střelnice: Awiw Brno



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#46 » ned 12. úno 2017, 07:57

. .
Naposledy upravil(a) -recon- dne ned 12. úno 2017, 08:26, celkem upraveno 1 x.



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#47 » ned 12. úno 2017, 08:24

No comment graver, s nikým jsem se tam nehádal. Drž se faktů prosím. Já si tu honit ego nemusím.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » ned 12. úno 2017, 08:55

Rychlá autocenzura :-).
Recone, nikdo tě neobviňuje, že si tu honíš ego. Faktů, která znám, se držím, dalších bych se držel, kdybych je znal - reálie typu "3 minuty vs. 7" jsou pro mě tvrzením.
Chápu, že šlo o koupi zbraně a nešli jste si zastřílet, takže jste to chtěli minimalizovat. Koukej - dopustil ses drobné chybky (to se stane každýmu), stála tě pár pětek, asi tě to naštvalo, tak to muselo ven a kde jinde se vyplakat, že. Z Awiwu děláš málem untrvasrmany, kteří zatajují poplatky, páč jsou brněnsky nepohostinní... No, tak příště si líp přečteš ceník, případně se zeptáš předem a pohoda. Howgh.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#49 » ned 12. úno 2017, 09:00

Antony30011 píše:Misto kecu tady dojed nekdy do Brna a muzes ozkouset. Rad te doprovodim ;-)

Jako, že bych dal pár stovek za cestu do Brna, pak si zaplatil pár minut dozoru na střelnici a jel zase domů :lol: :?:
Lákavá nabídka, ale asi ji nevyužiju :mrgreen:

mihlit píše:My jsme v Brně zvyklí na vyšší cenu střelnic, nejsme socky, my na to máme :lol:

Jo, to samozřejmě chápu...já taky nejsem žádná socka a mám na to si zaplatit třeba nejdražší mobilní data v Evropě :lol:

mihlit píše: Taky si vem, že na termíny zkoušek se čeká všude, takže každý bere první termín, jakákoliv střelnice. Poplatek střelnici je 1200 a zkoušky dělá skoro každý týden. Pokud by přišlo dvacet lidí na zkoušky, čtyřikrát do měsíce, máš hned slušné peníze. Plus určitě část z nich dá na doporučení jít na kurz nebo alespoň omrknutí před zkouškou na tu střelnici, kde bude tu zkoušku dělat.

Proto taky chodím na střelnici za Brno ven. Sice platím benzín, ale za vlez dám s permicí 80 korun na celé odpoledne, terč, brýle a sluchátka v ceně. Plus bez stresu z každé minuty, takže tam i pokecáš s lidma.

Jako u těch zkoušek je to celkem jasný, ony ty ceny jsou vysoké všude (hrůza, jak to za poslední roky vylítlo) a termíny jsou plné. Ale to normální používání střelnice, to je fakt nestoudná politika...ovšem evidentně jim to nese, tak proč to měnit 8-)
Ovšem když máš možnost někam ven za tak pěkný peníze, tak je to super. Teda když je počasí. Ale určitě máte v Brně i nějakou normální krytou, ne?



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#50 » ned 12. úno 2017, 09:06

Vidíš a já měl za to, že tohle vlákno slouží k předání zkušenosti. Tady je negativní jinde zase pozitivní. Nesmíš bejt taková hysterka

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » ned 12. úno 2017, 16:10

To máš vlastně pravdu - a to je taky to, co jsi udělal. Děkujeme tedy za sdělenou zkušenost, že v Awiwu účtují to, co mají v ceníku. Já jsem taková hysterka, že jsem se nad tím úplně rozplakal :-).



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#52 » ned 12. úno 2017, 16:16

Hele, zbytečný hejty... Kdyby jsi potřeboval pomoct, tak SZ.
Kámoš dělá na psychiatrii, soudě dle tvých slov a infantilního obrázku schizofreni plešky co na ráda čínskou polívku by ti mohl pomoct

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#53 » ned 12. úno 2017, 16:38

Uberte plyn pánové a nebo si to běžte vyříkat jinam.



