Střelecká sluchátka



bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#601 » úte 21. úno 2023, 10:02

Ty Earmore maji, co jsem koukal, dva modely. Jeden asi za 2500 cheapo chinese shit. Druhy jsou nejaky vic military asi za 9000 kc. Ty uz jlmaj nejaky i kvalitnejsi plasty a mozna i zbytek.
No ale za 12-13 jsou sordiny (vse s mikrakem). Nekde jsem za 13 cca videl i peloltor comtac.



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#602 » stř 22. úno 2023, 15:01

Čirou náhodou nemá někdo zkušenosti s tímhle: https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/ ... axess-one/

Líbí se mi slušný pasivní útlum, jsou skládací, bluetooth 5.0, IP 54, vestavěný akumulátor, USB-C, dobrá cena, nějak moc za tu cenu.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#603 » stř 22. úno 2023, 16:05

JYbour: Vypadají zajímavě, ale bez vyzkoušení těžko hodnotit, ďábel bývá v detailu :). Tady jsou ve slevě a nějaké ohlasy u toho taky jsou: https://www.amazon.de/dp/B09KYC55QW?tag ... th=1&psc=1



JYbour
Příspěvky: 226

Příspěvek#604 » stř 22. úno 2023, 17:51

Ty recenze na amazonu jsem cetl, funkcne vypadaji ok, ale mechanicky nic moc asi. Praskaji plastove drzaky musli :( Stejne je asi zkusim az bude nejaka kacka navic, ted je radeji prostrilim.



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#605 » sob 4. bře 2023, 16:36

Walker's Silencer BT 2.0 Bluetooth

Dnesni test na venkovni strelnici muzu prohlasit za kompletni uspech. Ani jsem necekal, ze budou tlumit az takhle dobre. Vsichni jsme strileli jenom 9mm takze puskovy test zatim nemam. Priposlech super, vsechny kolem jsem slysel bez problemu.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#606 » ned 5. bře 2023, 13:54

Zdar, dá se tohle koupit nebo to je home made :-) ??

Obrázek



ropok
Příspěvky: 4

Příspěvek#607 » pon 10. dub 2023, 09:39

Zdravím pánové,je tu někdo kdo používá sluchátka Glowiser?Nikde žádné recenze nejsou a prodává jen jeden obchod



tomas fuk
Příspěvky: 832

Příspěvek#608 » pon 10. dub 2023, 09:52

Strana 33



poloventilator
Příspěvky: 259

Příspěvek#609 » pon 10. dub 2023, 15:23

Na strelecka sluchatka byl v Bratislave spickovy odbornik - praktik, jisty
harvan.jpg
pan Harvan. Zde na predvadeci akci.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tomas fuk
Příspěvky: 832

Příspěvek#610 » pon 10. dub 2023, 15:45

Kdyz uz, tak pan Harman.



PatrikM
Příspěvky: 24

Příspěvek#611 » čtv 13. dub 2023, 12:25

ropok píše:Zdravím pánové,je tu někdo kdo používá sluchátka Glowiser?Nikde žádné recenze nejsou a prodává jen jeden obchod

Ja si je koupil, celkem v pohode ale na me citlive usi maji maly utlum :-( Takze pouzivam spolu se spunty do usi.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 261

Příspěvek#612 » čtv 13. dub 2023, 14:04

Není lepší koupi kvalitní sluchátka které mají výborné recenze něž kupovat šunt s Alíku ? Všechny co znám tak z Alíku to moc nefunguje nebo to nevydrží dlouho. Já osobně mám Supreme Pro-X MSA Sordin i PELTOR ComTac XPI a slouží už několik let + výměna baterek jen jednou za rok ....Je to sice investice ale dá se říci že na pořád, já osobně MSA už mám přes pět let a pořád fungují perfektně , Peltory teprv rok ale nestěžuji si a problém nikdy nebl.



tomas fuk
Příspěvky: 832

Příspěvek#613 » čtv 13. dub 2023, 15:05

Glowiser neni sunt z Aliku. A ani je tam nekoupis.



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#614 » čtv 13. dub 2023, 18:04

Glowiser mám, připadají mi docela dobré. Útlum mi přijde subjektivně stejný jako u Sordinů, ale pokud by tam byl rozdíl, tak bych ho asi nebyl schopen rozlišit.

Proč jsem ale nakonec přešel na Sordiny: používám pod sluchátka ještě špunty. Někdy střílím s dlouhou indoor a tam by to bez nich bolelo, ale i na krátkou si je beru, prostě z pohodlnosti. No a Glowiser málo zesiloval okolní podlimitní zvuky, takže jsem přes špunty neslyšel pokyny instruktora. Sordiny jsou citlivější, tam lépe slyším řídícího.

Pokud nemáš úmysly chodit na kurzy, kde je dobrý mít špunty a zároveň je potřeba slyšet instrukce, tak Glowiser za mě poslouží dobře.



tomas fuk
Příspěvky: 832

Příspěvek#615 » pát 14. dub 2023, 16:53

Jo, tohle je jediny "neduh" Glowiseru. Pred nima jsem mel Howardy a ty zesilovalo tak, ze jsem krasne venku slysel kazde slovo, kdyz se treba skupinka lidi mezi sebou bavila normalnim hlasem a byla vzdalena 10-12 metru. Kdyz jsem sluchatka sundal, tak jsem slysel, ze se bavi, ale nebylo rozumet kazde slovo. Howardy zesilovali excelentne. Tohle Glowiser nedokazou. Na druhou stranu s Glowisery chodim na krytou strelnici v Otrokovicich do Guncentra a nikdy jsem nemel potrebu davat pod ne spunty. Strilim .308 Win z 26" hlavne s ustovou brzdou Roedale C22. a .223 Remington z 20" hlavne rovnez se stejnou ustovou brzdou. Pistoli strilim jen .45 ACP, ta je "ticha". Ale kazdy ma sluch jinak citlivy a co je pro me snesitelne na hrane komfortu, tak pro druheho muze byt nesnesitelne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host