střelnice: Libušín

COMBAT PPC 1500

Příspěvek#31 » ned 10. črc 2016, 08:32

Zdravím střelci,
srdečně vás zvu na střelnici Libušín a nabízím možnost vyjasnění některých zde diskutovaných záležitostí. Jako absolutní nesmysl mi připadá výrok, že si střelnice takto postavený provozní řád objednala.

Počet návštěvníků potvrzuje, že u nás panuje pohoda a každému rozumnému střelci vyjdeme v rámci možností vstříc.

Těším se na vaši návštěvu a zdravím

Zbyněk Ledvinka
předseda

MP

Příspěvek#32 » úte 31. led 2017, 21:09

Zdravím,
na střelnici jsem byl před x lety s kamarádem. Po cca pěti letech jsme tam opět ke konci roku zašli a byli jsme absolutně spokojeni. Od té doby ještě jednou a rozhodně opět vyrazíme. Se správcem slušná dohoda, že jsou tam daná pravidla a kde snad nejsou. Pokud se člověk chová slušně a respektuje jejich pravidla nechají vás tam v klidu zastřílet. Vzhledem k tomu, že podobných míst je dost málo vyplatí se je respektovat. Že mě zařadili do dvojky je mi úplně jedno:-)

Martin

ErikCartmen

Příspěvek#33 » stř 9. říj 2019, 22:05

https://kladensky.denik.cz/zpravy_regio ... 91009.html To jsem zvědav, jak tohle dopadne :((

jezekif

Příspěvek#34 » čtv 10. říj 2019, 04:41

Střelnici zavřou, (je to jasně napsaný v tom článku) buď hned nebo za tři roky. Není v tom žádný zásadní rozdíl.

DZimmy

Příspěvek#35 » čtv 10. říj 2019, 12:18

Tak z toho je mi smutno. :/ Střelnice na které jsem si vůbec prvně zastřílel a poté i dělal zkoušky.
Nehledě na to, že pan Ledvinka je výborný chlapík.
I kdyby se to podařilo protáhnout na ty 3 roky, tak je to fakt škoda. :(

Němá někdo info jestli alespoň střelnice na Haldě zůstane? Mj. nikdy jsem tam nebyl. :P

DZimmy

Příspěvek#36 » čtv 10. říj 2019, 12:24

@COMBAT PPC 1500: Pokud bude nějaká petice, tak prosím o nasdílení. I když nejsem z Libušína, tak si myslím, že do toho můžu tak trochu kecat, jelikož střelnici slyším ze zahrady.
Poslouchám ji rád. :)

marinakus

Příspěvek#37 » čtv 10. říj 2019, 12:48

Škoda pěkné střelnice. Znám ji i provozovatele. Za chvíli nebude kde střílet. A to je vlastně cílem snažení rozhodujících orgánů.

ToF

Příspěvek#38 » čtv 10. říj 2019, 13:42

Fakt docela škoda, byl sem tam 2x, střelnice moc pěkná a hlavně tam moc nepruděj. Timhle tempem ze chvíli zbydou už jen krytý a to prostě neni ono. A taky bývaj dražší.

Tak třeba se jenom přestěhujou.

Zpět na