Týmy

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz


pesi
Příspěvky: 304

Příspěvek#1 » stř 23. kvě 2012, 08:27

Je možné v LOSu soutěžit za klub? Věřím, že celá řada účastníků je členem nějakého ssk nebo jiného sdružení a rádi by se prezentovali za toto sdružení/klub (konec konců existují klubové závody). Šlo by do registračního formuláře doplnit položku "klub" nebo tak nějak, na názvu asi nezáleží.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 23. kvě 2012, 09:20

Určitě šlo, ale stejně jako položka zbraň, kterou jsem posléze odstranil, se to zasekne na používaných tabulkách pro výsledky - to jsou totiž data, která jsou importována do výsledků, kde už ale tyto položky nejsou. Musely by se opět měnit, což zas trvá, než to organizátoři začnou používat, pokud vůbec. Takže spíš až dodělám program pro LOS.

Šlo by to ale kdyby se konečně zavedla povinná webová registrace pro účast v poháru, aby identifikace neprobíhala jen na základě nejednoznačné kombinace jméno-příjmení. Tam by pak mohl jednotlivec mít klub u sebe v detailech (tj. nebyl by u každého závodu, ale přímo u závodníka).

V každém případě beru připomínku v potaz.



pesi
Příspěvky: 304

Příspěvek#3 » stř 23. kvě 2012, 11:41

Dik. Urcite by to zatim stacilo "jen" jako atribut, podobne jako je doplneni u jmena. Ale takova, v podstate drobnost, muze mit pomerne zajimave dusledky v samotnych klubech. Napriklad zavody poradane pod streleckym svazem (vsechnt ty sportovni pistole apod.) a nebo cernoprache souteze jsou v klubech slusne cenene a to presto, ze maji znacny odliv zavodniku. Naproti tomu LOS a IPSC, kde lidi pribyva a i v klubech se jim zacina venovat hodne lidi, nemaji sve ucasti za klub oficialne vedene. V podstate sice jsem clenem SSK ale moje ucast na LOSu je zatim jen a jen moje soukroma aktivita. Uvedenim clenstvi ve startovni a pak i ve vysledkove listine, by se mohl prezentovat i klub. A i kdyby to bylo jen proto ze na vyrocni schuzi se poplacame na zadech jake vsechny zavody a souteze absolvujeme :)
Uf, doufam, ze je mi rozumet.
p.s. (jen okamzita myslenka, mozna nanic) Nezkousel jste nekdo (cmk) dostat LOS take pod Strelecky svaz? Kdyz uz jim platime ty prispevky a nic za to nemame?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 23. kvě 2012, 11:52

Honza to asi rozvede, ale LOS bude - pokud se nepletu - zaštiťovat SBTS.
ČSS osobně nic neplatím, alespoň doufám :mrgreen:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#5 » stř 23. kvě 2012, 16:27

Takhle, asi by slo evidovat "klub", ale nikde nevidim jakoukoli praktickou vyuzitelnost.
Dokonce i v IPSC, kde je clenstvi klubu podminkou pro to, aby byl clovek clenem asociace a mohl na Level II a vys, tak na zadnem zavodu se klub jakkoli neeviduje a neresi.

Pokud jde o v podstate reklamu klubu tim, ze se bude uvadet jeho jmeno nekde - ano, muzeme se o tom pobavit.
Nechci, aby to znelo negativne, zle nebo jizlive - nemyslim to tak, ale ciste pragmaticky rikam:
Chce si klub na LOS delat reklamu? Fajn, muze. Necht lidi prijedou na par zavodu, projdou skolenim rozhodcich, my jim pomuzeme 1-2 zavody usporadat a nasledne jako klub budou videt na terminovce a ve vysledkach az az.
Pripadne - muzeme dojednat nejakou formu podpory (zbranekvalitne.cz - tedy Mark dodal super stranky, kdykoli prijde s ceduli nebo cimkoli jinym, muze si to vystavit, MG podporil LOS, clenove MG, ac nejsou cleny Lexu maji slevu jako clenove, ...).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti