Brněnské střelnice



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#16 » stř 5. říj 2022, 09:37

A ještě napsali ze střelnice Lysice:

- cena stavu na hodinu? … 150 Kč/hod
- je možná po domluvě střelba z plochy, kdyby tam zrovna nikdo jiný nebyl? … ano, jak píšete, pokud v otevírací době budete sám, tak ano (sobota a neděle 8-13, úterý 13-16, pátek 9-12. Nutná rezervace na našem rezervačním systému.
- máte tam i kovové plates? … ne



Sam Jr.
Příspěvky: 226

Příspěvek#17 » stř 5. říj 2022, 11:25

V Lysicích je tam momentálně jen 1 stav na pušku 45m a 4 stavy na pistoli 10-25m. A kvůli hluku je tam omezení na střelbu z pušky - nevím teď, ale jak s malorážkama nebo karabinama na pistolové náboje (nemusel by být problém) a jak je to v nově otevřené dny - úterý a pátek? Já když jedu tak v sobotu :)
Jezdím tam rád, i když to mám z Brna dál :)



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#18 » čtv 6. říj 2022, 12:22

JYbour: Smysl to do Tišnova má. V Brně stojí hodina pětikilo. Takto budu mít hodinu za 300 včetně vlaku.



amores
Příspěvky: 15

Příspěvek#19 » čtv 24. lis 2022, 20:38

Zdravím, chtěl bych se zeptat na zkušenosti, kam v okolí Ivančic. Jestli jezdit do Brna, nebo Wildgame nebo jestli někdo nechodí do Neslovic na soukromou? Hledám své první zázemí kde bych mohl trénovat, klidně i jako doprovod. Určitě je fajn, když by někdo měl tu chuť a čas se podělit o své zkušenosti. To se v zákoně a testech vyčíst nedá ;-) Díky moc za rady a zkušenosti.
Lukáš

Uživatelský avatar
Kodiak66
Příspěvky: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » sob 7. led 2023, 16:04

Rosnička zdražila na 180,- Kč/0,5 hod (v ceníku mají 150,- Kč). Zažil jsem tam nepříjemnou situaci. Volám správci, jestli má volnej stav, že bych za půl hodiny dorazil. Jasně, není problém, přijeďte. Když jsem tam za půl hodiny přijel, všechny tři stavy plný, prý že teď začali střílet, a že jsou tam na hodinu. Prostě, i přes naši telef. dohodu, pustil tam někoho jinýho a hned tři. :(



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#21 » sob 7. led 2023, 17:37

Kodiak: Tak tos mi ušetřil cestu. Já se tam chtěl jít teď ve čtvrtek nebo pátek poprvé podívat, ale borec mi nebyl schopen z takových prapodivných důvodů potvrdit na jisto termín. Tak jsem to neřešil a plánoval to na jindy. Vzhledem ke zdražení na 180 u žabáka už je jasná volba bh magnum. Tam není problém se domluvit na nějakém termínu. Trošku je škoda, že jim nefunguje online rezervace, ale to není nějaká překážka.



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#22 » sob 7. led 2023, 18:01

Přátelé, některé střelnice v Brně či okolí dělají takové ty několikahodinové kurzy pro začátečníky. Můžete (ne)doporučit některou z nich? Stojí to pár tisícovek a rád bych se za to naučil především praktickým střeleckým dovednostem. Nepotřebuju platit za hodinovou ukázku čištění zbraně apod. Chci někoho, kdo mne zbaví případných špatných návyků a něco mě naučí pro budoucí samostatné trénování.



supertramp
Příspěvky: 10

Příspěvek#23 » sob 7. led 2023, 19:35

za me pan Znojil (profil zde: https://strelnice.habresto.cz/team01.html) - Habresto / Jezkovice u Vyskova - skvely 1:1 instruktor - zavolej tam a domluv se s nim



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#24 » sob 7. led 2023, 20:03

Hele - píše kurzy individuálka. Kolik to u něj pak cca stojí?



supertramp
Příspěvky: 10

Příspěvek#25 » sob 7. led 2023, 20:11

aktualni ceny netusim - nejlepsi bude zavolat si a poptat se; aktualni cenik pro streliste koukam je Instruktor střeliště A 600 Kč/hod.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů