Jak získat pozvánku na IWA v Norimberku?

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#1 » úte 15. pro 2015, 15:35

Zdravím,
rád bych se zúčastnil IWA 2016 v Norimberku, ale vzhledem k tomu, že se nezabývám obchodováním v příslušných oborech, nejsem podle propozic organizátora považován za odbornou veřejnost, takže NoGo :cry: . Jedinou možností se jeví získat pozvánku na jméno od některé vystavující firmy, jinak nemám šanci zakoupit si (nikoliv levnou) vstupenku.
Nemáte někdo tip či zkušenost z minulosti, jak takovou pozvánku získat?
(Já vím, ALSA sponzoruje LOS pozvánkami, ale tudy to asi nepůjde..)
Díky.
HJ



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#2 » úte 15. pro 2015, 19:25

Do Norimberku jezdím často na různý veletrhy, stačilo vždy jen vyplnit přislušný lejstro co ti dají na informacích u vstupu (nějaký údaje o firmě, ale dnes má ŽL snad každej ne?) a vstupenku ti rádi prodají... ;)

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#3 » čtv 17. pro 2015, 00:49

No, já jsem napsal, že píšu do časopisu, poslal jim kopie pár článků, co jsem napsal, baba se mi ozvala, že chce poslat nějaké dokumenty, ty jsem jí poslal a akreditace hotova.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#4 » pon 11. říj 2021, 09:07

Navážu na téma at nezakládám další vlákno, IWA 2022. Loudím akreditaci, "příběh" věrohodný, žádná odpověd :-( Jak jste na tom ostatní ??



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#5 » stř 23. úno 2022, 17:16

Ahoj chystá se tu někdo na IWU22? Pátek/Sobota Čirou nahodou kdyby se chtěl někdo šábnout o náklady na PHM, protože mě zloději znechopnili auto. :roll: Ne že by mě nebavily cesty vlakem ale znáte to. :)

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#6 » stř 23. úno 2022, 18:56

Stále se rozhoduju, akreditace není problém. Nejsem "čipovaný" dám to myslíte pouze s PCR ? Mám za to, že NE :-(



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#7 » stř 23. úno 2022, 23:30

Hele jedu poprvý a byl to celkem Proces jak u Kafky.( ale teda vtipnej)Spravně Německy komplikovaný. Pochopil jsem že komplet očkování nebo test. Každopadně psali že bude i možnost testu na fleku.
Ja mám jednovakcínu a prodělání. Což je považovaný za dobrý kombo ale projistotu zajdu i na PCR, ale to se mi blbě propisuje do tečky.



king
Příspěvky: 94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 1. bře 2022, 13:34

Jen ockovani / prodelani. Test netreba. Dnesni info:

"Für einen Besuch bei der IWA OutdoorClassics 2022 müssen Sie ausschließlich geimpft oder genesen sein. Ein weiterer Nachweis ist nicht mehr erforderlich."

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů