12.08.2023 - Závod LOS: Jablonné v Podještědí - Téma - Antares Cup 2023

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 17. lis 2022, 10:02

komentáře k závodu

12.08.2023
Jablonné v Podještědí

Jablonné v Podještědí - Téma - Antares Cup 2023

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1644/



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#2 » čtv 1. čer 2023, 09:24

Operace Ovocný sad, byl izraelský letecký útok na jaderný reaktor s vojenskými účely umístěný v objektu pojmenovaném podle blízkého městečka al-Ibar ležícího poblíž města Dajr az-Zaur v Sýrii. Útok se uskutečnil 6. září 2007. Útok byl proveden osmi letouny F-15 a F-16. Příslušníci elitních jednotek izraelského letectva Sajeret Šaldag a Sajeret Matkal dorazili na místo o den dříve, aby označili cíl laserovými zaměřovači. Bezpečnost útočících letadel zajišťoval letoun ELINT vybavený prostředky pro rušení protivzdušného zabezpečení protivníka. Během samotného útoku bylo na cílový objekt svrženo 17 tun trhavin. Podle dostupných zdrojů při útoku zahynulo 10 severokorejských pracovníků a dalšího personálu. Samotný objekt byl úplně zničen. Izraelci se zpět na základnu vrátili beze ztrát.

Při plánování existovaly obavy, že by útok mohl zatáhnout Izrael do otevřené války se Sýrií. Proti tomu stál argument, že funkční jaderné zařízení v občanskou válkou zmítanou Sýrií je pro Izrael velkou hrozbou. Nebezpečí bylo o to větší, že by zařízení mohlo padnout do rukou Islámskému státu nebo jiným islamistickým skupinám, vysokým rizikem bylo už samotné vlastnění jaderné technologie Sýrií. Velkou část informací o cíli plánovaného útoku poskytly izraelské zpravodajské služby, zejména Mosad. Poskytnuty byly i důležité informace týkající se umístění zařízení v budově s ohledem na cílení střel.

S našimi čtyřmi smyšlenými příběhy se dostanete do situací před útokem jako člen elitních jednotek izraelského letectva Sajeret Šaldag, Sajeret Matkal a zpravodajské lužby Mosad...

Pokusíš se zabránit severokorejským pracovníkům zprovoznit vojenský jaderný reaktor. Budete krást zpravodajské informace a dokumentaci. Dále budete zaměřovat laserem bomby. A v neposlední řadě se střetnete Syrskými ozbrojenci.
Po skončení závodu určitě snížíte jaderné napětí na blízkém východu.



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#3 » pon 17. črc 2023, 14:30

Ahojte střelci,
pokud bude čas a chuť a bude přát počasí, mám pro vás vymyšlenou BONUSovou situace na téma Trénink v Negevské poušti. (viz Příloha)
2023-08-12 -S-Extra.pdf

Situace NENÍ povinná, jelikož se bude jednat spíše o drillík, nebude tato situace součástí hodnocení závodu. Střelec jí může absolvovat pouze jednou. Na konci dostanou první 3 nějakou medaily (co zbyly z minulých závodů).Je to pro PDW a Pi (jedno jaké divize). Kdo nemá PDW a chtěl by si to střelit, můžu půjčit své CSV-9. Kdo si chce přinést své PDW jen na tuto situaci, ale nebude s ním závodit, je to možné. JEN PISTOLOVÉ náboje (8ks).

Jde o to se pobavit.
Míra Starčevič
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#4 » pon 17. črc 2023, 16:19

A máš pro mne místo s mojí UZI mini ?? Je to regulérní PDW nebo je to moc krátké ?
Klidně pojedu 2x :-)



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#5 » pon 17. črc 2023, 18:24

kolombo píše:A máš pro mne místo s mojí UZI mini ?? Je to regulérní PDW nebo je to moc krátké ?
Klidně pojedu 2x :-)


Pokud to budeš držet jako pušku, tak klidně s MiniUZI pojeď. Třeba i na závod, normálně se registruj.
Míra

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#6 » pon 17. črc 2023, 18:39

Mám to tam dobře zadané ?
A předpokládám, že bezpečnostní vlaječka, že ...
Nic dalšího potřeba nebude, zásobník mám na 40 ran, to musí stačit.



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#7 » úte 18. črc 2023, 17:48

kolombo píše:Mám to tam dobře zadané ?
A předpokládám, že bezpečnostní vlaječka, že ...
Nic dalšího potřeba nebude, zásobník mám na 40 ran, to musí stačit.

No registrace na 1* není, nicméně se s tím dokážeme poprat.

ANO vlaječka pro PDW povinná pro všechny!!!

Míra

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#8 » úte 18. črc 2023, 19:19

OK, takže posílám ještě jedno startovné :-)

A vlaječky už mám, uvidíme jak se tou UZI snesou :-)



MiraStar
Příspěvky: 144

Příspěvek#9 » ned 23. črc 2023, 10:26

Dobrý den všem,
předem hlásím, že kontrola registrací a plateb bude provedena 28.7. 2023 od 19-20 hodin.
Případné uvolnění míst po 20:00.
Rádi vás všechny uvidíme! Přijďte si vystřelit ještě navíc avizovanou bonusovou situaci, která je zdarma a pro zábavu.

Míra Starčevič
Antares Defense



ossan81
Příspěvky: 72

Příspěvek#10 » sob 12. srp 2023, 18:57

Vřelé díky všem z Antaresu za super závod!
J.Č.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů