obchod: BestPatron

Redsnake

Příspěvek#31 » stř 12. kvě 2021, 12:16

Já bestpatron otravoval několikrát, povětšinou s drobnostma. A vždycky byli převelice ochotní, nápomocní a bez problémů a řečí a kyselých obličejů naprosto ochotně vyměnili zboží, které jsem si sám špatně vybral.

Z mého pohledu vždy příjemný obchod. Nezažil jsem, že by byl někdo z BP arogantní, nepříjemný nebo otrávený, tak jak je bohužel často běžné v jiných obchodech v tomto odvětví.
Za mě ještě jednou díky za ochotu a až něco budu potřebovat, první budu koukat do eshopu BP.

BestPatron

Příspěvek#32 » stř 12. kvě 2021, 12:17

Vyjádření k prodejům pušek bez zásobníků: Pokud dovozce v základním balení deklaruje ke zbrani i zásobník na 30 ran, je povinen ji dovézt (a do Centrálního Registru Zbraní zavést) jako zbraň kategorie A-I.

Takže fakt, že z těchto zbraní vyjmeme zásobníky na 30 ran není naše hamižnost se napakovat o jeden plecháč navíc ... ale naše snaha dostat k zákazníkovi tuto zbraň jako zbraň kategorie B, která je aministrativně jednodušší.

Předem děkujeme všem za pochopení
za tým BestPatron
Michal Vavrečka

PS: My ho z ceny zbraně máme odečtený ... jen tak pro info ...

BestPatron

Příspěvek#33 » stř 12. kvě 2021, 12:19

Děkujeme za Vaše ohodnocení našich služeb. Celý tým se opravdu snaží, jen já jim to občas kazím. Je toho holt poslední dobou hodně.
S poděkováním
Michal Vavrečka

Redsnake píše:Já bestpatron otravoval několikrát, povětšinou s drobnostma. A vždycky byli převelice ochotní, nápomocní a bez problémů a řečí a kyselých obličejů naprosto ochotně vyměnili zboží, které jsem si sám špatně vybral.

Z mého pohledu vždy příjemný obchod. Nezažil jsem, že by byl někdo z BP arogantní, nepříjemný nebo otrávený, tak jak je bohužel často běžné v jiných obchodech v tomto odvětví.
Za mě ještě jednou díky za ochotu a až něco budu potřebovat, první budu koukat do eshopu BP.

BestPatron

Příspěvek#34 » stř 12. kvě 2021, 12:33

Můj tým se opravdu velmi snaží. Objednávky které jsou skladem expedujeme velmi rychle. Ale ten proces prostě není jednoduchý, ... a jak sám zmiňujete, ještě do toho vstupuje i platební proces a tak dál. I přesto se nám občas daří expedovat zásilky i v rámci jednoho nebo dvou dnů (když je všechno zboží skladem). Ale někdy se to holt opravdu nepovede. Někdy naskladňujeme velké dodávky; někdy jsem pryč mimo firmu; někdy svým zaměstnancům dávám úkoly s vyšší prioritou; a někdy to také není jen o nás ale i zákazníkovi.

Prostě .. ne vždy se nám podaří vše stihnout za 4 hodiny a 36 minut, které jste nám dal Vy. Chápu Vaše rozčarování a zklamání ... ale za takto krátký časový úsek to prostě v naší firmě opravdu nestíháme. A tímto děkuji všem ostatním zákazníkům za to, že s námi mají trpělivost o pár hodin delší.

S velkým poděkováním všem trpělivým
Michal Vavrečka

selag píše:Dobrý den pane Michale V. Děkuji za objasnění časové posloupnosti mé objednávky. Jen Vám v tom nějak vypadl čas na převod peněz - platbu a čas Vaší kontroly připsání peněz na účet. Oplouvám se za netrpělivost a jako trest si pro sebe volím objednávku pušky Perun. Ta mě jistě trpělivosti naučí. Přeji hodně spokojených a podstatně trpělivějších zákazníků ve Vašem e-shopu.

selag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » stř 12. kvě 2021, 12:39

Dovolím si naposledy oponovat. Já Vám na vše nedal 4 hodiny a 36 minut. To opravdu ne. Jen sem se podivil, že za tu dobu nebyl nikdo schopen zaslat platební údaje. Opravdu sem zvyklý, že platební údaje chodí obratem. Tak že rozhodně ne 4 hodiny 36 minut na vyřízení celé objednávky.

BestPatron

Příspěvek#36 » stř 12. kvě 2021, 12:40

Děkuji za Váš lidský přístup a zhodnocení naší práce.
Za tým BestPatron
Michal Vavrečka

DesertEagle píše:Ser.. na to všichni. Chtete li maxi prudky volejte STV Arms, tam vás panáček rovnou pošle do prd.... když se špatně vyspinká. V CUZB prodejně zase nedovolí podívat se do kolimátoru (bez zbraně) mimo bezpečný prostor. Shopů jsou mraky, kamenných prodejen je hodně. Vzhledem k tomu, že prakticky nemají co prodávat, uplně nechápu z čeho žijou. Odpovím si ... z nehorázných marží.
Bestpatronu bych se zastal. Když jsem řešil jak moc mám astigmatismus, tak mi ochotný zaměstnanec přinesl na kouknutí 10 kolíčku a jen díky němu jsem si vybral. S Vavrečkou jsem řešil po mailu snipku a taky docela ochota.

McFly
moderátor

Příspěvek#37 » stř 12. kvě 2021, 12:47

selag píše:Dovolím si naposledy oponovat.

Už i to mi přijde pro toto vlákno příliš, Ty i Michal V. jste svůj názor napsali a dál si to vyřešte po SZ. Tvůj "pavlačový" styl není hodný tohoto diskusního fora.

4mike

Příspěvek#38 » úte 25. kvě 2021, 06:34

19.5. objednáno
24.5. doručeno (je v tom víkend)

Prcek

Příspěvek#39 » úte 25. kvě 2021, 07:59

Zatím jediná zkušenost, nemám je moc blízko, ale viděl jsem ochotu vyjít vstříc, reakce na dotaz v řádu desítek minut, max pár hodin. Nabyl jsem dojmu, že jim o zákazníka jde a chtějí pomoci.

Zpět na