Brněnské střelnice

Uživatelský avatar
Kodiak66
Příspěvky: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 20. srp 2022, 15:33

Zdravím Vás. Dovolil jsem si založit toto vlákno o brněnských střelnicích. Kam chodíte v Brně Vy? Proč právě tam? Kde se Vám to líbí a proč? Kde a čím Vás zklamali?

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 855

Příspěvek#2 » sob 20. srp 2022, 18:43

Trigger. Je nejblíž. Je drahý. Zázemí za zenitem, občas nefunkční pojezdy.
Don Shot. Obsluha na pohodu, trochu z ruky.
CS Solution neznám.
War Zone není v Brně, ale díky zázemí raději pojedu půl hodiny autem, než deset minut šalinou.



kumpa
Příspěvky: 5

Příspěvek#3 » sob 20. srp 2022, 19:09

CS solutions je super, moderní vybavení i zázemí. Trochu to klame tělem, nez tam clovek dojde v ramci budovy, ale pak uz je to fajn. Jinak v Brne chodím jeste do B&H magnum. Tam je to takove rodinne, delal jsem tam zkousky a s provozovateli je vzdy příjemnej pokec. Jo a u BHcka bych jeste dodal, ze pri zapůjčení zbraní platíte jen za vystrilene strelivo.

Uživatelský avatar
Kodiak66
Příspěvky: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 20. srp 2022, 19:40

Pro-Life Fitness (hala Rosnička, Žabovřesky) - tři stavy 10 - 25 m, 150 kč/30min, otevřeno po-pá + ne, vždy se dovoláte.
B&H Magnum - 180kč/30min, příjemná atmosféra, někdy se nedá dovolat, často tam bývají út + pá cca 17. hodina.



abern
Příspěvky: 5

Příspěvek#5 » sob 20. srp 2022, 21:43

Cau - i kdyz jsem z Brna tak na pistoli jezdim radeji do Habresta ve Vyskove kde se snazim si overovat nasusene dovednosti na tercove strelnici a posledni dobou dynamicke situace na Bcku 360 killhouse - preci jenom to suseni trva nakou dobu a potom fakticky trenovat staci 1-2x mesicne a to mi uz je jedno jestli zajedu na strelnici v Brne nebo pul hodiny autem. Dalsi vec je ze Habresto nabizi i ostatni nadstandartni servis: rady, zajimavy hardware k osahani, strelivo za super ceny a dulezite je ze tam clovek potka i velice zajimave lidi :)



Idahou
Příspěvky: 486

Příspěvek#6 » úte 23. srp 2022, 06:29

Trigger - začínal jsem tam sám na tunelu. Teď už jen na kombatovku - když jdem ve třech, tak ta cena je ok + mají slevu pro LEX. Dají se tam připravit různé situace a tak
CS solutions je pro mě jednička protože obsluha a velikost - na tunelech máte dost místa nejen kolem sebe, ale i za sebou



Neptun
Příspěvky: 64

Příspěvek#7 » úte 27. zář 2022, 09:39

Trigger - dražší, jinak OK
Don Shot - pohoda
Rosnička - starší vybavení občas zazlobí pojezdy terčů, ale stejně tam chodím nejraději. Navíc tam není rošt a tak si můžu po sobě pozbírat nábojnice na přebíjení
Habresto, tam bych chtěl na kurz, až se mi podaří přihlásit. Honzu Brehového ( Sokara ), já osobně mohu doporučit, mám kladné zkušenosti.
Venkovní střelnice Velká Bíteš - 50m, stačí se domluvit dva až tři a máte střelnici sami pro sebe. Bohužel víkendy jsou dlohodobě obsazené.



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#8 » úte 27. zář 2022, 10:54

Nemáte někdo zkušenosti se střelnicemi u Kuřimi, která je prý jen pro členy klubu a u Tišnova, Blanska (Kobra Blansko)? Napsal bych jim, něco mají na webu, ale zkušenost osobní je cenná :-)



ondrush
Příspěvky: 290

Příspěvek#9 » čtv 29. zář 2022, 16:30

Tisnov - len kratke zbrane, z dlhych jedine malorazka a predovky. V hodinach pre verejnost tam nebyva moc ludi, casto sa stalo ze som tam bol sam. Platil som tusim vzdy rovnaku sumu, nech som tam bol akokolvek dlho (a aj to bola suma smiesna proti cenniku brnenskych vnutornych strelnic). Bohuzial ich verejna otvaracka mi moc nesedi, takze aj ked ju mam najblizsie, aj tak castejsie navstevujem CS Solutions.



libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#10 » úte 4. říj 2022, 20:12

V tom Tišnově to je kde?



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#11 » úte 4. říj 2022, 21:03




libor007
Příspěvky: 116

Příspěvek#12 » stř 5. říj 2022, 07:04

Cipis díky za tip. Kolik se tam platí? Na webu nic nemají. Jinak podle mapy to není daleko na vlak. Ideál z Brna, silnice věčně ucpaná, vlakem to je půl hoďky do Židenic...



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#13 » stř 5. říj 2022, 08:31

Už si to nepamatuji, byla tam stovka na hodinu, ale já tam roky nebyl ...
Musíš vystoupit na zastávce v Hradčanech, no a pak to máš furt do kopce ...
Táhnout více dlouhých malorážek bude trochu rozcvička :)



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#14 » stř 5. říj 2022, 09:32

Toto mi napsali z Tišnova na dotazy nedávno: á 1 hod.-200 Kč / 50 m. / střelba z plochy ne / popry ne. Hodiny pro veřejnost mají dost omezené podle jejich webu.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#15 » stř 5. říj 2022, 09:33

Tak v tom případě tam nemá smysl jezdit :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů