Zkušenosti s prodejci zbraní



frantisekkozisek
Příspěvky: 322

Příspěvek#301 » pát 12. črc 2024, 14:27

Se zvoněním jsem se setkal jen párkrát za život, jinak v 90% obchodů, kam chodím to není. Když se nad tím zamyslíte, čemu vlastně to zvonění má zabránit? Když mě tam po zazvonění stejně pustěj.



ondra009
Příspěvky: 75

Příspěvek#302 » pát 12. črc 2024, 14:32

Střelec píše:Když jsem slyšel od prodejce, kam chodím, jací mu tam občas příjdou magoři (prý zjevně bez ZP), tak se divím, že se u něj ještě nezvoní.

Protoze podle toho jak nekdo zazvoni se pozna jestli ma zbrojak nebo ne.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 955

Příspěvek#303 » pát 12. črc 2024, 14:33

Asi to chtějí mít pod kontrolou, když jsou třeba někde vzadu u kávičky a nechce se jim zevlovat u kasy.



Střelec
Příspěvky: 1769

Příspěvek#304 » pát 12. črc 2024, 14:43

ondra009 píše:Protoze podle toho jak nekdo zazvoni se pozna jestli ma zbrojak nebo ne.

Nebo se možná pozná jestli to není sjetá fetka, co se myslí, že tam sežene lehce zbraň na kdo ví co.



Wdog
Příspěvky: 26

Příspěvek#305 » pát 12. črc 2024, 14:47

Zazvonění dá prodavači čas se připravit, a prohlédnout si zákazníka - přes prosklené dveře nebo na kameře. To mu vytváří možnost určitého filtru, např. nevpustit dovnitř tlupu magorů nebo zamaskovanou osobu. A je to i praktické, ano přesně, může třeba hodinu připravovat zboží na eshop ve skladu a nemusí zevlovat za kasou.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 1026

Příspěvek#306 » pát 12. črc 2024, 14:48

Zvonění je dobré také možná proto, že si dovnitř mohou díky zvonění vpustit jen pár lidí a nebudou tam mít nepřehledný dav...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 963

Příspěvek#307 » pát 12. črc 2024, 15:02

V mém oblíbeném obchodě mají dokonce otevřené dveře do ulice :-) no a pan prodavač je řádně připraven jak na zákazníka, tak i na drbana! ;-)



Honzik
Příspěvky: 51

Příspěvek#308 » pát 12. črc 2024, 20:21

Sobiho píše:V mém oblíbeném obchodě mají dokonce otevřené dveře do ulice :-) no a pan prodavač je řádně připraven jak na zákazníka, tak i na drbana! ;-)


Není přes ulici základka? ;-)
Mám pocit, že chodíme ke stejnému.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2342

Příspěvek#309 » sob 13. črc 2024, 08:44

Pardubice ?

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 963

Příspěvek#310 » sob 13. črc 2024, 16:22

Ano :-D



expres
Příspěvky: 696

Příspěvek#311 » sob 13. črc 2024, 17:08

Co znám, tak část prodejen jen na zvonek, nebo mívají otevřeno dveře porad. Někdy kombinace obojího asi jak se hodí. Např. v Armedu maji mříž v místnosti na zbraně a chodí se teď už po jednom. Pamatuji že to tam bylo otevřeno nonstop na začátku a nikdo neřešil..Což by mě docela zajímalo co se stalo že už to je dokonce po jednom, asi nějaká divočina proběhla,nevite? Střelnice vnitřní všechny zvonek.
Přijde mi to praktické, zmenšit případně množství lidí a odhadnout trochu s kamer co de. Samo jak tu padlo, v klidu chystám zakázky a netrcim u pokladny když je obchod prázdný...

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 594

Příspěvek#312 » pon 15. črc 2024, 08:51

Spíš nerozumím prodejnám, které zvonek nemají. Jeden prodavač vs jeden pacoš, jinak si koledují o problémy. Armed má přístup dle nálady prodavačů, občas jsem tam ve dvou zákazníkách se 2 prodavači. Výber tam je mizerný i mizivý ve zbraních i střelivu, řekl bych, že jim spíš jedou ostatní disciplíny. Jinak personál velmi, velmi ochotný ve všech ohledech.



cipis
Příspěvky: 2226

Příspěvek#313 » pon 15. črc 2024, 09:04

Svět není ještě všude úplně v prdeli ...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 963

Příspěvek#314 » pon 15. črc 2024, 11:51

Armed je naprosto děsivý... zejména v Pardubicích. Nic nemají, a co mají to mají drahý, namistrovaný prodavač o tom ví jako já o neurochirurgii a ta paní... ta by nemohla prodávat ani v drogerii. A to jsem jim dal i třetí šanci, ta byla ovšem poslední a od té doby jsem tam nebyl.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 9 hostů