Střelnice Habresto



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#1 » sob 23. led 2021, 19:39

Zdravím ve spolek. Nedá mi to, abych nenapsal moje naštvání... Byl jsem si pro pár včel blízko střelnici Habresto. Viděl jsem pár fotek na FB, jak se to blýská. Tak jsem zkusil, zda nepůjde aspoň nějaké kukando.
A pak šok, když jsem viděl ceník. Sakra, 70 korun za 1 hodinu? :shock: Kup si kredit či co a 7 pětek hodina. Paráda. No docela závist vám, co to máte blízko.
Recenze - jen světlo, vše zavřeno, protože tu máme morovou epidemii
Světlo paráda. Člověk nemá pocit, že je v tunelu, vidí na vše. Takto viděno z pohledu střelce Obrázek
Škoda, že není ještě killhouse či ta 60m, to jsem chtěl také vidět a pak že nešlo střílet. Snad se to brzo změní a půjde si i zastřílet a já nebudu dávat 250 Kč za půl hodiny....



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#2 » sob 23. led 2021, 19:47

Podle fotek to vypadá fakt hezky, ale nějak nechápu ten business model.
Jak se to může při 70Kč/h uživit? Však to je pár tisícovek na den, i kdyby tam bylo těch deset hodin denně plno na všech stavech.
Leda že by těch permic prodali víc, než kolik toho lidi nakonec vyčerpají.



izerS18
Příspěvky: 1253

Příspěvek#3 » sob 23. led 2021, 19:50

To jsme dva :D Také o tom přemýšlím. Spíše bych řekl, že díky ceně tam člověk půjde na déle a častěji. Já jdu v Praze na krytou jen v nutnosti, jinak za ty peníze neee

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#4 » sob 23. led 2021, 19:58

Je to cena z "balíčku" předplatného viz ceník: https://strelnice.habresto.cz/cenik.html (3650,-Kč/52hod.) A ještě to asi není dodělané do finálního stavu (viz odkazy na jednotlivá střeliště a další).



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#5 » sob 23. led 2021, 22:46

Jen skoda, ze je to z Prahy v podstate na druhym konci republiky...tak treba az budu mit nekdy cestu tim smerem...a to tam v tom pripade fakt stravim dyl nez hodinu :ugeek:



lukowicz
Příspěvky: 50

Příspěvek#6 » čtv 28. led 2021, 19:52

Super, z Ostravy to je kousek :)



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#7 » stř 3. úno 2021, 16:51

Zdravim, rad bych zde upozornil na firmu habresto.cz - konkretne na majitele Honzu Brehoveho, ktereho zde asi mnozi znaji a ktery mi (zhruba pred rokem a pul) pomohl v zacatcich a provedl me celou cestou od ziskani zbrojaku az po nakup zbrani. Tento prispevek pisu hlavne za sebe a hlavne pro nove uzivatele fora aby vedeli na koho se pripadne obratit a kdo pomaha a taky ze si toho vazim! :)

S Honzou jsem od te doby kontaktu stale - jeho pomoc byla bez uplaty a sla vzdy hodne nad ramec klasickeho 'nakup a vypadni' v kteroukoliv hodinu :) Za celou dobu mohu rici, ze vzdy dodrzel slovo a ze, po roce a pul spoluprace, temer vse co mi jako neznalemu zacatecnikovi bylo tvrzeno, tak skutecne bylo. Ne ze bych ted neco vedel - v nekterych vecech ktere jsem ale ted uz schopen posoudit tak mohu s klidem rict :)

Na Honzu je mozne se obratit jeste pred ziskanim zbrojniho prukazu ohledne nakupu zbrani, optik a doplnku na zbrane, ohledne vycviku (ma spoustu zajimavych kontaktu napr. na ostatni zajimave a zkusene strelce), jako jeden z mala podnikatelu ktere znam byl schopen vybudovat krasnou strelnici na zaklade predchoziho podnikani v jinem oboru - uz se tesim az budu moci vyzkouset. Vyzna se ve kvalitnim zbozi a umi dobre poradit s vyberem dle pozadavku. Jeho akcni radius je okoli Vyskova, Brno.

Tak - vse dulezite jsem snad sdelil, tak jak sem chtel. Pisu to sem hlavne proto protoze jsem byl na zacatku trosku ztracenej a protoze mi to hodne pomohlo. Netvrdim ze to jinde neni - ale ja mam tuhle zkusenost a .. zbytek uz je na kazdem :)

Tak diky za prostor, snad to nekdo nebude brat jako reklamu - je to ciste moje aktivita. Ja bych rad, aby se sikovnym lidem dostalo prostoru a moznosti byt za to, co delaji, odmeneni :)

Zdravi
XB

PS: v pripade dotazu klidne piste PM - rad zodpovim



djgas
Příspěvky: 68

Příspěvek#8 » stř 3. úno 2021, 19:05

Taky mužu potvrdit vždy nadstandardní přístup ve všech směrech ,100% spoleh a mnohokrát doporučen jiným známým a vždy se stejně dobrým výsledkem!

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#9 » čtv 4. úno 2021, 08:15

Jo, ohlasy to má celkovo dobré. Ale je to duplicitné vlákno, prosím o zlúčenie
viewtopic.php?f=9&t=13137

Sloučeno.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » ned 19. úno 2023, 19:15

Přátelé, důležitá informace. Po téměř dekádě, kdy byly zkoušky odborné způsobilosti na jižní Moravě možné pouze v Brně, se konečně podařilo vypsat termíny zkoušek i na naší střelnici ve Vyškově. Nově tak mohou všichni zájemci z jihomoravského kraje skládat zkoušku i u nás. :mrgreen:



PatrikM
Příspěvky: 24

Příspěvek#11 » úte 21. úno 2023, 12:09

Za me osobne bych uvital vice svetla u palebne cary, za sera blbe vidim a dost se mi to rozmazavalo - ale to je pouze osobni poznamka :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů