Trezor s rychlým přístupem



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#91 » čtv 18. kvě 2023, 15:06

getsome píše:Zatím marně hledám něco jako Fort Knox Original Pistol Box se Simplex zámkem.
Přesně na ten jsem koukal. Nic podobného tu nevidím.



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#92 » sob 20. kvě 2023, 04:00

Tak po case se zeptam zkusenejsich na tip nejakeho zabezpeceni jedne "pohotovostni" zbrane v domacnosti s malymi detmi, ktere dorustaji do telecich let. Zabezpeceni by melo mit tyto vlastnosti:

Rychly pristup ke strelbyschopne pistoli
Bezpecnost proti zvidavym detem
Zadne pochybne snadno oteviratelne sekundarni zamky typu tubular lock
Nejde otevrit "bramborou"
Otevreni i bez mechanickeho klice
Otevreni i ve tme
Idealne bez akusticke odezvy
Spolehlivost, trvanlivost
Cenove v rozumne hladine

Mi chte nechte vychazi nejaky sejf s certifikaci s1 na elektronicky zamek neco jako zsl 20 me, nebo kvalitni biometricky zamek, ale tam je to cenove v pr...

Necham se inspirovat zurivym brainstormingem :-) Dekuji.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#93 » sob 20. kvě 2023, 05:12

Jen bacha na to, aby se tam zbraň nejen pohodlně vešla, ale taky, aby se dala pohodlně vyndat. On totiž ten průchozí profil je o dost menší než uváděné rozměry sejfu. Aby to nebylo, jak vyndat ježka z klece.



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#94 » sob 20. kvě 2023, 05:52

jirkab píše:Mi chte nechte vychazi nejaky sejf s certifikaci s1 na elektronicky zamek neco jako zsl 20 me, nebo kvalitni biometricky zamek, ale tam je to cenove v pr...


Zdá se mi, že ta kombinace podmínek, hlavně s tou cenou, moc nepůjde naplnit.

Aktuálně si taky něco takového hledám. ZSL 20 ME mi vyšel jako nejlepší. Akorát je to pro mě pořád velký a nejde u toho vypnout audio. Na ty "gun vaults" nižší kategorie snad vždy najdu video typu "jak to otevřít vidličkou za 5 sekund", což už jsi asi zjistil, když píšeš o bramboře. V USA bych volil nejspíš něco jako Fort Knox se simplex zámkem, Titan Vault anebo podobné (Vline, American Security, ...). Tady neumím nic srovnatelného najít. Jestli něco máte, dejte vědět.



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#95 » sob 20. kvě 2023, 06:04

Na něčem pracuji, ale vy se dohodněte, jak to má být velký :)))



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#96 » sob 20. kvě 2023, 13:34

Když budu mluvit jen za sebe, tak můj ideál by bylo něco, kam se vejde compact krátká zbraň v kydex pouzdru a dva zásobníky. Ne o moc větší, účelem je mít kde ukládat "daily carry" v bytě, kde jsou i zvídavé děti. Zbytek věcí, které nepotřebuji tak operativně, mohu odložit do většího trezoru jinde. Představuji si odemčení bez klíče, protože jinak zas řeším, kam bezpečně uložit klíče, abych je měl k dispozici já, ale ne děti. Záložní zámek nevylučuju, záložní klíče mohu mít v práci, pokud bude operativní přístup zajištěn jinak.



milanvpg
Příspěvky: 99

Příspěvek#97 » ned 21. kvě 2023, 07:05

jirkab píše:Tak po case se zeptam zkusenejsich na tip nejakeho zabezpeceni jedne "pohotovostni" zbrane v domacnosti s malymi detmi, ktere dorustaji do telecich let. Zabezpeceni by melo mit tyto vlastnosti:

Idealne bez akusticke odezvy
….


Mám ZSL 43 ME, zvuk zámku nejde vypnout….



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#98 » ned 21. kvě 2023, 17:00

Dekuji vsem za tipy.

Tak ten zsl se vylucuje kvuli nemoznosti vypnuti zvuku... Uz jsem jednou neco podobneho mel a fakt me nebavilo pri odchodu budit cely barak... Zbavil jsem se toho.

Rad bych taky neco festovniho, spolehliveho s vyhledem dlouhe zivotnosti pri kazdodennim pouzivani. Mel jsem cest s vyrobkem fy GunVault a myslim, ze z Aliexpresu koupim kvalitnejsi vyrobek... K tomu se vylucuje vyuzitim sekundarniho tubular locku, ktery je snadne prekonat...

A nejaka neotrela, revolucni reseni vas nenapadaji? Jako treba zvrhlost typu provleceni vyhozim okenkem nejaky smart cyklo zamek apod.? :-)

Stale mi asi nejlepe vychazi nejaky certifikovany trezor s el. zamkem (biometricky by byl lepsi - ale jsou vubec?)...



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#99 » ned 21. kvě 2023, 17:13

Jsou, ale cenově je to zřejmě totálně mimo rámec, za který byste chtěli celé řešení kupovat. A když levné, kdo z Vás si to bude chtít koupit bez záruky?



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#100 » ned 21. kvě 2023, 18:25

charvi: Znis znale problematiky, co by jsi mi doporucil?



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#101 » ned 21. kvě 2023, 18:41

Pošlu ti nějaký návrh do SZ.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti