Forma zobrazení výsledků závodu

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#31 » čtv 24. kvě 2012, 09:21

Ještě mě napadla jedna věc, bylo by možné přihlášené odlišit (třeba barvou) podle divize?
Pistole
Záložka
Revolver
MRe

Například.....

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » čtv 24. kvě 2012, 18:17

Barevné odlišení není úplně ideální pro lidi s horším barvocitem. Zkusím něco vymyslet ;)

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#33 » čtv 24. kvě 2012, 20:36

Nižší barvocit a máš ZP? :D Asi napíšeme Tvému doktoroj ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » čtv 24. kvě 2012, 20:47

Za prvé mi nejde o mě (ty barvičky výše opravdu bez problému rozeznám), ale obecně o slušnost při webové tvorbě; za druhé snížený barvocit prý mám a s vědomím doktora mám ZP i ŘP; a za třetí je to zde opravdu mimo mísu.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#35 » čtv 27. zář 2012, 06:10

sided píše:Ještě mě napadla jedna věc, bylo by možné přihlášené odlišit (třeba barvou) podle divize?
Pistole
Záložka
Revolver
MRe

Například.....



Ahoj, s novým ročníkem zkusím zopakovat svůj nápad. Menší divize se pomalu rozrůstají a občas je problém vykoumat kdo kde střílí.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » pát 12. říj 2012, 03:10

Pořešil jsem to prozatímně takto: nad seznamem registrovaných závodníků je vidět řádek "zvýraznit divize" - při najetí myší nad vybranou divizi se zvýrazní příslušní registrovaní závodníci.

Funguje jen se zapnutým Javascriptem a s myší (ale zdá se, že se to aktivuje i na dotykovém displeji mobilu).

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#37 » pát 12. říj 2012, 07:46

Funguje to skvěle, jak v PC tak na Androidu. Díky.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#38 » čtv 1. lis 2012, 10:04

Ale u Žalanskýho závodu to zas nejde :( , se naotravuju, co ?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » čtv 1. lis 2012, 15:02

To je tím, že jsem to zavedl u zobrazení registrací po skončení registrace, ale ne u registrací aktivních. Přidám to i tam.

EDIT: Doplněno.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#40 » sob 7. pro 2013, 17:51

napisu to sem at se nemusi zakladat nove vlakno,

za 1. neslo by vysledky ze starych poharu nechat tak jak byli? hezky prehledne a vsechno se hezky dalo dohledat, defakto mi staci jen pohar tak aby byl i drivejsi leta, obcas pri diskuzich tady na forech se hodi mit nejaky podklady pro statistiky a tak :)

za 2. nevím proč nebo jestli jsem jediný ale tak jak je to teď mi to přijde nepřehledné, hlavně pohár, nešlo by to prosím vrátit do starého? chápu jestli to je kvůli zobrazení na malé obrazovce aby člověk nemusel moc rollovat ale i tak mi to předešlé přišlo vhodnější páčto pokud se koukám na velkým monitoru je mi to šumák a když to mam na malím tak zas to zmenšení je moc malé a blbě se hledá. díky díky :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » pon 9. pro 2013, 12:21

Nějak mi není jasné, na co se narážíš? Poháry jsou viditelné i ze starších ročníků.
Že v hlavní tabulce nejsou zobrazeny lidé s jedním dvěma závody je prostě proto, že je pak ta stránka přespříliš dlouhá (druhou možností (imho horší) by bylo stránkování). Jsou ale jednoduše vidět pod tím. Také výsledků započítaných do poháru jsou dle pravidel vždy minimálně tři, pokud má být divize vyhlášena.

Zapřemýšlím, jestli to trochu neupravit u menších divizí, kde je výsledků celkově málo, ale u pistole to potřeba je.



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#42 » pon 9. pro 2013, 16:19

Já zase postrádám ve výsledcích poháru tu "osobní statistiku", tzn. když jsem klepnul na jméno střelce, vyskočila grafika s absolvovanými závody. To už nebude?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » pon 9. pro 2013, 16:24

To určitě bude, je to v plánu.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 536
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » pon 9. pro 2013, 16:37

u té osobní statistiky bych se přimluvil za nějakou přehlednější formu, protože ač mi to bylo takový jako zmatený a mám dokonce pocit, že ač legeda hlásala nějaký barvičky, já měl všechno jednou barvou...

Uživatelský avatar
Dr.eddie
Příspěvky: 20

Příspěvek#45 » pon 9. pro 2013, 20:48

Nemuzu rict, ze bych se neorientoval... Vidim jmeno, poradi a zbytek je mi pr*el :D chapu ale ze nekdo to ma jinak.
Kvuli tomu ale nepisu. Nevim jestli je problem u me, nebo na serveru ale zkousel jsem se podivat na PLES V OPERE na NAPRIC DIVIZEMI a vidim samy nuly... Co ovsem hur, kdyz kliknu na ZOBRAZIT DETAILNI VYSLEDKY neotevre se okno nove, ale vysledek se zobrazi na jinem okne (zbranekvalitne) drive otevrenem.
Nevim, zda to patri sem. Pripadne prosim o presunuti.
Pro uplnost dodavam iOS 7.0.4 a Google chrome 31.0.1650.18

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host