Gungoddess

Uživatelský avatar
Scathach
Příspěvky: 38

Příspěvek#1 » pon 24. čer 2019, 17:23

Gungoddess sice není český obchod, ale obzvlášť pro něžnější pohlaví je tento eshop velice užitečný, tak doufám, že založení tématu nebude ničemu vadit.

Jako hlavní pozitivum obchodu vidím jeho sortiment, který je zaměřený hlavně na ženy-střelkyně. Především mají různá pouzdra (a také kabelky) pro skryté nošení - od zbraňových podvazků, přes klasický kydex až po speciální kydexová pouzdra, které se nosí pod podprsenkou. Prostě věci, které u nás nedostanete.

Objednávala jsem od nich již 3x, přičemž 3. z objednávek je aktuálně na cestě do ČR. Všechny zkušenosti zatím pozitivní, zboží vždy dorazilo za 3-4 týdny. ZA velkou výhodu považuji platbu přes Paypal.

Jediná moje výtka je, že z když vložím do košíku zboží z výprodeje, v nabídce je doručení pouze do USA, což osobně nechápu. Tázala jsem se na tento úkaz emailem, ale odpovězeno mi nebylo. Přesto tento obchod však můžu doporučit jako spolehlivý.

Doufám, že tento příspěvek někomu pomůže a budu ráda, když se podělíte o Vaše zkušenosti :)

Uživatelský avatar
Alice
Příspěvky: 6

Příspěvek#2 » pon 20. led 2020, 09:33

Souhlasím. Bohužel spousta zboží český trh míjí a jinak než objednávkou z USA to nejde. Textilní pouzdra obecně, vychytanější pásky, oblečení na nošení, zejména dámské nošení je pro Evropu dosud exotika. Doufám, že jednou bude možné i tohle zboží objednat bez brutálního cla a krkolomného dovozu ze zámoří.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů