Brněnské střelnice

Kodiak66
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 20. srp 2022, 15:33

Zdravím Vás. Dovolil jsem si založit toto vlákno o brněnských střelnicích. Kam chodíte v Brně Vy? Proč právě tam? Kde se Vám to líbí a proč? Kde a čím Vás zklamali?

CzechJoker

Příspěvek#2 » sob 20. srp 2022, 18:43

Trigger. Je nejblíž. Je drahý. Zázemí za zenitem, občas nefunkční pojezdy.
Don Shot. Obsluha na pohodu, trochu z ruky.
CS Solution neznám.
War Zone není v Brně, ale díky zázemí raději pojedu půl hodiny autem, než deset minut šalinou.

kumpa

Příspěvek#3 » sob 20. srp 2022, 19:09

CS solutions je super, moderní vybavení i zázemí. Trochu to klame tělem, nez tam clovek dojde v ramci budovy, ale pak uz je to fajn. Jinak v Brne chodím jeste do B&H magnum. Tam je to takove rodinne, delal jsem tam zkousky a s provozovateli je vzdy příjemnej pokec. Jo a u BHcka bych jeste dodal, ze pri zapůjčení zbraní platíte jen za vystrilene strelivo.

Kodiak66
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 20. srp 2022, 19:40

Pro-Life Fitness (hala Rosnička, Žabovřesky) - tři stavy 10 - 25 m, 150 kč/30min, otevřeno po-pá + ne, vždy se dovoláte.
B&H Magnum - 180kč/30min, příjemná atmosféra, někdy se nedá dovolat, často tam bývají út + pá cca 17. hodina.

abern

Příspěvek#5 » sob 20. srp 2022, 21:43

Cau - i kdyz jsem z Brna tak na pistoli jezdim radeji do Habresta ve Vyskove kde se snazim si overovat nasusene dovednosti na tercove strelnici a posledni dobou dynamicke situace na Bcku 360 killhouse - preci jenom to suseni trva nakou dobu a potom fakticky trenovat staci 1-2x mesicne a to mi uz je jedno jestli zajedu na strelnici v Brne nebo pul hodiny autem. Dalsi vec je ze Habresto nabizi i ostatni nadstandartni servis: rady, zajimavy hardware k osahani, strelivo za super ceny a dulezite je ze tam clovek potka i velice zajimave lidi :)

Idahou

Příspěvek#6 » úte 23. srp 2022, 06:29

Trigger - začínal jsem tam sám na tunelu. Teď už jen na kombatovku - když jdem ve třech, tak ta cena je ok + mají slevu pro LEX. Dají se tam připravit různé situace a tak
CS solutions je pro mě jednička protože obsluha a velikost - na tunelech máte dost místa nejen kolem sebe, ale i za sebou

Zpět na