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#54 » ned 12. úno 2017, 17:42

Bylo to zbytečné, beru zpět...



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#55 » stř 27. zář 2017, 19:33

Ceny za služby jsou opravdu drsné. Jsem ještě střelec v záběhu a tak chodím aspoň 1x týdně vystřílet celou krabičku. Bez střeliva to (~13 min. čisté střelby) vyjde na 150 Kč, cca 415 Kč celkem na návštěvu (9L à Kč 5,30).
Jenomže zatím je to pro mne lákavé, protože to mám po cestě z práce a celá střelnice pro mne znamená zajížďku 1 km a časově 25 minut se vším všudy navíc. Tím pádem mohu kdykoli, kdy se mi po prac. dni zachce. Nicméně až dosáhnu výkonů, které budu považovat za dobré, musím to s ohledem na moje příjmy omezit, a možná i přesunu nějaká střílení na víkendy a za Brno, kdy zajížďka vadí méně a pro změnu to bude zase na dohled od chalupy například.



expres
Příspěvky: 613

Příspěvek#56 » úte 19. pro 2017, 10:12

hodnocení střelnice:

prvně
reakce: -recon-
Nepřečíst si ceník a pak si stěžovat na střelnici? Trochu zvláštní ne?
O tom že kdo tam de na hodinu pak musí řešit člověka co se mu tam otočí na 8min. nemá dráhu.
Co je pro majtele lepší? Já pokaždé se někde vměstnal a právě že měl napsáno plno a pak lidi nedojdou a střílí tam člověk sám. I když bych šel ještě jednou, ale má plno. Tzn. kšeft není.

Hodnocení:
drahé to není, je to průměr za krytou střelnici dle cen i okolo Brna.
máte možnost si půjčit zbraň a zastřílet si z ní. U konkurence se platí 250 za kus. Tak že za mě super a rád si přijdu vyzkoušet krátké, co pořídit.
Domluva dobrá a obsluha příjemná.
Čas otvíračky slušný a není problém rezervovat, volno je tak týden dopředu.
Nebo když si někdo přijde na 8 min a pak se uvolní dráha na 52 min :D

Velké díky patří že se dá střílet z dlouhé. Ostatní střelnice už to ruší.

Poděkování za vyjití vstříc k času návštěvnosti. Hajnej je občas svůj, ale má i omluvné slovo když to přežene. Což se u moc lidí nestává.

Každá sranda něco stojí. Kdo chce opičku, musí mít na banány.

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#57 » úte 14. srp 2018, 07:04

Awiw je drahej jako prase (střelnice) to je neoddiskutovatelný, navíc ta ,,příjemná" paní tam -znám pár lidí co tam hodně jezdili ale kvůli jejímu vystupování už nejezdí; Vašek Hajný ten je naopak v pohodě chlap.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#58 » úte 14. srp 2018, 08:29

Ten ceník jsem nepochopil :-D

při střelbě střelivem od Paroubka nebo od marťanů, by byla cena jaká?

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#59 » úte 14. srp 2018, 10:56

Se svým střelivem (od Paroubka nebo Marťanů) máš vyšší cenu za minutu na střelnici ;když koupíš jejich střelivo (v AWIWU) tak máš o něco menší taxu za minutu na střelnici :D



Jo a pozor na cenzora tady

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#60 » čtv 2. led 2020, 15:51

Toto je na webu AWIWu.
Takže konec další střelnice v Brně?



"Vážení přátelé, kamarádi a zákazníci!

Dne 31.12.2019 firma AWIW Brno spol. s r.o. pod vedením
Ing. Václava Hajného končí po 26 letech svoji činnost na
Pražákové 50d.


Děkujeme všem, kteří nás za léta provozu navštívili a
spolupracovali s námi, za přízeň a důvěru.


V oboru zůstáváme, najdete nás na e-mailové adrese
awiw@wo.cz, telefonním čísle 606 745 065 a doručovací adrese
Pod Horkou 183, Veverská Bítýška.


Přejeme Vám do nového roku hlavně zdraví a spokojenost.
V zastoupení Ing. Václav Hajný"

https://www.awiw.cz/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů