Nový web loslex.cz

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz
Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » úte 5. bře 2024, 21:57

U každého závodu je jméno střelnice, které po rozkliknutí umožní jendím klimem otevřít i Waze s navigací.
typ zbraně i nutnost baterky v popisu závodu je.



cipis
Příspěvky: 2135

Příspěvek#32 » úte 5. bře 2024, 22:11

On to myslel na filtr ...

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#33 » úte 5. bře 2024, 22:26

Ach jo.

Město, kraj, okres, střelnice, pořadatel, typ zbraně, baterka nutná a podobně by se určitě hodilo jako možnost ve filtru. Ideálně jako volba v rozbalovacím menu filtru, jen použitelné hodnoty.
A závody s volným místem.



getsome
Příspěvky: 633

Příspěvek#34 » stř 6. bře 2024, 06:41

Tak tak. To by bylo super.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 814

Příspěvek#35 » stř 6. bře 2024, 07:16

Možná by bylo fajn dát tam mapu s jednotlivými závody... prostě pro lepší výběr, kam poblíž vyrazit.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 554
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » stř 6. bře 2024, 08:10

@Sobiho: Vzhledem k tomu, že mapa je u popisu každé střelnice a těch střelnic zase tolik není, takováhle libůstka se na seznamu věcí k vývoji může dostat, ale až někde uplně dole ;)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#37 » stř 6. bře 2024, 08:49

Těch závodu los taky tolik není, takže filtr na baterku, okres, kraj je kravina.
Kolombo: když bys použil navrhovaný filtr a použil všechny volby, na 8 dotazů z 10 nula výsledků hledání. K ničemu.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#38 » stř 6. bře 2024, 09:02

Všechny volby najednou se ve filtrech nepoužívají, ale jde o to, aby byla možnost možnost vyhledávat podle daného kriteria.

Třeba prohledávat všechny propozice, kde je stav Baterka: ANO a podobné. Doporučuji třeba kouknout na filtry na alza.cz

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 697

Příspěvek#39 » stř 6. bře 2024, 10:33

Přesně tak, první věc co mě zajímá je, jestli je nějaká akce v mém okolí.
Další věc co by tam pak mohlo být je, že to samo pošle notifikaci dle mého filtru na nové akce.
Ale ty filtry jsou tam absolutní nutnost. A doporučuji s nimi nešetřit a přemýšlet i do budoucna.



getsome
Příspěvky: 633

Příspěvek#40 » stř 6. bře 2024, 13:14

audis píše:Těch závodu los taky tolik není, takže filtr na baterku, okres, kraj je kravina.
Kolombo: když bys použil navrhovaný filtr a použil všechny volby, na 8 dotazů z 10 nula výsledků hledání. K ničemu.

Zato teď je to skvělé, protože "stačí" rozkliknout 3-4 detaily závodu a v nich rozkliknout další zanořený odkaz na mapu, abych zjistil, kde vlastně leží Žalany, Krhanice, nebo Skalice...

Wow, much UX.

A pak se divíme, že je digitalizace státní správy v tom stavu, v jakém je :lol:

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 814

Příspěvek#41 » stř 6. bře 2024, 14:06

ilicz píše:@Sobiho: Vzhledem k tomu, že mapa je u popisu každé střelnice a těch střelnic zase tolik není, takováhle libůstka se na seznamu věcí k vývoji může dostat, ale až někde uplně dole ;)


V pohodě, já LOSíka nejedu, jen jsem se na něj chtěl podívat a je tam spousta závodů co je pro mne daleko. Kdyby vše bylo naházeno v mapě, tak to vezmu z mapy a třeba se pojedu podívat. To vše jen pohled člověka, co se jen koukne, tak mi to připadne takové nepřehledné. Ale je mi jasné, že jsou jiné priority.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#42 » stř 6. bře 2024, 14:14

Tohle by asi řešilo filtrování podle krajů a okresů, kdy by jich šlo vybrat několik.

Ale pokud do mapy.cz napíšeš název střelnice, tak se lokalita a poloha v mapě vrací. A střelnici vidíš už v úvodní tabulce.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 814

Příspěvek#43 » stř 6. bře 2024, 14:47

JJ i ten filtr (kraj) by pomohl, prostě to hledání odrazuje to studovat dál.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3009

Příspěvek#44 » stř 6. bře 2024, 15:31

A uvědomujete si, že pořadatel závodu bude muset pro každý závod vyplnit 2x víc kolonek, jo? A furt v pohodě jo na těch 3 až 10 závodů měsíčně vč losik a tréning. Nepřijde vám to jalove.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 814

Příspěvek#45 » stř 6. bře 2024, 15:46

Ne, lze to zadat jednou do DB a z té se to pak vždy automaticky přiradí... inu někdo možná ještě dělá tabulky ve Wordu...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti