Prodejce/vyrobce streliva Getload



Kazan
Příspěvky: 6

Příspěvek#91 » čtv 19. lis 2020, 15:37

Mezi lidmi se toula evidentně celá řada vývojových typů nábojů od tohoto výrobce.. Od skoro úplně nepoužitelných až po jakž takž spolehlivé. Dokonce tu byl i takový co na kvalitu přísahal protože pro ně dělal část zařízení . A přesto to nebyla pravda.. Neustále tu jen čteme jak se všechno řeší a mění a zlepšuje a pořád ty samé špatné zkušenosti dokola. Jednoduše je to takto: "Většina problémů zmizela a děkujeme, že jste naše špatné pokusy kupovali a testovali ve svých rukou a zbraních"

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#92 » čtv 19. lis 2020, 16:14

Ono je to s tou výrobou dost složitý.

Navíc zkušenost s touto konkrétní várkou se předhodila "opět" dnes, přesto, že jsme tyhle náboje vyrobili v březnu a vyprodali v dubnu cca.

A skutečně, upřímně, děkujeme za přízeň a podporu. Máme jak velmi spokojené zákazníky, tak, bohužel, i nespokojené zákazníky a pracujeme na tom, aby ten poměr byl co nejvíce nakloněn k těm spokojeným.



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#93 » čtv 19. lis 2020, 16:15

TMJ, alespoň tak, jak já tu zkratku znám, se používá pro FMJ se zakrytým dnem (např. jako u SaB NONTOX), což ale není to samé jako poměděné střely. Ty - alespoň ze svých nákupů - znám pod komerčním označením CMJ.

Myslím, že se nejedná o hnidopišství. Jsou to rozdílné technologie, a docela výrazně rozdílné vlastnosti střel. FMJ / TMJ se chová nějak, a vyžaduje něco jiného, než CMJ.

Pokud by například existovala TMJ střela WC pro 38/357, vím, že ji můžu laborovat třeba do SW686, ale nikoli do ZKR551. Zatím co LOS WC CMJ bez problémů do ZKRka použít můžu. A taky to dělám.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#94 » čtv 19. lis 2020, 16:30

TMJ = Total Metal Jacket (poměděno). CMJ je méně běžné označení toho samého.

To, o čem mluvíte Vy je TFMJ = Total Full Metal Jacket. Vyrábí to např. S&B.



Grimpo
Příspěvky: 301

Příspěvek#95 » čtv 19. lis 2020, 17:09

Hledal jsem hledal, ale TMJ zkratku jsem pro střely v souvislosti s galvanickým poměděním nenašel. Naopak, našel jsem upozornění na ne 100% vhodnost TMJ střel pro portované hlavně, z důvodu možnosti separace "krytky" dna od střely. Což samozřejmě u galvanicky poměděné střely nehrozí.
Na druhou stranu, ano, našel jsem že CMJ je synonymum pro TMJ. Pak mi uniká proč Frontier značí CMJ - potažmo tedy TMJ - když problém s porty není.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#96 » čtv 19. lis 2020, 17:13

Ve značení je obecně chaos. Nicméně TMJ = CMJ = galvanicky pokoveno.

TFMJ je tradiční lisařina se "zátkou" na dně.



supersonic.firestorm
Příspěvky: 6

Příspěvek#97 » pát 20. lis 2020, 12:10

supersonic.firestorm píše:takto vypadají střely...
GL1.jpg

GL2.jpg

takže jde o LOT 2020/1 8g/124gr TMJ TC.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#98 » pát 20. lis 2020, 12:36

supersonic.firestorm píše:
supersonic.firestorm píše:takto vypadají střely...
GL1.jpg

GL2.jpg

takže jde o LOT 2020/1 8g/124gr TMJ TC.


Díky za info.

9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.



supersonic.firestorm
Příspěvky: 6

Příspěvek#99 » pát 20. lis 2020, 15:38

loocas píše:
supersonic.firestorm píše:
supersonic.firestorm píše:takto vypadají střely...
GL1.jpg

GL2.jpg

takže jde o LOT 2020/1 8g/124gr TMJ TC.


Díky za info.

9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.


díky za info.. v tom případě bych byl ochozný dát GL ještě jednu šanci...

