07.03.2020 - Závod LOS: 10 ran a dost - na novém místě u Mělníka

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#46 » ned 8. bře 2020, 10:53

Ještě malé upřesnění k výsledkům v pistoli. Pan Petr Hanzal střílel s kolimatorem a na základě dohody s organizátory je oficiálně hodnocen mimo závod.



Jorgeek
Příspěvky: 3

Příspěvek#47 » pon 9. bře 2020, 08:49

Prcek píše:Jojo, fajn závod, jasné situace, paráda a díky. K těm DQ...nevím, kdo je dostal, ale mě vždycky dostane, když je někdo nový a je podle dotazů jasné, že pravidla ani nezahlédl. To jistě nezabrání tomu, že se s pistolí otočím na obecenstvo, ale je to divné. Když jsem jel poprvé, studoval jsem pravidla dost dlouho, přece jen to není hraní na pískovišti. Tak snad i toto kdyby si ti noví vzali trochu k srdci ;)



DQ jsem dostal já. Bylo to za to, že jsem nenabíjel na povel rozhodčího. Bezpečnost jsem nijak neporušil (míření do bezpečné zóny je samozřejmostí), ale rozhodčí byl v té chvíli vlevo ode mně. Bylo to tedy porušení pravidel bezpečnosti dle pravidel LOSu. Chybu samozřejmě uznávám a je to ponaučení pro příště.



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#48 » pon 9. bře 2020, 09:46

Jasný, DQ už dostalo i pár zkušenějších střelců, stát se to může, člověk zazmatkuje... Nepřečtení si pravidel je pak už jen takový "bonus" k tomu, který může výrazně pomoci k dřívějšímu opuštění závodu ;)



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#49 » úte 10. bře 2020, 18:56

další DQ bohužel bylo, že se nám tam pán s pistolí skutečně otočil za 90° a musel jsem po něm doslova skočit

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů