Národní střelecké centrum

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#61 » pát 10. pro 2021, 16:20

Mě přesvědčil k poslání daru článek od autora webu D-FENS, kterého jsem letitým čtenářem. Odeslat jsem částku, ze které kdyžtak nechytnu mrtvici, kdybych naletěl. Ale za přečtení myslím i tak stojí:

https://dfens-cz.com/podporili-jsme-vzn ... ho-centra/



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#62 » pát 10. pro 2021, 20:38

DesertEagle> píšou, že stavební povolení mají od ledna 21. ne teda, že bych věřil, že to dotáhnou.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#63 » pát 10. pro 2021, 20:42

HLAP : D-FENS? No, nevím. Zrovna tento web?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#64 » pát 10. pro 2021, 21:02

Touché. Dfens je to posledni co ma nejakou váhu.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 523

Příspěvek#65 » pát 10. pro 2021, 21:18

Kolemjdoucí: díky za postřeh, potom si jejich web odporuje, nejdřívě udělám hydrogeologii, potom jí zapracuju do stavebka a následně dostanu SP pravomocně. Mít udajné stavebko a potom zpracovavávat hydro opravdu logiku nemá. Nechci dál trolit na toto téma, důvěru jsem k tomu stejně nikdy neměl.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#66 » sob 11. pro 2021, 07:47

Chlapi, nechci znít jako blb, ale takhle by se fakt nepostavilo ani to národní divadlo... Jasně, ty ideologické kecy, hrající na vlastenectví a 'muh gungrabbers jsou trochu moc, ale to nepopírá to, že to opravdu existuje. A že je to trochu větší sousto? Kdo z vás měl před deseti lety akcie Tesly? Nebo BTC? Bylo to (a pořád je) dost letadlo, ale vzlétlo a letí. Prostě, lidé tomu dali legitimitu. Jasně, můžeme si říkat, že blbí levičáci se vždycky do všeho hrnou a nechají se vodit na nudli, my jsme raději opatrní a prověřujeme. Ale občas se ty beci povedou a pak hýbou světem. Bez nějaké důvěry se fakt nikam neposuneme... Neříkám zastavte dům, ale něco jsem prostě nesypat musel.
Omlouvám se za zak dlouhý comment. PS: Nemám s autory nic společného



vidocqcz
Příspěvky: 203

Příspěvek#67 » sob 11. pro 2021, 08:50

Národní divadlo nemělo nad sebou hrozbu toho, že do 2,4,6 nebo 8 let bude herectví buď zakázané, nebo ekonomicky tak nedosažitelné, že stejně nikdo střílet, tedy hrát nebude. Stačí poslední zdražení střeliva, hrozba zákazu olova, nebo i jen zdražení kurzů na HT o rovných 500,- :-)



LDK
Příspěvky: 113

Příspěvek#68 » sob 11. pro 2021, 09:45

Proboha proč furt někdo srovnává/přirovnává sbírku na Národní divadlo v době národního obrození se střelnicí u dálnice? :shock:

K tomuto projektu jsem velmi skeptický už od počátku. Tunelem bych to asi zatím nenazýval, ale už osoby za tímto projektem stojící nejsou úplně důvěryhodné a zatím jsme viděli co? Pár bombastických vizualizací, spoustu čísel a slibů... Přitom na jejich FB včera dávali inženýrsko geologický průzkum, takže do stavebního povolení ještě daleko a to před rokem a půl psali, že mají stavební dokumentaci před dokončením a 2021 otevírají.

Rentabilita stavby za IMHO odhadem 300M + technologie by byla kapitola sama pro sebe.

PS opravdu jim přeju, aby to vzniklo (neměl bych to zas tak daleko autem), ale nevěřím tomu.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#69 » sob 11. pro 2021, 16:59

Mě se to líbí, pořád za vším jen hledat tunel a mrmlat je taky názor. Něco jsem poslal. Když se to povede budu mít radost, když ne ,tak se nezhroutim. Přišel jsem o víc a nedobrovolně.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#70 » sob 11. pro 2021, 17:01

Moc často nerozdávám, důvěru v cizí akce moc nemám - ale tady jsem něco přispěl. Když zvážím, kolik utratím za střelivo a věci kolem, tak mě pár kaček nepoloží.
A když to neklapne, tak holt smůla (ne mých peněz, ale toho centra).



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#71 » ned 12. pro 2021, 19:39

DesertEagle píše:... dávám si práci a snažím se najít další informace na jejich stránkách. V galerii se chlubí složkou hydrogeologický průzkum listopad 2021. Pokud jsou v této fázi, tak ješte ani nezapočali stavebko. Potom min. rok stavebního řízení na uřadech a to jsem velký optimista. Hlavně že budují osvětlení reklamních boardu, věší vlajky, atd. Kim Čong-un má vlajky také rád :-)

FYI - už někdy v září nebo v říjnu 2021 mi jeden zaměstnanec příslušného stavebního úřadu potvrdil, že stavební řízení na centrum je ukončené a že dostali zelenou.



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#72 » ned 12. pro 2021, 20:10

Kde to vlastně má stát? Google ukazuje na pozemek nějakého golfisty.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#73 » ned 12. pro 2021, 20:24

na jejich webu, nebo Fb to najdes. Hned za kruhácem, podel silnice.



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#74 » ned 12. pro 2021, 21:33

Tak proč jim ten pozemek nepatří?

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 795

Příspěvek#75 » ned 12. pro 2021, 21:58

Pozemky patří Liborovi Jiráskovi, řediteli spolku.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů