10.04.2020 - Závod LOS: Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



mzah84
Příspěvky: 2

Příspěvek#16 » sob 6. čer 2020, 18:53

Mě se "líbilo", jak se někdo z pořadatelů podivoval, kde jsou opozdilci. Když to tam bylo všude rozmrdaný jako tankodrom, tak se není čemu divit. Stačilo info na fóru, nebo v propozicích, že je tam objížďka polňačkou a vyjel bych k vám traktorem. Scoresheety sice elektronické, ale výsledky na webu pořád nejsou.



Sis
Příspěvky: 2

Příspěvek#17 » sob 6. čer 2020, 19:13

Normální běloch jede podle naváděcích šipek. O objížďce (trvající cca 5min) nevěděl asi nikdo a byli jsme tam... Tak neplakej a příště si naplánuj líp cestu.
Byl to skvělý závod jako vždy

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 338

Příspěvek#18 » sob 6. čer 2020, 19:25

to mzah84: a to jsi si dal tu práci se narychlo registrovat aby jsi se tady mohl takto vyzvracet? :roll: objížďka tam sice je, zdrží tě asi taky, ale tak max. o pět, když nejhůř, deset minut... výsledky jsou předané na patřičné místo a s tím, kdy se objeví na webu, pořadatel bohužel nic nenadělá, mohou je vkládat dva nebo tři lidi v republice a ti mohou být v sobotu navečer i jinde než u počítače...



mzah84
Příspěvky: 2

Příspěvek#19 » sob 6. čer 2020, 19:41

to uncle: výsledky - beru zpět, rozumím, nevěděl jsem. Ale to nebyla objížďka, to se velice pleteš - to byla polní cesta a samá díra.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 338

Příspěvek#20 » sob 6. čer 2020, 19:51

A teď si představ, že tam jezdíme třeba pětkrát denně... Ještě měsíc, než to dodělají, pak s autem do servisu ;)



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#21 » sob 6. čer 2020, 21:11

Chlapi neblbněte, vždyť ta objížďka nebyla o nic horší než D1. Tak dostává auto jinou čočku ;) .
Závod byl skvělý. Na mne už je 8 stages docela hodně, takže výsledek mi udělal radost.
Počasí O.K., guláš výborný, štrůdlíky malé ale dobré, kafe v poho… Už se těším na další :thumbup:



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#22 » ned 7. čer 2020, 07:03

Registrace byla od 9:00 do 9:30. Dle navigace jsem se zdržel na cca kilometrové polní objíždce 2 minuty. Vůbec nemá cenu toto komentovat, to už je jak Floyds utrpení.

Výborný závod. Oblekovice jsou rozhodně v top3 v ČR pro LOS.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 338

Příspěvek#23 » ned 7. čer 2020, 11:11

díky za pochvalu, potěší... :) kritika posune... :ugeek:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů