Střelnice v Kladně

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » čtv 31. říj 2013, 19:29

Pan Staněk je prima ve Družci ukázal a doporučil mě P-07 Dutynu a už jí mám a nemůžu si stěžovat. Je tam klid a vždycky se snaží mě vyjít vstříc když tam chci jet v týdnu kdy se tam jezdí na zavolání na telefon. Jezdím tam od března a beru ji za svoji domácí střelnici. Z Rozdělova to mám kousek tak jak jsou doma nějaké zbytečné náboje už tam jsem :lol:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#32 » čtv 31. říj 2013, 19:36

Taky to je pro mě asi nejblíže když tedy pominu Rakovník, a prioritně jezdím jenom tam. Pan Staněk sice vypadá jako morous, ale v tomto případě zdání opravdu klame. :) Jinak tvoje Duty je pěkná, věřím že dobře slouží. Taky bych rád něco v 9L, ale nejsou zatím peníze.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#33 » pát 1. lis 2013, 06:58

Skončete s tím chatem prosím. Promazáno

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#34 » čtv 9. led 2014, 16:17

Ahoj všem, možná trochu OT, ale v sobotu odpoledne pojedu na střelnici do Družce, tak kdyby se chtěl někdo přidat ;-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » čtv 9. led 2014, 16:22

Já už tam nejezdím nějak mě pan Staněk nesednul když mě vynadal že si tam sbírám vystřelené náboje a před tím mě vynadal že tam zvoním o pět minut dřív než je otevírací doba tak jsem začal jezdit na Haldu a jsem tam spokojený.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#36 » čtv 9. led 2014, 16:27

Taky jsem měl stejný problém s p. Staňkem ohledně otevírací doby. Ale mám za to že na Haldě je teď o víkendu nějaká akce, ale teď si nejsem jistý, musím tam zkusit zítra zavolat. Tam mě láká těch 50 m na ZKM 456 s dioptrem.



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#37 » pát 10. led 2014, 13:47

Na střelnici ve Družci a pana Staňka jsem slyšel od hodně střelců stejnou písničku, jako se píše tady o kousek výš. Nikdo už tam raději nejede. Já mám také takovou zkušenost a už tam nepojedu, i když jsem tam jezdil dost dlouho, protože jsem nekonfliktní a střelnice je to pěkná, klidná, skoro pořád volná - no proč asi? Přitom stačí dojet do Vinařic na Haldu nebo do Libušína do Combatu a je vše bez problémů.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#38 » pát 10. led 2014, 14:17

"Neměl rád lidi, tak si otevřel hospotu na mýtince"

Sorry za OT, ale neodolal jsem :oops:

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » pát 10. led 2014, 14:28

:lol:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#40 » pát 10. led 2014, 17:42

Je pravda že pan Staněk je morous, ale ten klid na střelnici je k nezaplacení. Občas se tam určitě zastavím, ale aktuálně taky přejdu na Haldu, hlavně taky kvůli střelišti 50 m.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#41 » úte 26. srp 2014, 19:16

A teď nevím kam mám přejít já. Jestli jedete na Haldu a začínáte, nechte si to raději pro sebe. Správce střelnice při sdělení "nestřílím často" nebo "začínám" zřejmě slyší "dobrý den, já jsem blbec, kterého můžete krmit nesmysly".

Pokud přebíjíte, dávejte si posbírané hilzny tak, aby nebyly vidět. Na Haldě se příliš nehraje na slušnost. Pracně sesbírané nábojnice mi byly v době když jsem šel k terčům na férovku znárodněny. Když se člověk ohradí, je mu místními mistry vysvětleno, že nábojnice stejně po prvním přebití praskají, komponenty jsou drahé, proto se reloading nevyplatí a jestli se mu zdá 5-10 Kč hodně, má si koupit malorážku.

Na střelnici vedle probíhal nějaký teambuilding pro lidi bez ZP. Bezpečnostní podmínky naprosto tristní. Natažený Dragunovi položený hlavněma k parkovišti (parkující má patrně chránit "neprůstřelný" val ze starých pneumatik), rozdání kverů lidem, co to drží evidentně poprvé, jen tak s tím, že instruktor dohlíží na deset střílejících, střelci samozřejmě krochnama mávaj jak se jim zlíbí, klasika prsty na spouštích, haufy do vzduchu, kontrola zbraně veškerá žádná... Jen se divím, že je postřelenejch tak málo.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#42 » úte 26. srp 2014, 19:29

Zřejmě sám přebíjí, tak potřebuje hilzny. :lol: Já sice nepřebíjím, ale co je mu po tom, jestli si člověk sesbírá svoje nábojnice? Jemu na ně po vystřelení snad nevzniká žádný nárok, ne?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » úte 26. srp 2014, 19:36

Tak já tam jezdil často a nikdo mi nic neznárodnil. Kromě toho nábojnice jsou moje a co je komu do toho jestli mi prasknou. Ale jak říkám nikdy se nic takového nestalo a naopak když nás tam bylo víc tak jsme se podělili o rady jak přebíjet. Jak dlouho a často střílím se mě taky na Haldě nikdy nikdo neptal pouze jestli jsem tam už někdy byl a znám to jak to tam chodí kde jsou terče a tak. Asi nevypadám jako nováček ikdyž jsem byl tak na mě nikdo nic nezkoušel a za mě Halda perfektní. Když tam byla nějaká akce tak mě správce rovnou řekl ať přijdu jindy že je tam plno.



upbraider
Příspěvky: 16

Příspěvek#44 » úte 26. srp 2014, 20:35

Tak uvedu na pravou míru.
Mobster píše:Zřejmě sám přebíjí, tak potřebuje hilzny. :lol: Já sice nepřebíjím, ale co je mu po tom, jestli si člověk sesbírá svoje nábojnice? Jemu na ně po vystřelení snad nevzniká žádný nárok, ne?


Vidím to stejně. Proto mi celkem nakoplo, že mi správce střelnice vzal 200 hilzen, který jsem po sobě posbíral a dal si je "pod střechu" ke svým věcem. Nezeptal se jestli může a ještě si počkal až půjdu k terčům, abych ho neviděl. Hilzny má samozřejmě pro svojí potřebu jak píšeš.

Neřešil jsem to, 200 nábojnic mi za to nestojí, ale řekl jsem mu, co si o tom myslím. Odpovědí mi byla přednáška jak 357 praská po prvním přebití, 45 praská, jediný co nepraská je devítka, ale tu stejně nebudu umět přebít, aby byla přesná jako tovární střelivo a mám si koupit malorážku. Myslel jsem si svoje a rozhovor o tom proč by měla 9x19 praskat mín než 45 když je 45 laborovaná na nižší tlaky ani nezačínal.

Příště jedu do Družce. Ale podle toho, co píšete, se bojím, že se mi možná nakonec bude stýskat po Haldě. Škoda, že nemám v dosahu něco jako Hovorany, tam bych byl asi pečenej vařenej. BTW nejedete někdo na den otevřených dveří 6.9. 2014?

https://www.youtube.com/watch?v=vEyEBDX ... xT3KZDLHgA
Naposledy upravil(a) upbraider dne úte 26. srp 2014, 20:49, celkem upraveno 2 x.



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#45 » úte 26. srp 2014, 20:44

cili ti je ukradl?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů