12.08.2017 - Závod LOS: Čelákovický pohár 5. kolo - 10 ran a dost - poslední kolo!

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#31 » čtv 10. srp 2017, 19:43

Ok



pepos
Příspěvky: 13

Příspěvek#32 » pát 11. srp 2017, 06:24

Omlouvam se ze zdravotnich duvodu se nemohu zucastnit, prosím odhlýsit ze sq-.3 - Bulíř Josef



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#33 » pát 11. srp 2017, 08:42

Trošku zapršelo a začínají nám odhlášky :-). Aktuálně se tedy uvolnilo místo pro 4 střelce. Kdo se chcete zúčastnit, pište SZ nebo sem a já vás zařadím do závodu.



malinsky
Příspěvky: 1

Příspěvek#34 » pát 11. srp 2017, 12:43

Dobry den,

jestli je to tedy mozne, rad bych se v sobotu zucastnil.
Nacionale: Michal Malinsky, MPi, 2. squad(?)
mm.malinsky@gmail.com.

Dekuju a zdravim,

MM



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#35 » pát 11. srp 2017, 16:28

To bude čvachtačka ;-)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#36 » pát 11. srp 2017, 19:10

prcek: nebude, to nejhorší jsem si vyžral dnes já. Kde jsem byl všude mokrý ani nebudu psát. :twisted:
Momentálně svítí slunce a co napršelo, je už v zemi.



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#37 » sob 12. srp 2017, 16:46

video z dnešních čelákovic https://youtu.be/HPyjcVpYeJY



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#38 » sob 12. srp 2017, 20:52

Ahoj milí střelci. Vyhlášení celého letošního "poháru" proběhne na závodě 14/10 v Čelákovicích. Hezký zbytek víkendu! Ivo



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#39 » ned 13. srp 2017, 18:07

Ahoj střelci, na stage 3 se údajně našel klip s hilznami .38 spec. Jen nikdo neví, u koho skončil. Moc prosím, dejte vědět. Mám jich k tomuhle modelu málo a ztráta je tedy citelná. Díky předem. PaF

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#40 » ned 13. srp 2017, 21:32

Ňákej blbej klip, Ty naděláš.... :? .. Já dostal DQ od Izi za falešný zpívání :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#41 » pon 14. srp 2017, 08:46

Ano, bohuzel. Premysleli jsme, jestli kviliciho Alberta neutratime, ale nakonec jsme se smilovali, a dali mu DQ. Pokud se nekdy na LOSu vyskytne pevecka vsuvka, pozadame reditele zavodu aby mu udelil oficialni vyjimku, ze muze mlcet.

Kdyz uz jsme u toho zpivani, tak zde je playlist:

S drtivym prehledem vedly "nejaky zvuky".

Ctyrikrat zaznela Rusalka. Z ceske opery - "Znam jednu divku, ta ma dukaty". Zaznelo i neco z Dona Giovanniho a O sole mio. A Proc bychom se netesili. Palec nahoru.
Naslo se par vlastencu, kteri dali ceskou hymnu! A kdyz rozezpivavani - tak stupnici do-re-mi...

Prihodne zaznelo i Co jste hasici. A jeden vtipalek parafrazoval Hori nam letadlo na Hori nam divadlo.

Z odrhovacek: Prsi prsi, Pec nam spadla, Ovcaci, Skakal pes, Mela babka 4 jablka, Sla nanynka do zeli, Vysoky jalovec, Ja s pisnickou jdu, Byl maly Cinanek, Okolo Hradce, Jede jede masinka, Nech brouka zit.

Zaznela i predpoved ze slunce Seno Jahody (papapapaaa) - cimz chci rict, ze jsem timto svym peveckym vykonem pri premaci zajistila krasne pocasi po dobu trvani zavodu, a jako bonus dojala okoloposlouchajici.

Zaznela i Interancionala, Skal a stepi divocinou

Byli i Kabati a Sex Pistols (na strelnici prihodne), a napev lovcu mamutu (kraa, kraa)

Zaznely i zahranicni hity - Kalinka, Katiusa, Deutschland uber alles.

U 3 pisni jsem nevedela nazev.



Iza
Příspěvky: 93

Příspěvek#42 » pon 14. srp 2017, 08:52

Jinak k samemu zavodu - za me - sama pozitiva:
- krasne vyslo pocasi (s prihlednutim jak hnusne bylo v patek) - neprselo, nebylo vedro - znacka ideal
- v pohode se stihl premac (ale vim o par jedincich, kteri to nestihli, ale jak pisu - za mne dobry)
- kantyna (4 druhy buchet! dieta az od zitrka)
- situace se mi libily
A pri ceremonialu mi Pavel srovnal zada... nebo odrovnal?

Pridavam podekovani strelcum, kteri nam pomahali lepit na situaci cislo 6.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#43 » pon 14. srp 2017, 10:19

Díky moc za další skvělý závod! Situace barvité, moc jsem si to užil. Počasí taky vyšlo skoro zázračně :)
K organizaci - vím, že po bitvě je každý generál, ale 2 situace na jednom střelišti je vždycky špunt, tentokráte ale byl VELIKÝ potenciál ten špunt eliminovat. Škoda že se nevyužil. Nevím, jestli to byl záměr, nebo zázračná náhoda, ale obě situace (4 a 5) se střílely z jedné lajny. Takže pokud by tedy ta lajna byla v jedné přímce, daly se situace střílet najednou, né na přeskáčku a závod by skončil o cca hodinu dříve ...
Ještě jednou díky všem
M.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#44 » pon 14. srp 2017, 11:31

No, střílet 2 stages v jednom prostoru, byť z jedné lajny najednou, to by sis asi musel vzít na triko jako ředitel a HR sám. Ale vřele to nedoporučuju. Představ si, co by se stalo, kdyby jeden ze střelců otočil zbraň těsně za kritických 90 stupňů ke 2. stage a vystřelil. Normálně DQ, tady klidně smrťák. Už jsem zažil nechtěný výstřel dokonce na cca 135 st. směrem k divákům a byli jsme na přebalení zralí všichni! A to ve směru střelby nikdo ani nestál. Jen ta představa, že to přetáhne ještě o 10 st.... Tohle za hodinovou úsporu rozhodně nestojí. Navíc závod skončil v poho. Byl jsem doma krásně za světla (cesta cca 3,5 hod.).

Až na ten klip za mne 100%!



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#45 » pon 14. srp 2017, 15:28

Střílet ty dvě situace najednou fakt nejde. Jednak je zde bezpečnostní problém, který popsal Paf a za druhé může haprovat měření času, protože ta plocha je poměrně úzká a timer pak může načítat i výstřely z vedlejší situace. Takže se nabízí pouze 2 řešení:

1/ zredukovat počet situací v závodu na 4 samostatné a umístěné na zcela oddělených plochách -> redukovat počet squadů na 4 a tím i kapacitu závodu na cca 40-48 lidí. Protože dělat závod na 4 situace pro 80 lidí je blbost.

2/ zachovat současnou koncepci dvou situací na jedné ploše a smířit se s jistým přibržděním.

Zatím preferujeme verzi 2 :D Můžeme se pokusit dávat na ty společné plochy rychlejší a jednodušší situace, ale někdy to prostě nevyjde, protože se sejdou návrhy na samé "špeky".
Poprosím proto o trpělivost. Čas navíc můžete věnovat konzumaci v kantýně a debatám o zbraňové tématice s kamarády :-)

Ivo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů

cron