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#100 » pát 20. lis 2020, 17:19

supersonic.firestorm píše:díky za info.. v tom případě bych byl ochozný dát GL ještě jednu šanci...


To budeme jedině rádi. Máme tuto várku aktuálně skladem v omezeném množství (přebytky ze zakázky) v Letňanech.



Kazan
Příspěvky: 6

Příspěvek#101 » sob 28. lis 2020, 21:45

loocas píše:
9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.


loocas píše:

Nicméně ve zbraních fungují bez problémů a to i v automatech:

https://www.youtube.com/watch?v=tSPZfxMjbj0


Takže příspěvek z dubna viz druhá citace z tohoto vlakna byla nepravda.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#102 » sob 28. lis 2020, 22:52

Kazan píše:
loocas píše:
9-R-124C TRAINING TC LOT 2020/1 jsou z července. Bohužel v některých zbraních (převážně Glock 19/17 3-4 gen.) nefungují.

Od té doby jsme vyměnili střely, prach i zápalky. TCčka už neděláme. Jako univerzální náboj prostě nejdou nalaborovat. Laborujeme RN (ogivály) a připravujeme i tradiční FMJ výrobu.


loocas píše:

Nicméně ve zbraních fungují bez problémů a to i v automatech:

https://www.youtube.com/watch?v=tSPZfxMjbj0


Takže příspěvek z dubna viz druhá citace z tohoto vlakna byla nepravda.


V MP5 fungují, vyzkoušejte sám, uvidíte. V našem G17 gen. 4 to samé. Bohužel širší záběr ukázal, že se TC střelami tohoto výrobce laborovat univerzální střelivo nedá.



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#103 » sob 23. led 2021, 15:46

Podělím se tu o aktuálnější zkušenost s Lugery od Getloadu.
Nedávno jsem měl cestu kolem, tak jsem si jich na základě vesměs pozitivních recenzí z poslední doby zajel 300 koupit a nyní je už i během jedné návštěvy střelnice vystřílel. Ve srovnání s dubnovou, nepříliš pozitivní zkušeností, jsem nyní nezaznamenal žádnou nerovnoměrnost navážky a ani neměl jediný problém. Oproti SB a AlsaPro, které střílím normálně, mají náboje od GL lehce pomačkané střely, ale to je mi úplně jedno (slovy klasika "na funkci to nebude mít vliv"), ale znatelně více špiní zbraň.
Suma sumárum mi stále lépe vychází AlsaPro, která je o málo levnější a nešpiní tolik, ale až zase pojedu kolem, určitě si zase nějaké koupím.



Kulich1979
Příspěvky: 11

Příspěvek#104 » úte 18. kvě 2021, 19:14

Na konci roku 2020 zakoupeno 200ks, s nákupem se pojí vtipná historka z natáčení. Nakráčel jsem do prodejny (Red Six v Brně) s tím, že potřebuju další ALSY, avšak byl jsem prodejcem ubezpečen, že momentálně vyprodaný. Dali jsme řeč, co místo nich a uviděl jsem na pultě právě GetLoady 9mm Training. Začal jsem vyzvídat (předtím jsem o nich něco málo přečetl právě v tomto vlákně), jednu krabičku prodejce namátkou vzal a otevřel ať se podívám, jaká je kvalita zpracování a že na ně nemají negativní reference. Vzal jsem do ruky první náboj, co mi přišel pod ruku a hle, docela fest prasklá nábojnice na jinak hotovém náboji. Prodejce jsem tím vyvedl z míry, ale ujistil mě, že toto se mu ještě nestalo.
Nedal jsem se odradit a tedy 200ks na zkoušku zakoupil s tím, že kdybych našel nějaký vadný kusy, tak reklamace jistá. Díky pandaviru dlouhý utrum, vystříleny (z P-10C) až teď o víkendu a naprosto bez problémů, všech 200 nábojů. Proti ALSám jsem pocitově nepoznal rozdíl, subjektivně mi přišlo, že trochu víc špiní, ale zas ne nějak extrémně.



alpi76
Příspěvky: 139

Příspěvek#105 » sob 5. čer 2021, 13:13

Má někdo zkušenosti s Getloady 7.62x39 při střelbě z Brena 2?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

cron