obchod: Beareka

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 995

Příspěvek#61 » úte 20. srp 2024, 19:58

JirkaCV píše:Naposled na jedný střelnici, kdy si jeden prohlížel mýho Walthera a já okolo něj obíhal, aby mě nepřemířil. Pak mu to asi došlo. :)


Tak tohle se mi stalo také... a moje dcera to dělá stejně když "bratránek" s airsoftkou se chová obdobně, no řekla mu že je D (i když je starší) a že se jde bavit jinak, protože je nebezpečnej a jí to nebaví. :-D Hele já se bavil :-D Jinak v krámě se mi tohle ještě nestalo a to ani Bearece.



tatra21
Příspěvky: 346

Příspěvek#62 » čtv 22. srp 2024, 08:12

Asi mám kliku, ale v krámě se mi to nestalo, ani v Bearece.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 603

Příspěvek#63 » čtv 22. srp 2024, 09:59

Trošku odbočím, jsme v tématu proto prosím nehrotit OT. Řešíme prodavače, kteří jsou za mě naprosto zodpovědní a nikdo nezminujete střelnice. Když vidím co se občas děje v sousedních stavech či na plochách klubovek, tak tam mám opravdu často i docela hrůzu, odkud "něco" přiletí ...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 995

Příspěvek#64 » čtv 22. srp 2024, 10:13

Já už jsem několikrát "vyskočil" a důrazně upozornil a následně stručně proškolil... Ano, na střelnici si hlídám stavy, zejména, když je tam zážitková střelba, ale oni i někteří střelci umí pěkné věci, lezou do střeliště, nekomunikují ohledně zahájení a ukončení střelby atd. Proto se snažíme zabrat vždy poslední (nejvzdálenější stavy) a hlídat si tak prakticky jen jednu stranu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů