Národní střelecké centrum

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#196 » úte 28. bře 2023, 12:36

Ano, uvádí se poslední název registrovaného IČ. To nic nemění nad jiným účelem, taktickou změnou názvů a odkláněním peněz. Nedůvěryhodnost pana Matějky a "projektu NSC" je v mých očích tím nedotčena, ba naopak, je velmi utvrzena.

Uživatelský avatar
FiBe
Příspěvky: 43

Příspěvek#197 » úte 28. bře 2023, 12:57

@JirkaCV: ale souvislost "To nic nemění na tom, že pan Matějka odklonil prachy sám sobě na politickou kampaň. Tady něco nevoní ..." člověk neznalý politiky z věty "Zajímavé je že v roce 2017, kdy se změnil název byl poslán dar 650 000kč politické straně Motoristé sobě" nepochopí

tím že se prostě napsalo tak, jak je uvedeno výše, vyplývá úplně něco jiného
A ano chápu, že tím rolováním názvů je v tom bordel (týká se jak spolku, tak PSPH)

ono by ale bylo jednodušší na pochopení napsat, že "jakýsi p. Matějka ze spolku xyz zaslal dar politické straně xyz, které předsedal jakýsi p. Matějka", shoda jmen není náhodná ...



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#198 » úte 28. bře 2023, 13:18

a co je špatného na tom, poslat ze své firmy dar své politické straně?



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#199 » úte 28. bře 2023, 13:34

Podle toho, jestli to byly jeho peníze, které si tam poslal sám, anebo to byly peníze lidí, které je poslali třeba na cement, písek a tak...

Mě jednou požádal bezďák o stovku na autobus, ale já jsem věděl, že lže, že by si za to koupil krabičák, tak jsem mu nedal nic.
Jednou mě požádal jiný o 40 korun. Ptal jsem se na co a on řekl, že už má 5Kč a že potřebuje 40 na krabičák, co stojí 45. Že ho dnes pustili z kriminálu a má chuť na tuhle dobrotu. Tak jsem mu dal 50Kč.
Pak jsme se potkali u pokladny a on mi ukazoval, že má fakt ten krabičák - "Já jsem vám věřil" řekl jsem mu.

Prostě důvěra je základ.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#200 » úte 28. bře 2023, 13:39

gunman píše:a co je špatného na tom, poslat ze své firmy dar své politické straně?


Zapsaný spolek není firma... tedy vlastně asi pro pana Matějku je.
On totiž zapsaný spolek je k něčemu určen, má stanovy atd., je tam hlavní a vedlejší činnost a vlastní ekonomika ku prospěchu spolku a nikoliv k vyvádění peněz mimo smysl zapsaného spolku...



cipis
Příspěvky: 2104

Příspěvek#201 » úte 28. bře 2023, 14:27

No a jak ti to vysvětlil revizor, kontrolní komise, či co tam dle stanov mají na kontrolu?



vvitty
Příspěvky: 226

Příspěvek#202 » čtv 18. kvě 2023, 11:47

Narodni strelecke centrum rozjelo kampan na facebooku s cilem nalakat dostatek darcu kteri nasypou penize. Uz od minuleho tydne mi to pravidelne vyskakuje mezi prispevky ...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#203 » čtv 18. kvě 2023, 12:17

Sorry, ale kdo tomu věří a věří panu se základním vzděláním (podprůměrné vzdělání v ČR) je u mne XY.... Ale XY posílají penízky pak ukájejí pod vlajkou za pár stovek...
Osobně to považuji za největší morální podvod od dob H-systému. Podporuji LEX a díky tomu že se hlásí k panu Matějkovi, tak pokaždé řeším ukončení podpory...



vvitty
Příspěvky: 226

Příspěvek#204 » čtv 18. kvě 2023, 13:20

Ja tomu neverim, spis takove vytazeni stareho tematu v souvislosti s touto kampani, aby si to treba nekteri co to jeste necetli precetli.... ale ocividne to zkousi inovativnimi zpusoby.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#205 » čtv 18. kvě 2023, 13:41

Jezdím občas kolem. Nic krom potrhaných vlajek tam není. Ale to se dá vysvětlit jakkoli že? :)



JirkaCV
Příspěvky: 1527

Příspěvek#206 » čtv 18. kvě 2023, 13:46

Pozor, ty vlajky už potrhané nejsou. Takže určitý progress by tu byl. ;)

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 789

Příspěvek#207 » čtv 18. kvě 2023, 17:10

Mě tedy osobně taky se občas zobrazuje reklama na podporu tohoto "střeleckého tunelu". Respektive žebrota na Doniu. No tak na vlajky je jediné na co se dá asi tak vybrat... :-)



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#208 » čtv 18. kvě 2023, 19:02

ač jsem se tohohle projektu vždycky zastával a věřil, tak si myslím, že v tuhle chvíli to zachrání pouze rozmařilý miliardář, kterej vezme 300+ míčů a vrazí je do toho s tím, že se mu to nevrátí



JirkaCV
Příspěvky: 1527

Příspěvek#209 » čtv 18. kvě 2023, 19:08

No, spíš 600+ míčů. Stavební práce od doby prvního nástřelu dost podstatně zdražily.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#210 » čtv 13. črc 2023, 21:39

JirkaCV píše:Pozor, ty vlajky už potrhané nejsou. Takže určitý progress by tu byl. ;)

Ano ano, to se musí uznat. Potrhané vlajky se měnily už potřetí a prý vydrží až do prvního kopnutí do země ..... :mrgreen:

Jinak z 600 mega je už vybráno 81.000 Kč od 53 lidí .... takže "těšte se na podzim" vypadá na velké finále.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů