střelnice: Corrado



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 22. srp 2007, 15:15

komentáře ke střelnici
Corrado

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/corrado



david procházka

Příspěvek#2 » čtv 29. zář 2011, 16:16

dobrý den na kolik u vás výjde školení a střelba? děkuji



Renáta Šimková

Příspěvek#3 » úte 22. lis 2011, 20:58

Dobrý den , kolik u Vás stojí školení na zbrojní průkaz se vším všudy? Děkuji za Odpoveď.E-mail samaranc@atlas.cz

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#4 » čtv 12. bře 2015, 21:59

Dneska jsem navštívil Corrado na předváděcí dny Beretty. Přístup a servis je tak tak skvělý že lituju že to mám tak daleko. Pan majitel ochotný, informovaný a přátelský. Je radost navštívit místo kde vše funguje jak si představujete a ještě se tam cítíte dobře. Takže za mně můžu na 100% doporučit. Kdykoliv budu v okolí určitě se zastavím a jelikož je servis pro mě důležitý zvažuju že si i další zbraň pořídím právě tady.



Satanáš
Příspěvky: 131

Příspěvek#5 » pon 21. bře 2022, 19:15

No tak jsem se po dlouhé době byl podívat na Corrado a jde to od desíti k pěti. Už se tam smí střílet jen pistolové ráže, popř. cokoliv většího jen z jejich zbraní a s jejich střelivem. Na každém stavu kňourání o tom, jak používání pojezdů je poškozuje, cena za střelivo ujetá, personál mi na otázku na pistoli řekne "dvakrát jsem z toho vystřelil a je to šmejd", v dalším momentu mi personál ochotně namíří na stavu Brendou do obličeje, o záslepky abychom se taky pohádali...
Dnes už mě láká jen širokou nabídkou zbraní jak k zapůjčení tak k prodeji. Ale za tu cenu...



permonikostrava
Příspěvky: 239

Příspěvek#6 » stř 23. bře 2022, 06:17

Corrado mělo mezi střelci ( né střelci střílejícími na fórech ) :lol: vždy špatné jméno . V Ostravě a okolí jsou lepší střelnice . FM střelnice Polárka , kterou nyní vede Robin Šebo , střelnice Patriot cca 500 m od Corrada a venkovní Stará Bělá a střelnice Petřvald u Karviné . V Petřvaldu se velmi často pořádají i soutěže .
http://www.strelciostrava.cz/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů