Střelnice Skalice



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#1 » pát 17. čer 2022, 20:56

Máte někdo zkušenost s venkovním areálem střelnice Skalice, nedaleko Litoměřic? Nabízí možnost střílet až na 250 m včetně gongů. Na rozdíl od Oleška kam to mám přibližně stejně daleko si lze objednat i jednotlivý stav a ceny jsou velmi příznivé. :?:
Naposledy upravil(a) mijunior dne pát 17. čer 2022, 20:58, celkem upraveno 1 x.



JirkaCV
Příspěvky: 1483

Příspěvek#2 » pát 17. čer 2022, 20:58

Tak dej vědět, jaký to tam je.

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#3 » pát 17. čer 2022, 23:34

Ano, občas tam zajdu. Je to normální střelnice "na dálku", takže s tou inzerovanou střelbou do tří stran moc nepočítej (pokud si nezabereš celou pro sebe, budou tam i ostatní lidi, kteří nejsou v té webové rezervaci uvedeni a domlouvají se napřímo). Cena jasná, střílí se mírně do kopce. Můžeš si postavit i víc stavů, pokud si je odtáhneš. měl jsem třeba i jeden na 100 a jeden na 200 nebo 100 a 20 (zatímco mi chladla dlouhá). Jen upozorňuji na místní pravidlo, ke stojanům se chodí ve vestě... Viděl jsem tam vždy tak 5-6 lidí najednou, takže se vždycky nějak domluvíte, i když nemají nějak oddělená střeliště atd. Správci normální, nejde o nějaké hrotiče, ale ani o vyloženě salamisty typu zaplať a dělej si, co chceš. Dá se s nimi i normálně pokecat. Jednou jsem si zapomněl peněženku a po dostrileni pro ni jel asi na půl hodiny i se zbraněmi a důvěřovali mi :) Určitě doporučuji alespoň vyzkoušet.
EDIT: jo a myslím, že za gong se připlácí, pokud si to dobře pamatuju...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti