Střelecká sluchátka



ropok
Příspěvky: 4

Příspěvek#616 » pát 14. dub 2023, 17:08

Tak jsem si nakonec Glowisery koupil a musím říct, že mě teda překvapili,zkoušeno na vnitřní střelnici spolu s Howardy,které jsem už vlastnil ,ale nevyhovovali mi naušníky ikdyž byly gelové.Při první zkoušce rozdíl byl velký oproti Howardům,nicméně jsem je ještě vytunil a vyměnil jsem ten pěnový polštářek za hrubší a tím bylo vše vyřešeno k lepšímu ještě tak o 30%.Staré jsem teda odložil a zůstavají Glowisery.Někdo tu psal že šunt z Ali,prohledal jsem celý net...nikde žádná recenze,prodej jen na jejich stránkách,kdo je však vyrábí jsem nezjistil.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#617 » pát 14. dub 2023, 17:33

Glowiser je obchodni znacka firmy Odeon. Je to China. Ale nikde jinde nez tam, kam Odeon dodava zbozi je nekoupis. Mam je od ledna 2018 a jeste jsem ani baterie nemenil.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#618 » čtv 4. kvě 2023, 09:05

Dotaz: nevíte, jestli je AUX vstup na sluchátkách osazený mono nebo stereo jackem? Konkrétně u Impactů a Sordinů. Řeším připojení vysílačky. Díky

Uživatelský avatar
WALACHMOTORS
Příspěvky: 59

Příspěvek#619 » čtv 4. kvě 2023, 09:13

Honeywell Impact - stereo



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#620 » čtv 4. kvě 2023, 09:16

U Impact pro je kabel (3,5 mm/3,5mm) stereo, jak je to využité vevnitř jsem nezkoumal. Ale vzhledem k tomu že celá sluchátka jsou stereo to dáva smysl.
Ale zrovna u těch HL Impact pro mi hlasitost mobilu připojeného do AUX přijde hodně slabá, prakticky skoro nepoužitelná.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#621 » čtv 4. kvě 2023, 09:44

Jak už jsem psal, mám Peltory a Walkerse. Ty se brandují pod různými značkami, přesto za ceny od 2.3 do 3.5 tis. nebo Ali 20USD. Pravdou je, jak tady někdo psal, že Walkersy značně zesiluji v reálu sotva slyšitelné větráky tunelovek do nepříjemných hlasitých brumů. Doporučte kam se sluchátkově dále posunout ? Tvarově a především analogovým ovládáním mi Walkers vyhovuje. Intercom nevyužiju a nepotřebuju.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#622 » čtv 4. kvě 2023, 09:46

aToM píše:Ale zrovna u těch HL Impact pro mi hlasitost mobilu připojeného do AUX přijde hodně slabá, prakticky skoro nepoužitelná.

Díky. Mobily potřebují, pokud se nepletu, sluchátka s nižší impedancí. Uvídím, co tam pustí vysílačka.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#623 » čtv 4. kvě 2023, 19:49

Zkusil jsem starší Yaesu s hlasitostí na max do Sordinů, a taky hodně slabý.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#624 » čtv 4. kvě 2023, 20:36

CzechJoker píše:Dotaz: nevíte, jestli je AUX vstup na sluchátkách osazený mono nebo stereo jackem? Konkrétně u Impactů a Sordinů. Řeším připojení vysílačky. Díky

Sordin je mono (pokud teda nejaky vysoky modely nejsou stereo).

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 605

Příspěvek#625 » čtv 4. kvě 2023, 22:35

Sordin/MSA Supreme Pro-X jsou na 100% stereo. Mám je a po připojení stereo jacku jsou opravdu dvoukanálové (L+R).

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#626 » pát 12. kvě 2023, 17:30

Tak jsem udělal pokus a jak Sordin, tak Impact jsou stereo. Sluchátka mají asi vyšší impedanci, takže jsem je pořádně nenakrmil (z mobilu), už to tady píše aToM a morho.
Jako testovací skladbu jsem zvolil klasickou hudbu, takže to byla Metallica a Enter Sandman (pokud náhodou neznáte: https://youtu.be/NX-ZWORdU1E). Sordin jsou více basové, Impact mají hodně tenký přednes. Dynamiku nenabízí ani jedny, ale to není účelem.
Příští týden mi dorazí externí mikrofon s výstupem na sluchátka, který jsem omylem objednal, tak to vyzkouším s vysílačkami.
Zkusil jsem i sluchátko do ucha, jde přes něho dát sluchátka, ale nehraje to nic moc. Pokud bych ustřhl to trapné sluchadlo a dal místo něho jack, lze to píchnout přímo do sluchátek.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#627 » pát 12. kvě 2023, 22:02

Vrtalo mi to spojení Yaesu + Sordin v hlavě. No a tak jsem zjistil, že vcelku logicky se hlasitost nastavuje nezávisle pro speaker a ear jack výstup, takže s ear výstupem na max teď už je rádio slyšet ve sluchátkách docela použitelně.

Uživatelský avatar
SunWuKung
Příspěvky: 36

Příspěvek#628 » sob 13. kvě 2023, 11:55

CzechJoker: budes posleze delat nejaky video ohledne propojovani sluchatek a vysilacek? Ocenil bych, asi nejen ja.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 862

Příspěvek#629 » sob 13. kvě 2023, 18:01

Asi časem jo, ale potřeboval bych ideálně zapojit i kluky z týmu, aby to dávalo větší smysl.

Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 51

Příspěvek#630 » úte 13. čer 2023, 15:39

Kdyby někdo nezaznamenal na bazaru (odkaz sem asi nepatří ale najít se dá inzerát lehko) jsou ke koupi sordin supreme pro-x za dobrou cenu (5.900) včetně gelových polštářků. Dnes mě dorazily poslední černé co měli, skvělá domluva, pán má ještě dvoje zelené.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů