Potvrzení příchozí platby startovného u soutěží LOS

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 339

Příspěvek#1 » pát 6. říj 2023, 18:09

Máme tu první pohárový závod LOS, který jede na novém registračním webu loslex.cz a množí se mi dotazy typu "registroval jsem se, zaplatil, ale na webu se mi pořád nezobrazuje, že platba přišla a nerad bych byl smazán"... naprosto ten dotaz chápu, neplatiči byli vždy po určité době smazáni, aby dostali šanci ti, kteří by rádi přijeli a uhradili startovné včas, ale nemohou, protože listina je plná. Na druhou stranu ale také ani nikdo možnost zkontrolovat si úhradu neměl, protože to systém neumožňoval.
Nicméně nyní, i když nyní tuto možnost potvrzení máme, prosím střelce o trpělivost, protože není v silách pořadatele neustále sedět u obrazovky a připisovat jednotlivé platby. Tato funkce bohužel není zautomatizována, takže pokud budu mluvit za sebe, jako pořadatele LOSU ve Znojmě, budu dělat kontroly plateb po dvou týdnech od začátku registrace a potom po týdnu. Třeba se to časem také nějak vypiluje a střelec bude mít kontrolu okamžitou ;) .
Za ty roky se stalo myslím jen jednou, že ten, kdo platbu poslal včas, byl vymazán. No, teď si vzpomínám, že možná dvakrát, ale hned se to napravilo :angel: .

díky za pochopení a na viděnou na Halloween
Radek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host