#63 » pát 10. črc 2020, 14:52

Můj pohled ne věc je takový, že samotné jméno a příjmení jsou k spolehlivemu určení osoby málo (mimo lidí s velmi neobvyklým příjmením). Pokud k tomu není věk, lokalita, mail nebo fotka.

Když jsem přijímal lidi, tak jsem googlil jak pominutej a vetsinou jsem toho moc nevygooglil.

A jestli se zaměstnavateli nelíbí zbraně, je načase ho vyměnit. U klientů je to složitější, ale tam je zase menší šance, že se to provali.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#64 » pát 10. črc 2020, 15:02

Zatím jsme řešili uzavřenou komunitu sportovních střelců, kteří jsou při střelbě schovaní na střelnici, ale co takoví myslivci. Ti vrazi zvířátek se s těma hroznýma zbraněma promenádují na veřejnosti. Jsem zvědav. kdy se dočkáme situace, kdy zdivočelí fanatici budou při zahájení honu rozhánět myslivce jako slepice.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#65 » pát 10. črc 2020, 15:22

Tak jsem si se zjišťoval a bohužel jsem v tom "neobvyklém" příjmení.
Jiřího a Jana je každýho skoro 300 tis. ... Nováku je 34 tis. ... ale já mám jméno, které má 5 tis. lidí a přijmení má jen 33 ks v celé republice, takže smolík anonymita, navíc v kombinaci ... :mrgreen:



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#66 » pát 10. črc 2020, 15:33

greemhorn: myslivci jsou možná braní jako vrazi zvířátek, ale ne jako třídní nepřítel a (pravicový) extremista. V Německu je jich plno a hony se na ně nepořádají. Kdežto když Němec slyší, že u nás mají lidi normálně pistole na sebeobranu, dokonce na ulici ... to je v jejich očích neslýchané a to se musí zakázat!
A ještě kdyby takový extremista CVIČIL střelbu na makety lidských cílů, to je něco, proči čemu se 9 z 8 manažerů bude chtít vymezit, když pro nic jiného, tak proto, aby je nějaký jiný Němec nenařkl, že mlčel a nezaujal stanovisko a nehájil ty správné hodnoty.
Takže myslivci ne, ti jsou zatím pár levelů pod námi.



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#67 » pát 10. črc 2020, 15:40

pavelg: mě je celkem jedno, jak to mají v Německu. Mě zajímá, jak moc rychle se ty "Evropské hodnoty" šíří u nás, protže mládeže která se nechá zblbnout tu máme dost.



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#68 » pát 10. črc 2020, 15:48

Jednak je tu dost německých firem a druhak jsou neziskovky placené z Německa, od Sorose nebo z EU.. některé i z našich daní. Ti budou udávat a vytvářet nátlak na lidi a organizace a oni mají standardy nastavené v lepším případě Německem a EU, v horším (to pokud jde o BLM a ženské penisy), z USA a UK.
Sorosovci to mají obojí.

U nás už to je... zatím ta intenzita není taková, ale už přece proběhlo pár honů na lidi kvůli jejich špatným hodnotám.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#69 » pát 10. črc 2020, 16:08

greenhorn píše:pavelg: mě je celkem jedno, jak to mají v Německu. Mě zajímá, jak moc rychle se ty "Evropské hodnoty" šíří u nás, protže mládeže která se nechá zblbnout tu máme dost.


unnamed.jpg


Tak Evropské hodnoty se u nás šíří a šíří je ti "nejpovolanější" .... :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



CzDragon
Příspěvky: 16

Příspěvek#70 » pát 10. črc 2020, 20:15

Otazka je na jaka všechna data maj vůbec právo. cislo zbrojaku by melo byt jedinecne, nikomu nic neřekne, a stačí :D

a fotky ? primo střelby nemusí fotit, na skupinovou nelezu,prinejhorsim at mi daj razítko na ruku a na hlavu pytel

nezlobte se na mě, ale jsou to akce pro střelce nebo organizátory ?

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#71 » sob 11. črc 2020, 23:34

Piggy píše:. . . . .
Vzpomínám si ale z různých diskusí na dvě až strašidelně podobné záležitosti:
- v jednom případě soud přičítal obžalovanému k tíži, že nosil zbraň skrytě (tedy zákeřně) - co na to říct? Iura novit curia :o
- jindy se zase soud pohoršeně pozastavil nad tím, že obžalovaný měl u sebe zbraň, PŘESTOŽE (sic!) mohl očekávat fyzickou konfrontaci :shock:

Ano, také jsem o tom četl, dokonce se myslím i zde objevily kopie zápisu od soudu, ale nicméně s výsledkovou listinou to nemělo nic společného.



Piggy
Příspěvky: 1835

Příspěvek#72 » ned 12. črc 2020, 06:58

Tehdy ne. Proto jsem také psal "podobné" - myslel jsem to jako příspěvek k paranoidnímu hledání potenciálních rizik.



ExHaust
Příspěvky: 50

Příspěvek#73 » pon 27. črc 2020, 14:02

Byl jsem na soutěži a s výsledky tam jdou ještě dál, zveřejňují nejenom jméno, ale i rok narození... :-) Jako mně osobně to nevadí, ať to klidně každý vidí, ale v dnešní době GDPR to působí opravdu hodně zvláštně...



Sody
Příspěvky: 314

Příspěvek#74 » pon 27. črc 2020, 16:18

greenhorn píše:Zatím jsme řešili uzavřenou komunitu sportovních střelců, kteří jsou při střelbě schovaní na střelnici, ale co takoví myslivci. Ti vrazi zvířátek se s těma hroznýma zbraněma promenádují na veřejnosti. Jsem zvědav. kdy se dočkáme situace, kdy zdivočelí fanatici budou při zahájení honu rozhánět myslivce jako slepice.

Už to dávno začalo...
http://www.svetmyslivosti.cz/zpravy/12- ... u-v-polsku



MojeTikka
Příspěvky: 1546

Příspěvek#75 » úte 28. črc 2020, 18:33

pavelg píše:Jednak je tu dost německých firem a druhak jsou neziskovky placené z Německa, od Sorose nebo z EU.. některé i z našich daní. Ti budou udávat a vytvářet nátlak na lidi a organizace...


Pokud jsou to soukrome firmy, tak to vubec nebudou resit. Beznej Nemec by rad brecel, az by nosil. Beru obcas kolegy do Ceska na strelnici a jeste jsem nenasel jednoho, co by mel nejaky pacifisticky pindy. To spis narovinu rekne, ze ho to nebavi.

Osobne si myslim, ze vysledkova listina zavodu neni nic, co by melo byt pro BEZNEHO ovcana nejak ultratajny. Kdo neni politicky exponovanej, tak muze mit cokoli kdekoli a nestekne po nem pes. Naopak, pokud nejakej aktivni poulicni duvernik po nem pujde, tak ho anonymita nejake listiny urcite nespasi.

Ono to tak trosku zavani principem terorismu. Neni az tak dulezity, kolik lidi nejakej rucnikar zabije. Dulezity je, aby to media (vecny to spojenec teroristu) poradne rozmazla a pak se klepala nejlip pulka naroda. Tady se lidi boji napsat svoje jmeno na nejakej cancak a pritom neznam pripad, ze by to nekomu zrujnovalo zivot.

Pokud anonymizaci nekdo zrealizuje, pak to bude jen dukazem toho, ze strach a blbost zvitezili.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti